Отговори
# 75
  • Мнения: 343
Госпожа Лаленце благодаря за бързия отговор. Края на седмицата ще ходя да си взема хистологията и ще поговоря по сериозно с доктора.

# 76
  • Мнения: 31
Здравейтеее! Нашите опити започнаха есента и се отъждествиха с успех пролетта! Тихичко се хваля, защото не съм ходила на лекар още, но имам два теста с бледи чертички и 6дневно закъснение! Успех на всички момичета!!! Коледният подарък, който исках да направя явно ще е подарък за рожден ден!Бебчетата идват точно тогава, когато искат те сами може би, не когато ние ги планираме. Отново стискам палци на всички двойки! ❤☀

# 77
  • Мнения: 180
Аз да си кажаа честноо... Преди 6 г вдигах краката и сега пак ги виря Simple SmileПо лесно беше ,явно младото си е младо,а сега ....Този, месец реших и възглавничка да слагам под дупето,пък дано стане!Най-вече наблягаме на "мисионерската" Аз също гледам да не мърдам ,ама то все изтича пустото...  Какви ли не жертви правим за човечета,само ако знаяяят!
Успех на всички за две чертички!:v:

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 21:59 от Nadiny

# 78
  • Мнения: 4 518
Аз защо съм останала с впечатлението, че не цялото количество сперма е съставено от сперматозоиди и сперматозоидите си тръгват по пътя, а останалото не е нужно. Може и да не съм права, не съм се хващала да чета.

# 79
  • Мнения: 4 872
Marsia_K, кой ден ти е? Аз последния месец засякох + тест чак на 22 ден, което значи, че О може да е била някъде на 23-24 ден. Продължавай с тестовете.

Аз съм с нередовен Ц. Правих си справка за последната година и няма нито един с еднаква продължителност. Confused Последния беше на 13 март- кой ден ми е  -не знам Rolling Eyes Продължавам да правя всеки ден тест и дано успея да засека О.
 

# 80
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
http://www.green-master.eu/магазин/здраве/минерали-витамини/
Сайт с добавки изпитани са доста неща от тук от мен мои близки приятели и колеги и са доволни!Имат представителство в България.

# 81
  • Мнения: 396
ndimitrowa тихичко честито , дано всичко е наред и при прегледа да видиш точица и да чуеш малко сърчице, пожелавам ти безпроблемна Б. и до финал! 😘🙏👶🤗
Дано да повлечеш крак , след теб още много положителни тестчета да видим.🤞🙏🌺

# 82
  • Мнения: 384
Лаленце, чудесна тема както винаги! Да я напълните с плюсчета ви пожелавам! Много успех,стиснати палци за всички и ръс, ръс, ръс с шаващо синичко прашоляче!

Относно позите и вирнатите крака, не мисля че имат значение. Нашето дъъълго чакано бебе стана мисионерската, без много зор, щото бяхме след парти пияни и полузаспали. Крака съответно не съм вирила, а май му обърнах гръб на любимия и заспах.

# 83
  • Мнения: 996
Здравейте момичета! Не знам дали пиша в правилната тема, ако не е се извинявам предварително! На 22 март ме оперираха от извънматочна бременност лапароскопски, като махнаха лявата тръба. След операцията доктора каза че другата е наред, но за мое успокоение искам да направя цветна снимка. Въпросите са ми:
1-След колко време да направя цветна снимка?
2-Какви според вас изследвания трябва да направя и кога?
И последен 3- Доктора ми каза да се пазим няколко месеца, колко според вас е най добре 6 или повече? Извинявам се отново ако поста ми не е за тази тема! И благодаря предварително.


Те не са ли я проверили при лапароскопията?

Аз също съм с една извънматочна и с премахната ляга тръба,но с коремна операция.
Правих цветна снимка след като почнахме опитите и няколко месеца нищо не ставаше.
Преди това бях пускала изследвания за Хламидия,Микоплазма и Уреаплазма.
Пазенето е около 2-3м,когато се почувствате готови психически да започнете отново.
Ужасът е преживяното е неописуем и страхът да не се повтори още по-голям,бързо възстановяване и успех следващият път до финал!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 700
Малко късничко, но скачам и аз в темата!!! Заплювам я да валят положителни тестове в нея 🤗

# 85
  • Мнения: 809
Момичета 😭 направих днес престо хем се бях зарекла да не правя тестове , и излезе втора розова черта  бледа обаче , заради ниският прогестерон пуснах кръвен и резултата е 1.88 ( реф. 05- 1.5 )  а прогестерона 10.72 направо нямам думи пак ли БХ ?! Доки я няма до 10.04 но с триста зора се свързах с нея и каза да отивам утре на лекар имало някаква дежурна ще ме погледнела и да започвам дуфастон .  Има ли смисъл според вас изощо при тези стойности ?

# 86
  • Мнения: 1 131
Титката, кой ден от Ц ти е? 1.88 стойността на ЧХГ ли е?

# 87
  • Мнения: 809
34 ден ми е , с късна ову на 22 /23 ден  . За съжаление да 1.88 е чхг ☺

# 88
  • Мнения: 852
Момичета 😭 направих днес престо хем се бях зарекла да не правя тестове , и излезе втора розова черта  бледа обаче , заради ниският прогестерон пуснах кръвен и резултата е 1.88 ( реф. 05- 1.5 )  а прогестерона 10.72 направо нямам думи пак ли БХ ?! Доки я няма до 10.04 но с триста зора се свързах с нея и каза да отивам утре на лекар имало някаква дежурна ще ме погледнела и да започвам дуфастон .  Има ли смисъл според вас изощо при тези стойности ?
Имаш ли закъснение?  Такава стойност на Чхг  няма да ти позитивира тест според мен.Поне 10-15 да беше Rolling Eyes  Имай предвид, че Престо не е най-надеждният тест.
Не го казвам с лошо ,дано да е това което искаш!

# 89
  • Мнения: 1 131
Попринцип колко дни ти е Ц? Според мен започни дуфастон, нищо не се знае. И отиди утре да те види дежурният АГ, стискам палци този път дано да е успешен!
3 г.с 5 - 50(mIU/ml)
4 г.с 4- 426(mIU/ml)  Това са стойностите от темата за ЧХГ.

Общи условия

Активация на акаунт