Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Ето го теста, горният е от вчера, долният от днес.  
Ето ги, според мен е от днес. За списъчето
МЦ 19.03,ову 3/5.04 тест 19.04

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 14:00 от nataliya_yankova

# 46
  • София
  • Мнения: 1 268
Пефектни са ти тестовете, утре,  други ден ще си в О, хайде успех да я хванете 🤗

# 47
  • Мнения: 8
От твоята уста в Божиите уши InnocentPeople Baby

# 48
  • Мнения: 856
Аз съм пас. Теста е "-". Даже с въображение не можах да си представя втора чертичка....... Хем си знам и пак, празни надежди. Все още няма М. Нито следа... Айде късмет на Вас, аз ще си порева малко и после се връщам на работа Sad

# 49
  • Мнения: 8
Принцесо горе главата, ще стане щом го искаш, смело напред. И докато няма мензис има надежда, може пък овулацията да е била късна!  Lips

# 50
  • Мнения: 856
Благодаря, Наталия, може, и Ову да е била по - късно, и пак някоя киста да се е наместила, може и все пак да има Б. Надеждата умира чак на червено Simple Smile Обаче от много искане за толкова години вече...... явно ще става по трудния начин.

Благодаря Ви момичета.

Стискам палци на всички, аз ще се включвам пак.

Успешен ден и весели празници Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 480
Уау за малко да ви изтърва, кога сте изписали цели 4 страници!
Много хубава темичка, Лаленце! Празнична, пролетна, цветна!
Да е на късмет на всички момичета
HugHugHug

# 52
  • Мнения: 396
Hakercheto добре дошла , аз също се припознах в твоя разказ , предполагам че повечето тук сме така , или някои чакат същото за 2 път и се опитват да завършат своята картинка. Дано в най скоро време всички завършим с прекрасна Б.и още по прекрасно бебче! 🤞🙏❤

# 53
  • Мнения: 415
La principessa, съжалявам 🙁
Но ще стане някой ден така или иначе, когато най-малко го очакваш. Целувки 😘

# 54
  • Мнения: 4 872
Госпожа Лаленце, благодаря за чудесната великденска тема! Hug
Добре дошли и на новите момичета! Пожелавам ви бързо да се отчетете с две черти !


Аз съм малко притеснена , защото ден след ден се срещам с отрицателните тестове, но за О. Явно ще се окаже, че съм с късна О или просто не мога да я засека правилно. Weary Продължавам да ги правя и дано най-накрая се покаже и тестовата черта, не само контролата .

# 55
  • София
  • Мнения: 1 358
Лаленце, страхотна тема - много красива!!!
Записвам се , с пожелание всички да видите великденски 2 черти :*

# 56
  • Мнения: 8
Позата според вас има ли значение, все съм се чудела. По принцип го правим мисионерската, лежа после малко, но като стана винаги изтича.Чела съм че кучешката помага при проблемна матка,но при нея винаги изтича ,извинете ако съм употребила някой лаф не на място. Yum Дали има някакво значение за зачеването?
Довечера,утре и другиден го налазвам и после каквото сабя покаже,дано на 19 видя двете черти. Heart Flowers Bouquet People Couplekiss
Марсия, тестовете пише, че се правят между 10 и 19часа вечерта. Аз ги правя в 14 на обяд, като се въздържам от течности 2-3 часа Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 1 268
при нас както и да сме приключили с бебправенето , вдигах краката за да запазя каквото може Grinning нооо с целия си зарум смятам, че позата не е от кой знае какво значение Simple Smile

# 58
  • Мнения: 809
Аз не вдигам краката , оставм да си лежа без да шавам до сутринта ( като заспя сигурно се въртя ) но на сутринта като стана 😝😝😝 си изтича тогава . Може някоя капка да падне през ноща но доста от материала си остава вътре , за сега без резултатна е моята практика . Не мисля обаче , че има голяма разлика , приятелки стават след час и пак са бременни 🤣 на аз не ставам . Да взема и аз да вдигам крака другият месец 😘

# 59
  • Мнения: 156
Запис и от мен Simple Smile

Дианче, много съжалявам. Дано откриете причината и скоро пак да се похвалиш!

С мен нещата не се развиха добре - ембриончето спря да се развива и не стигнахме до трансфер. Чакам цикъл и с нови сили. Успех на всички. Дано Великден донесе Чудото!

Mucunka, много съжалявам , кога ше имаш пункция пак, в следващата О или по натам  ? Дано следващото ембрионче се развие и да си го прибираш на топло до финал Heart

Еуфория, още този месец на 10 ден от М ще съм на преглед и ако има фоликул ще пробваме пак. Аз за сега съм на изцяло естествен цикъл - без стимулации. Пункцията я таймират в зависимост от големината на фоликула.
Дано следващото яйце е по-качествено. Явно проблемът е в яйцеклетките - ембриолозите казаха - сперматозоидите бяха добри, яйцеклетката не чак толкова. Чакам доклада.

Благодаря на всички момичета за подкрепата.

Общи условия

Активация на акаунт