Отговори
# 30
  • Мнения: 219
Прекрасна нова тема, Лаленце! Нека е изпълнена с много положителни тестове и емоции.
И аз да се отчета - все същото. Обмислям варианта и този месец да си починем от хапчета и прегледи и "по течението". Така че повече ще ви чета.

# 31
  • Мнения: 992
Момичета, благодаря ви!
Дъ доорс, благодаря за изчерпателната насока. Определено ще питам док и за хормоните. Ако каже ги пускам още утре ✌🏻

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 857
Здравейте, момичета. Имате си страхотна темичка и аз тихо и кротко ще се намърдам при Вас. Не помня вече, мисля, че в някоя от по - старите теми бях прелетяла на бързо, но за момента нямам с какво да се похваля.

На първо място пожелавам успех на всички и по - скоро да се местите по другите теми.

За нас - ние от много време се мъчим, вече 4 години, имаме една неуспешна инсеминация, след което всичко секна поради финансови и други пречки. Като цяло - неизяснен стерилитет. УЖ всичко е ок. Преди месец с моя съпруг бяхме на тема замразяване на неговия материал, тъй като работи в чужбина. За съжаление обаче и това не успяхме да направим. Обаче по време на ову той си беше още тук. Естествено не съм се надявала, че точно сега ще ни се случи чудото, НО.... днес вече е 29 ден (което за мен е мноооого нетипично, МЦ обикновено е 25, 26 дни, веднъж в годината се случва да е 27, 28). Не успях снощи да си купя тест, за да го направя тази сутрин, днес се надявам да не ми дойде и ще си купя за утре. Случват се странни неща с мен, но ме е страх да споделя. Винаги като имам някаква надежда, се срива веднага след като споделя....

Успех момичета, надявам се нито една от нас да не се задържа много тук! А за себе си - дано този път се изненадам приятно.....
Пожелавам ти положителен тест утре 😍Когато най не се надява човек, нещата се случват!
Муцунка, съжалявам, следващия път да е до финала 🙏🙏🙏! Диди, питай всичко, най вече Прогестерона, супер лесно се коригира, може би след О до Ц и хоп, нещата ще се случат❤️❤️❤️

# 33
  • Мнения: 809
Благодаря за новата тема Лаленце страхотна е !!!
Аз не очаквам Ц около Велик ден дано да ми е на късмет ! Дано да успея да изсържа да не си направя някой тест по -рано 😆😆😆 имам още 4 дни , а вече ми омръзна от едночертичковци .
Успех на всички момичета който не чакат , дано на Великден стане чудо за всички нас 😗

# 34
  • Мнения: 8
Здравейте, чета ви отдавна,но вече реших да пиша, може ли и аз да се присъединя към вашата цветна великденска темичка. Опитваме от 6 месеца,но без резултат, като от Март месец ходим при доктор Здравко Минев в болница Селена в Пловдив -прекрасен човек и специалист.

# 35
  • Мнения: 396
Добре дошла nataliya_yankova , дано скоро се похвалиш с хубави новини !
Най -скоро време да има дъжд от положителни тестчета! 🤗🙏🤞

# 36
  • София
  • Мнения: 1 268
nataliya_yankova, Добре дошла Simple Smile записвай се бързо в късметлийското списъче и да те няма , а право към отчетни. Почна ли да следиш О или все още не (6 месеца са много малко, на този етап няма нищо притеснително , но аз някъде от там почнах да следя кога ми е О) Успех Simple Smile 

# 37
  • Мнения: 8
Този месец взехме тестове за овулацията, днес ми е 14 ден, и много се колебая дали от 13 ден или от днес е положителен, защото при + тест лекаря каза да опитваме в него ден и следващите два, а на третия ден от положителния тест да започна прием на Дуфастон за 14 дни и тогава да направя тест преди да го спра, а ако е положителен (Дай Боже)  да го продължа.

# 38
  • Мнения: 71
Здравейте, слънчеви и зареждащи момичета ! И аз тайничко наблюдавам от известно време и сега престраших да
се покажа Laughing  Дано слънчевия и празничен месец донесе прекрасни новини на всички тръпнещи в очакване!
 
Да се представя - на 25 години съм с 5 годишна връзка , от година и половина живеем заедно с половинката, имаме собствено жилище и добри доходи, лиспва ни само едно мъничко човече, което напълно да завърши нашата картинка Animal Baby Chick  Правим опити вече 5 месеца, аз съм със супер редовен цикъл на 30 дни, правих преглед, изследвания и всички показатели са добри, но явно за сега не улучваме правилния момент... Neutral Face
Искрено пожелавам  чудото да се настани в домовете на всички нас!!!  Revolving Hearts
 

# 39
  • Мнения: 415
Здравейте, момичета. Имате си страхотна темичка и аз тихо и кротко ще се намърдам при Вас. Не помня вече, мисля, че в някоя от по - старите теми бях прелетяла на бързо, но за момента нямам с какво да се похваля.

На първо място пожелавам успех на всички и по - скоро да се местите по другите теми.

За нас - ние от много време се мъчим, вече 4 години, имаме една неуспешна инсеминация, след което всичко секна поради финансови и други пречки. Като цяло - неизяснен стерилитет. УЖ всичко е ок. Преди месец с моя съпруг бяхме на тема замразяване на неговия материал, тъй като работи в чужбина. За съжаление обаче и това не успяхме да направим. Обаче по време на ову той си беше още тук. Естествено не съм се надявала, че точно сега ще ни се случи чудото, НО.... днес вече е 29 ден (което за мен е мноооого нетипично, МЦ обикновено е 25, 26 дни, веднъж в годината се случва да е 27, 28). Не успях снощи да си купя тест, за да го направя тази сутрин, днес се надявам да не ми дойде и ще си купя за утре. Случват се странни неща с мен, но ме е страх да споделя. Винаги като имам някаква надежда, се срива веднага след като споделя....

Успех момичета, надявам се нито една от нас да не се задържа много тук! А за себе си - дано този път се изненадам приятно.....
Стискам палци за положителен тест 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

# 40
  • Мнения: 856
Благодаря Ви, дами. И аз вече си стискам палци Simple Smile

Според Вас колко време е хубаво да не се ходи до тоалетна преди теста? Знам, че е най - добре да се направи сутрин, но ако не съм ходила до тоалетна от сутринта и го направя следобяд, дали ще има смисъл? Вече започват да ме гонят едни мисли, почвам да се притеснявам. Имам болки като ПМС и си мисля, ако има Б дали не едобре да се пие нещо за да се избегнат евентуални последствия. Ако пък ще е М ще си го изтърпя....... Оле, нервите ме гонят здраво, извинявайте......

# 41
  • Мнения: 415
La principessa, давай един тест, че и ние сме нетърпеливи 😊 Пък и няма да го мислиш толкова след това. Мисля, че ако има нещо ще покаже.

# 42
  • Мнения: 856
Май така ще направя. В обедната почивка ще отскоча до аптеката. Тия нерви ще ме съсипят. Не мига да се отпусна за 2 минути. Много ми се пишка вече, ама ще стискам още малко... Дано поне ме успокои този тест, независимо от резултата.

# 43
  • Мнения: 116
Здравейте, слънчеви и зареждащи момичета ! И аз тайничко наблюдавам от известно време и сега престраших да
се покажа Laughing  Дано слънчевия и празничен месец донесе прекрасни новини на всички тръпнещи в очакване!
 
Да се представя - на 25 години съм с 5 годишна връзка , от година и половина живеем заедно с половинката, имаме собствено жилище и добри доходи, лиспва ни само едно мъничко човече, което напълно да завърши нашата картинка Animal Baby Chick  Правим опити вече 5 месеца, аз съм със супер редовен цикъл на 30 дни, правих преглед, изследвания и всички показатели са добри, но явно за сега не улучваме правилния момент... Neutral Face
Искрено пожелавам  чудото да се настани в домовете на всички нас!!!  Revolving Hearts
 
Все едно в твоята история виждам моята.  Ние от 7 мес.правим опити, но все без успех. Липсва ни само мъничкото човече

# 44
  • Мнения: 170
Лаленце , прекрасна темичка! Поздравления! Дано бързо се напълни с положителни тестове!
Наръс, наръс с вълшебен бременен прашец за късмет Hug Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт