Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 675
  • 775
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 639
Срещу морбили има ваксина на годона и 2 и това е опасна шарка, така че Хитрушле ако имаш съмнение според мен отиди на лекар...

# 436
  • Мнения: 833
Отивам още утре, че педиатърката днес е на конференция, но тя изрази съмнение още преди 3 дни, че може да излезе шарка. Аз не вярвах, т.к. съм закачила много лош вирус и на мен ми е супер зле, хрема, кашлица..., очаквах, че няма как да не съм го дала и на малката, обаче тя освен температурата няма никакви други симптоми...
Чета в нета и ми се изправят косите от възможните усложнения. Обрива и симптомите наподобяват най- много морбили. Консултирах се с хомеопатката за хомеопатични препарати междувременно...

# 437
  • Мнения: 766
Дано да мине леко шарката, Хитрушана!
Аз съм ок и за през седмицата, само сряда не мога. Но доколкото разбрах дават валежи през седмицата.

# 438
  • Мнения: 1 639
Спокойно Хитрушанке, то и варицелата ени я карат леко, но ако прочетеш в нета има всякакви възможни усложнения. Но конкретно ако недай боже е морбили това е защото майките напоследък са полудяло и не ваксинират децата си а най-тъпото е че морбилито е много опасно защото е силно заразно и може много бързо да стане епидемия...но реално има ли откъде според теб да е лепнала морбили...моя педи ми каза че избухне ли епидемия слагаме ваксината на момента колкото и да е голям...Няма да се плашиш, чил и всичко ще мине ок.

# 439
  • Мнения: 1 639
бръкнах да видя дали няма някоя епидемийка избухнала и виш какво намерих от 2010- Много работещи не разпознават симптомите на морбили, които приличат на грип или настинка, и започват да се самолекуват с антибиотици. Според лекарите това само може да обърка терапията. Така че и ти да ходиш да се прегледаш...

# 440
  • Мнения: 1 639
Момичета, аз не знам дали ще успея да се включа за срещата. Много искам да ви видя но откровенно ви казвам мързи ме да се влача с бебо до борисовата. С големия все там прекарвах по цял ден обаче сега ми е супер тук в нашия парк, прибирам се излизам пак, ако нещо ми потрябва всичко ми е на една ръка разстояние. Ако някой ден решите да е вечерно събиране ида:)

# 441
  • София
  • Мнения: 685
Е за един ден да се съберем повече мисля всяка трябва да направи компромис ако го иска наистина. Аз съм в хаджи димитър ама щом ще се видим ще дойда колкото и да не ми е удобно...

# 442
  • Мнения: 833
ЕМА, единствената ми застраховка е, че по твърдения на майка ми, съм прекарала всички видове шарки...

# 443
  • Мнения: 1 639
ЕМА, единствената ми застраховка е, че по твърдения на майка ми, съм прекарала всички видове шарки...

Ние би трябвало да сме ваксинирани всички, аз миналата година си намерих един документ когато заминавах за Франция да уча ни искаха преведени всички ваксинации и там пишеше морбили...
За желанието, така е Алекс, аз като цяло не съм фен на бутане на колички със 100 майки така че може би това ме драйва повече. Приятно на вас

# 444
  • София
  • Мнения: 5 615
Бързо да минава на Хитрушана.
Елени е прекрасна, а пък диването има същия клипс.
Втори зъб е налице. Дано малко се кротне..

# 445
  • Мнения: X
Ох, Хитрушанке...бързо да се оправяте и ти, и Хитрушка Hug

И малчо е с две зъбчета, предните долни два са налице, показаха се преди 4 дни вече категорично.

Ема, можеш да си коригираш постовете и да добавяш каквото още искаш да напишеш, не е нужно да пускаш по няколко поредни поста. Такива са правилата на форума по принцип.

# 446
  • Мнения: 203
Доста съм ви изпуснала. Сега времето е супер и сме все по вън. Вече имам текезесарски тен хихихи. Сутрин гледам до 9 часа да съм навън и към 12 вкъщи да хапне да спи и в 4 пак навън, чемного горещо. Със захранването върви добре вкарала съм му доста зелевчуци самоп2 3 плода и каша след обяд. Взех натрушени бишкоти без глутен и ги смесвам с плодовото пюре за следобед за да разнообразявам от безвкусната каша.Ванко още няма зъби , но по цял ден мрънка дано тази година избият.

# 447
  • София
  • Мнения: 5 615
Жани, честити 2 зъбчета на малкия!

# 448
  • Мнения: 18 398
Както вчера обяснявах, че нямам още цикъл, днес ми дойде. Явно 10-те дни без нощно хранене са допринесли за каузата.

Честити зъбета, момичета. Следващите да не ги усетите!

# 449
  • Мнения: 1 639
Ох, Хитрушанке...бързо да се оправяте и ти, и Хитрушка Hug

И малчо е с две зъбчета, предните долни два са налице, показаха се преди 4 дни вече категорично.

Ема, можеш да си коригираш постовете и да добавяш каквото още искаш да напишеш, не е нужно да пускаш по няколко поредни поста. Такива са правилата на форума по принцип.
така пиша и съобщения аз, ужасно е наистина:) не си първата няма и да си последната която нито казвА:) незнаех че има правила форума

Общи условия

Активация на акаунт