Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Аз се включвам само да кажа, че вече се оциклих. Събота ЧХГ беше 21,25, и още в понеделник си бях с Ц. Явно ЧХГ не трябва да е на 0, за да има Ц. Казвам го, за да може ако има момичета, които минават през това да са наясно. Малко по-болезнен е от нормалното, но се търпи. Утре съм при док да видим какво ще каже. Надявам се да не трябва да чакаме, а направо да си действаме още този месец. Естествено се моля да нормализираме прогестерона и следващия път да е до финал.
Искам и да питам сега като съм с Ц, как ли ще протече прегледа. Искаше ми се да пусна и цитонамазка и микробиология, май ще трябва да направя още един преглед след Ц. А относно самото изследване тромбофилия какво представлява? Взимане на кръв или нещо друго?

# 16
  • Мнения: 943
Дияна, а ти всъщност защо ще ходиш при лекаря утре след като ти е дошъл Ц?
Няма проблем за лекаря да те прегледа и с ц, но не разбирам каква е идеята.
Иначе за микробиология и цитонамазка, на чист ден се вземат. За тромбофилия - само кръв.

# 17
  • Мнения: 992
Катче, ще ходя да говоря с него най-малко. Да коментираме прогестерона, биохимичната и да каже дали да пусна тромбофилия или прогестерона е проблема. Имам много въпроси, а нямам отговори. Пък и да каже кога да отида за цитонамазката и микрото и дали да пускам някакви други изследвания. Все пак след един К в 8ма г.с. и една биохимична смятам, че трябва да говоря с него. Дори и само на думи...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Дианка, съжалявам за М! Според мен също е редно да говориш с док какво правите. До колкото знам тромбофилията крие риск от загуба в по-висока седмица, така че при теб може да е наистина от прогестерона. Преглед няма проблем да направите докато си с менструация.

Nadiny, добре си ни дошла и скоро отишла! Simple Smile

Хубав ден на всички! Радвам се, че ви харесва темичката Simple Smile

# 19
  • Мнения: 943
Диянче, то е ясно, че ще говорите. Аз питах за самия преглед. Както и да е, не се разбрахме нещо. Но важното е да откриете причината. Щом имаш загуба в 8 г.с. може и тромбофилия да е. Дано следващият път е успешен.

# 20
  • Мнения: 992
Диянче, то е ясно, че ще говорите. Аз питах за самия преглед. Както и да е, не се разбрахме нещо. Но важното е да откриете причината. Щом имаш загуба в 8 г.с. може и тромбофилия да е. Дано следващият път е успешен.

Cat😘 явно да, не се разбрахме 😂 самия час ми е запазен от преди месец и половина. Понеже няма много свободни часове реших да не го отлагам, пък ако той каже ще отида пак на чист ден. Просто вътрешно чуствам, че трябва да поговоря с него сега.
Хайде чакам те и теб с хубави новини скоро ❤

# 21
  • Мнения: 943
Благодаря! И аз се чакам 😂

# 22
  • Мнения: 1 976
Лаленце, благодаря за красивата тема, дано е на късмет Heart Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 361
Дианче,много съжалявам.Дано откриете причината и следващия път да е до финал Hug Тромбофилията е взимане на кръв от вената Hug
Късмет за всички Hug

# 24
  • Мнения: 180
Дианка, съжалявам за М! Според мен също е редно да говориш с док какво правите. До колкото знам тромбофилията крие риск от загуба в по-висока седмица, така че при теб може да е наистина от прогестерона. Преглед няма проблем да направите докато си с менструация.

Nadiny, добре си ни дошла и скоро отишла! Simple Smile

Хубав ден на всички! Радвам се, че ви харесва темичката Simple Smile
Благодаря ,Лаленце! Wink
DianaCh, аз също ходих на прегледи с М,притеснено ми беше в началото,после се свиква ,,а и АГ  са свикнали с тези неща и не им пука много,много.Дано всичко се регулира бързичко при теб и скоро успешна Б до края! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 156
Запис и от мен Simple Smile

Дианче, много съжалявам. Дано откриете причината и скоро пак да се похвалиш!

С мен нещата не се развиха добре - ембриончето спря да се развива и не стигнахме до трансфер. Чакам цикъл и с нови сили. Успех на всички. Дано Великден донесе Чудото!

# 26
  • Мнения: 3 597
Чудесна нова темичка ... много празнична и красива Heart Дано ни донесе много +++

Дианка , успех на прегледа ! Ще намерите причината и другия път всичко ще е наред , вяярвам го  Hug

Муцунка , съжалявам за лошото развитие ! С нови сили напред до успешен финал ...прегръдки  Hug

Надини , добре дошла и скорошен успех ! Премахнали сте пречките и те чакаме с хубав резултат Heart

Етоилче , целувки на мъника :*

Успешен ден на всички Heart

# 27
  • София
  • Мнения: 1 268
Запис и от мен Simple Smile

Дианче, много съжалявам. Дано откриете причината и скоро пак да се похвалиш!

С мен нещата не се развиха добре - ембриончето спря да се развива и не стигнахме до трансфер. Чакам цикъл и с нови сили. Успех на всички. Дано Великден донесе Чудото!

Mucunka, много съжалявам , кога ше имаш пункция пак, в следващата О или по натам  ? Дано следващото ембрионче се развие и да си го прибираш на топло до финал Heart

# 28
  • Мнения: 856
Здравейте, момичета. Имате си страхотна темичка и аз тихо и кротко ще се намърдам при Вас. Не помня вече, мисля, че в някоя от по - старите теми бях прелетяла на бързо, но за момента нямам с какво да се похваля.

На първо място пожелавам успех на всички и по - скоро да се местите по другите теми.

За нас - ние от много време се мъчим, вече 4 години, имаме една неуспешна инсеминация, след което всичко секна поради финансови и други пречки. Като цяло - неизяснен стерилитет. УЖ всичко е ок. Преди месец с моя съпруг бяхме на тема замразяване на неговия материал, тъй като работи в чужбина. За съжаление обаче и това не успяхме да направим. Обаче по време на ову той си беше още тук. Естествено не съм се надявала, че точно сега ще ни се случи чудото, НО.... днес вече е 29 ден (което за мен е мноооого нетипично, МЦ обикновено е 25, 26 дни, веднъж в годината се случва да е 27, 28). Не успях снощи да си купя тест, за да го направя тази сутрин, днес се надявам да не ми дойде и ще си купя за утре. Случват се странни неща с мен, но ме е страх да споделя. Винаги като имам някаква надежда, се срива веднага след като споделя....

Успех момичета, надявам се нито една от нас да не се задържа много тук! А за себе си - дано този път се изненадам приятно.....

# 29
  • Мнения: 2 826
Mucunka, прегръдки!
DiyanaCh, ако вчера ти е дошъл цикъла, утре ти е трети ден и е идеален за проверка на антрални фоликули (т.е. най-добре ще се види как са яйчицата ти, дали не намалява резерва). Няма да може да се пусне цитонамазка и микробиология, но ако скоро си пускала и всичко е било наред - няма за какво да се притесняваш. Отделно, на 3-ти ден се пускат основните хормони, които са важни за жената (може да прочетеш повече в темата на Денис за хормоналните изследвания). Не съм сигурна обаче, че след тази БХ хормоните ще са показателни и адекватни. Успех и дано ти кажат да действате още този месец Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт