Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 670
  • 775
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 18 685
Не. Тук не казват.

# 331
  • Мнения: 836
И аз разбрах още в болницата коя кръвна група е, но това е защото аз съм 0-, а бащата 0+ и беше важно каква е детето, за да се знае дали има нужда да ми се постави Анти Д гама глобулин. Оказа се с резус фактора на баща си, биха си ми инжекцията. Моят мъж се шегува, че те са две плюсчета, а аз съм достатъчен минус за баланс 😇

# 332
  • Мнения: 766
Не мога да наваксам. Вчера оправих летния гардероб. Всичко ми става.Вчера бях от 14 до 20 навън. За количката моята е транспормираща, днес я пробвах и не ми хареса, изплъзва се и тя се губи в нея. Във вариант за новородено мога да я ползвам докато стане 9 кг. така че засега няма да я променям. Детето не дава зор, а пък и в хоризонтално положение много по- добре се спи.
Относно пюретата въвела съм тиква, картоф, морков, пащърнак и броколи. От плодовете ябълка и банан. Още не съм заместила хранене, въвеждам повече храни и чак тогава ще заместя. След плодовете ще въведа месото и жълтъка и след това кашите. Те са въглехидратни, но не толкова хранителни и първо месото ще въведа. Послушах педиатърката и така правя. Обрива и го няма вече, още на третото мазане с Елокома излезна. Слънцезащитен мажа от днес на Биодерма. С този АД всичко е Биодерма вече. На 25- ти сме на последен прием на Синфлорикса и тогава ще са направленията за всичко. Лори ще е на 6м. и 2 дни. За кръвната група още от болницата и я знам, моята е.

# 333
  • Мнения: 627
🎂 черпя ви по една пастичка, моето момче става днес на 6 месеца Simple Smile
В нази връзка исках да ви питам има ли и други кърмещи, на които още не им е дошълпървия цикъл? През декември бях на преглед и ми казаха 50/50 да ми дойде докато кърмя. Да се притеснявам ли според вас?

Последна редакция: чт, 12 апр 2018, 12:45 от Toni_sti

# 334
  • Мнения: 18 395
Тони, честита половинка и на вас!

Аз кърмя и нямам още цикъл. С голямата родих средата на август и ми дойде на 1.03 (символика страшна Joy ), сега - ще видим. Не се оплаквам, ПРМ - 13.01....2017 г. Grinning

Извън шегата - нямам заместено хранене, последните 2 нощи кърмя и през нощта, така че не чакам да ми дойде.

# 335
  • София
  • Мнения: 5 615
Честита половин годинка, Тони! Голям сладур е малкият!

# 336
  • София
  • Мнения: 18 685
Какво стана ходихте ли на очен лекар?

Голям сладур и многоого исмихнат  тоз разбойник.

# 337
  • Мнения: 1 872
Страхотен е големият мъж. Тия бузки са само за целуване. Да му е честита месечката!

Аз също кърмя по цял ден с едно почти заместено хранене и по-няколко пъти през нощта. Още нямам цикъл. ПРМ ми е 30.12.2016. Дори и с 6 седмици лохии съм много напред откъм загуба на желязо.

# 338
  • София
  • Мнения: 5 615
Водих го аз, в един ден на очен, нефролог, кръв и урина. Мина всички тестове успешно, д-рът обясни, че това е засилена пигментация на ириса и ще си му е чарът. Успокой ме, че няма да е далтонист като ММ, понеже се предава с моята Х хромозома. Доволна съм, ако нещо ви се наложи - препоръчвам Драгоев във Визус.

# 339
  • София
  • Мнения: 5 615
Това му е единствената снимка, която успях да направя и то преди 3м. Сега очите му са по-сини и петното е по-ярко.

# 340
  • Мнения: 1 639
Моя бебок е с лятна количка вече месец и даде не е обърнат вече към мен, имаме изцяло легнало положение та като заспиго свалям. Цвети да знаеш понеже и ние сме с Биодерма за слънцезащитен внимавай как и къде го мажеш че оня ден му се зачервяват окото щото го бях кацнала на ръцете и той си търкаше очичките и явно му е влезнали от крема и голям рев докато разбера от какво.

# 341
  • Мнения: 18 395
Unknown, ирисът с петънцето прилича на ключалка, страхотно!

Ема, кой на Биодерма? Аз взех един с минерални филтри 50+, че нямаха Юриаж, а беше и на промоция. Той ли е? Детския Виши също ми люти ако си пипна окото, та може и повсевместно да е. Аз още не съм я мазала, че все със сенник седи или на сянка ако я вадя от количката. Но пък мазах с него ММ, че вървяхме повече на слънце, а него като го погали някой лъч и започва да мрънка. Joy

# 342
  • Мнения: 2 393
Toni, честита половин годинка на този лъчезарен юнак!

И аз се интересувам от защитните на Биодерма. Намерих този и този. Предполагам, че първият ползвате?

# 343
  • Мнения: 1 639
Unknown, ирисът с петънцето прилича на ключалка, страхотно!

Ема, кой на Биодерма? Аз взех един с минерални филтри 50+, че нямаха Юриаж, а беше и на промоция. Той ли е? Детския Виши също ми люти ако си пипна окото, та може и повсевместно да е. Аз още не съм я мазала, че все със сенник седи или на сянка ако я вадя от количката. Но пък мазах с него ММ, че вървяхме повече на слънце, а него като го погали някой лъч и започва да мрънка. Joy

Tozi da, te vsichki lutqt sluncezaschitni nqma kak.

# 344
  • Мнения: 1 639
Toni, честита половин годинка на този лъчезарен юнак!

И аз се интересувам от защитните на Биодерма. Намерих този и този. Предполагам, че първият ползвате?
аз втория ползвам, какава е разликата?

Общи условия

Активация на акаунт