Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 268
Муцунка, а някакви витаминки, добавки пиеш ли за по добри Я (извинявай ако си споменала и не съм запомнила) ? Преди малко даже четох в една тема , че на една бъдеща мама неработещият и яйчник е образувал Ф и доки нямат друго обяснение освен добавките.Ако имаш интерес ще ти намеря поста да прочетеш Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 838
Хулиганка, как си? Как се развиват нещата при теб?

# 62
  • Мнения: 8
Аз пия добавки, и наистина бая рано е ову този месец. Имам болки в яйчника десния, гърдите ме болят от одеве, това нали е признак,че ову е минала.

# 63
  • Мнения: 156
Муцунка, а някакви витаминки, добавки пиеш ли за по добри Я (извинявай ако си споменала и не съм запомнила) ? Преди малко даже четох в една тема , че на една бъдеща мама неработещият и яйчник е образувал Ф и доки нямат друго обяснение освен добавките.Ако имаш интерес ще ти намеря поста да прочетеш Simple Smile

Благодаря ти,
моля те да ми пуснеш линка, може да прочета нещо ново.

Инъче пия метелирана фолиева с B комплекс и екстракт от мака - това от 1 година насам. От 2 месеца включих и витамин Д, омега 3 и една много скъпа добавка на американска фирма - ovaboost (съдържа Мио-инозитол, алфа липоева киселина, екстракт от гроздови семки,, коензимQ10, мелатонин). Намалих и цигарите доста от 1 кутия до 6-7 на ден, алкохол концентрат не пия, най-много една биричка или една чаша вино,  но...... явно всичко това не е достатъчно.
Нервите и напрежението покрай това незабременяване май имат най-лошо влияние.
Правя всичко което ми е по силите и всичко което видя и чуя, дано някой ден стане чудото.

# 64
  • Мнения: 1 131
Муцунка, наскоро бях питала Денис за добавки, които подобряват качеството на яйцеклетките - ето темата и нейният отговор:
http://www.bg-mamma.com/?topic=982181.msg36508148#msg36508148
Прочети ако искаш темата, тя на някои места е обяснила и дозите. Ако искаш може и на лично да пишеш Simple Smile Дано ти помогнат Yellow Heart

# 65
  • София
  • Мнения: 1 268
Муцунка, Peoney ти е дала линк към темата където Денис е обяснила подробно, а тук:
 http://m.bg-mamma.com/?topic=1026555.msg36529353#new момичетата обясняват, че има ефект и са доволни.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 010
Добре дошли на всички нови момичета! Радвам се, че имаме нови попълнения и дано изпратим "по-старите" вече към отчетни. На всички желая пролетни две черти Simple Smile

Mucunka85, много съжалявам за загубата! Ще правите ли някакви изследвания за да търсите причина?
nataliya_yankova, позата има значение ако си с обърната матка. При гинеколгичен преглед биха ти казали ако си с такава, тогава е подходяща кучешката поза. Ако си с нормална матка, то мисионерската е удачния вариант. Аз съм на мнение, че позите трябва да се разнообразяват и секс да се прави за удоволствие не само заради бебето. Иначе "мисионерската" се казва така, защото се води, че момчетата отиват на война Simple Smile
Имам бременна приятелка с второ и двете й бременности станаха от първи месец опити и специално я питах дали лежи след секс, дали вдига краката и т.н. Тя каза, че директно се е изтрелвала към банята да се мие, спермата се изтрелва под налягане и би трябвало да стига където трябва. Разбира се да полежиш няма да поправи, въпрос на избор.
Marsia_K, кой ден ти е? Аз последния месец засякох + тест чак на 22 ден, което значи, че О може да е била някъде на 23-24 ден. Продължавай с тестовете.
Axenia, драго ми е да те видя Simple Smile Как си ти?
Относно добавките - аз пия почти целия набор от добавки и витамини (заради дефицити) от списъкът на Денис и мога да кажа, че имам овулация и редовен цикъл, което никога не е било.

# 67
  • Мнения: 5
Здравейте  и от мен. Присъединявам се към вас - прекрасни момичета и то с голямо удоволствие! Нека пролетта ни донесе положителни тестчета и много положителни емоции! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 156
Лаленце,
Правили сме кариотип и на двамата - без отклонение.
Явно трябва нещо по-задълбочено да пуснем. За 2 години - една БХ един спонтанен в 5-та седмица и един спрял развитието си ембрион на 4-ти ден, със сигурност има проблем някъде.
Вече не знам какво да си мисля.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 010
Тромбофилия, вит. Д, вит. Б12, НК клетки пускали ли сте? Според мен потърси и някоя темичка в проблемното, дано момичетата успеят да дадат идеи.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 857
Добре дошли на всички нови момичета! Радвам се, че имаме нови попълнения и дано изпратим "по-старите" вече към отчетни. На всички желая пролетни две черти Simple Smile

Mucunka85, много съжалявам за загубата! Ще правите ли някакви изследвания за да търсите причина?
nataliya_yankova, позата има значение ако си с обърната матка. При гинеколгичен преглед биха ти казали ако си с такава, тогава е подходяща кучешката поза. Ако си с нормална матка, то мисионерската е удачния вариант. Аз съм на мнение, че позите трябва да се разнообразяват и секс да се прави за удоволствие не само заради бебето. Иначе "мисионерската" се казва така, защото се води, че момчетата отиват на война Simple Smile
Имам бременна приятелка с второ и двете й бременности станаха от първи месец опити и специално я питах дали лежи след секс, дали вдига краката и т.н. Тя каза, че директно се е изтрелвала към банята да се мие, спермата се изтрелва под налягане и би трябвало да стига където трябва. Разбира се да полежиш няма да поправи, въпрос на избор.
Marsia_K, кой ден ти е? Аз последния месец засякох + тест чак на 22 ден, което значи, че О може да е била някъде на 23-24 ден. Продължавай с тестовете.
Axenia, драго ми е да те видя Simple Smile Как си ти?
Относно добавките - аз пия почти целия набор от добавки и витамини (заради дефицити) от списъкът на Денис и мога да кажа, че имам овулация и редовен цикъл, което никога не е било.
Супер изчерпателна информация , Лаленце 😍 Благодаря!

# 71
  • София
  • Мнения: 6 010
Wink

Ако мога да съм полезна гледам да се включвам, че времето е кът.

# 72
  • Мнения: 992
Ние със сегашната БХ успяхме като аз бях отгоре. Не вярвах, но ето че стана. Явно когато трябва става, без значение от позата.

# 73
  • Мнения: 343
Здравейте момичета! Не знам дали пиша в правилната тема, ако не е се извинявам предварително! На 22 март ме оперираха от извънматочна бременност лапароскопски, като махнаха лявата тръба. След операцията доктора каза че другата е наред, но за мое успокоение искам да направя цветна снимка. Въпросите са ми:
1-След колко време да направя цветна снимка?
2-Какви според вас изследвания трябва да направя и кога?
И последен 3- Доктора ми каза да се пазим няколко месеца, колко според вас е най добре 6 или повече? Извинявам се отново ако поста ми не е за тази тема! И благодаря предварително.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 010
Милчето, съжалявам много за случилото се Sad
1-След колко време да направя цветна снимка?   Коментирай с доктора си.
2-Какви според вас изследвания трябва да направя и кога? Микробиология, която трябва да е чиста преди ЦС защото всякакви гадории могат да се качат нагоре към тръбите.
И последен 3 - Доктора ми каза да се пазим няколко месеца, колко според вас е най добре 6 или повече? Редно е да слушаш доктора си, той ти е следил състоянието и вижда как си. Ние каквото и да кажем, ще бъде несъобразено с твоя случай.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 22:40 от Госпожа Лаленце

Общи условия

Активация на акаунт