Пазаруване от Amazon - тема №75

  • 112 320
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 25 479
Мисля, че съм виждала тази опция в keepa, но не съм разцъквала.

# 721
  • Мнения: 19 691
Благодаря, Звънче. Някой друг да се включи?

# 722
  • Мнения: 16 874
Кристи,

Аз като си харесам продукт го слагам в кошницата. После цъкам опцията save for later. Така всеки ден като влизам и ми изписва съобщение за намаление/увеличение на цената.

Не знам дали е правилно, но за сега ми върши работа Wink

# 723
  • Мнения: 19 691
Верче, благодаря. Исках нещо хептен мързеливо, без да трябва да влизам в акаунта (щото ще забравям Joy), но май ще трябва да пробвам твоя вариант.

По-скоро си представях нещо като нюзлетър всеки ден на мейла с намалени неща (от списък с интереси примерно).

# 724
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Cristi, има едно приложение Price tracker for Amazon. Не го ползвам, но мисля, че имаше подобна възможност.

# 725
  • Мнения: 19 691
Ще го погледна, благодаря Heart

# 726
  • Мнения: 2 115
Мога ли да върна с DHL стока получена през Габко в Германия?

# 727
# 728
  • София
  • Мнения: 5 547
Мога ли да върна с DHL стока получена през Габко в Германия?
Можеш ама за твоя сметка, другият вариант е -да ги питаш, те(габко) да я закарат до там и ти да поръчаш куриер в същият ден в който пристигне в Германия, за да си  вземе пратката.

# 729
  • Мнения: 2 115
Мда,. Само, че срокът ми е до 03,06 и няма време за Габко. Но все рак с DHL може, просто отивам в техен офис и с принт ретърна мога да изпратя? Каква е приблизителната сума за кутия с мъжки обувки?
Мерси.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 547
Мда,. Само, че срокът ми е до 03,06 и няма време за Габко. Но все рак с DHL може, просто отивам в техен офис и с принт ретърна мога да изпратя? Каква е приблизителната сума за кутия с мъжки обувки?
Мерси.
С DHL e безумно скъпо минимум 150 лв, пускай ги по пощата. 1 месец имаш от датата на получаване за да си генерираш етикет, и след това ги връщаш.

# 731
  • Мнения: 2 115
Хаха, наистина ли, та толкова струват обувките...
Генерирах етикет, и  от там видях че имам срок до 03,06 да върна, но ме озадачи адресът /не мога да го променя с нашия/ , разпечатвам и с него в пощата. Дано там са компетентни. Там каква им е таксата?

# 732
  • София
  • Мнения: 5 547
Хаха, наистина ли, та толкова струват обувките...
Генерирах етикет, разпечатвам и с него в пощата. Дано там са компетентни. Там каква им е таксата?
Зависи от теглото, скоро не съм пускала, към 15-20 евро, искай задължително проследяване.

# 733
  • Мнения: 2 115
Миленски, благодаря за помощта! За първи път ми се случва да имам проблем и да връщам нещо към Амазон. Дори последно всичко поръчвам на моя адрес, за да мога да връщам лесно, ако се наложи. Но сега се замислям С DHL ли връщам и за чия сметка е тогава? Мерси!

# 734
  • София
  • Мнения: 5 547
Миленски, благодаря за помощта! За първи път ми се случва да имам проблем и да връщам нещо към Амазон. Дори последно всичко поръчвам на моя адрес, за да мога да връщам лесно, ако се наложи. Но сега се замислям С DHL ли връщам и за чия сметка е тогава? Мерси!
Ако има проблем със стоката( дефект) връщането е за тяхна сметка, или както се разбереш с тях, но само ако е поръчано до тук. До превозвач ако е - не става, или по куриер( може и спиди) или с пощата.

Общи условия

Активация на акаунт