Разкриване на изневяра с помощни средства

  • 19 058
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 780
Богат-богат, колко да е богат, щом има фирма, в която работят жена му и любовницата му и не успява да си организира така нещата, че да не го усети никой, щом иска поне привидно да има семейство. Ако беше толкова богат и влиятелен, жена му нямаше да работи, а по цял ден да е на шопинг и на спа, без дори да се сеща за него, а любовницата нямаше да работи във фирмата, а щеше да й е купил някой бутик или козметичен салон в центъра и тя да си го движи, докато чака той инкогнито да организира някоя "командировка" и да се насладят на любовта си. Това е реален случай.
То по тази логика и ние имаме кантора и значи сме богати и влиятелни. Simple Smile Ама нейсе. Мъжът ми и брат му са адвокати на частна практика, етърва ми е нотариус, а аз съм в ролята на офис-мениджър и юрисконсулт. Та нещо такова ще да е и положението с фирмата на господина.

# 31
  • Мнения: 30 802
Абе не че нещо, но бракът не е допотопен, а новозаветен. Допотопно, буквално, е многоженството. То и след Потопа е продължило де...

Въпросът е, че мъдрата жена си намира независима, високоплатена и по възможност синекурна длъжност с помощта на богатия си и влиятелен съпруг. Носи си костюмчетата, намира си млад любовник, хори на пленери по акварелна живопис по гръцките острови и не се мори с негативност. Та така...

А иначе ако толкова държи да се изложи, може да го направи и чрез BoredPanda, там много обичат такива истории и целият интернет и туитър ще знаят. Ама ще изложи България:)

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Според мен те се надяват съдружникът като види доказателствата да изгони любовницата. Това обаче е абсолютно невероятно. Защо да си разваля отношенията със съдружника си, дреме му на другия този с кого спи или не спи. Като става дума за пари хората удобно си затварят очите за нелицеприятни неща. Така че и да ги разобличат нищо няма да постигнат освен съпруга да посочи вратата на благоверната си.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 806
Никой няма право да бъде записван и заснеман без негово знание и съгласие, та да се прави подобно нещо е подсъдно.
А твоята приятелка ако държи толкова на стандарта си да намери начин да си го осигурява или наистина да си мълчи. Нали досега е мълчала толкова години? Какво се е променило?

# 34
  • Мнения: X
Идеята е да се отстрани любовницата от работа (до момента не е ). Просто да не е в службата, това единствено иска съпругата. Явно по друг начин не могат да стигнат до съгласие. Другият вариант е да блъфира, но ми се струва още по-глупаво и излишно...
До тук стигнах, имам идея, ако някой вече я е дал, сори.
Приятелката ти да наеме жиголо, който да сваля любовницата, да й праща цветя, да я чака....да наеме и някой, който да им направи снимки на прегръдки/целувки....т.е. да разбие нещата отвътре.Пък нека любовницата обяснява на мъжа й как няма нищо общо с тоя млад, готин левент....
"Като нарочат сестра ти за курва, иди обяснявай, че нямаш сестра!.

# 35
  • Мнения: 30 802
Да бе, и после ще четем тема "Любовницата ми си има любовник-2"...

# 36
  • Мнения: X
Никой няма право да бъде записван и заснеман без негово знание и съгласие, та да се прави подобно нещо е подсъдно.
Това ако беше вярно, всички детективски агенции да са фалирали отдавна....Simple Smile

# 37
  • Мнения: 574
Кофти ситуация, но много хора преди мен вече са написали, че не е добре да си рита паничката. Интересно как хората изпадат в умопомрачение в такива моменти и не могат да разсъждават трезво. Ако мъжът може да се стресне от нещо такова, как да е, но той категорично е заявил пристрастията си.
Посъветвай я да си трае.

# 38
  • Мнения: 2 832
Сценарий за сериал събира авторката ....

# 39
  • Мнения: 11 505
Да обобщим.... Laughing

Ситуацията е класическа - дълъг брак, финансово устроено семейство с бизнес, който се управлява от съпруга и негов съдружник и жена, която работи във фирмата, но няма управленски права, нито участие във фирмата.
Не търся коментари относно моралните поуки и обстоятелства, а съвети за това как да бъдат разобличени по анонимен начин.


Парите не са негови, тя си ги изкарва

Е, как да не са негови парите, щом в първия пост казвате, че бизнеса е негов? Wink

Изказванията до тук сякаш негласно приемат постъпката на въпросния бизнесмен без дори да го упрекнат за глупостите му.

Ама... нали не търсехте коментари относно моралните поуки и обстоятелства, или аз нещо не съм разбрала? Confused

Идеята е да се отстрани любовницата от работа (до момента не е ). Просто да не е в службата, това единствено иска съпругата.

Пак се връщаме на първия Ви пост.... жената няма място в управлението на фирмата... Wink

ОбъркАх се начи.... какво тозно се пита в задачата? (име на трамвайна спирка в Хималаите?) Laughing

ПП Изобщо не искам да коментирам колко идиотско е да се правят записи и да се разпращат наляво надясно.... опа... изкоментирах го...

# 40
  • Мнения: 4 808
Ако аз бях на мястото на жената, щях да се опитам да се разбера с него с добро. Да ми осигури жилище  и щях да си живея живота, а него щях да го оставя да си троши главата. И непременно щях да сменя работата. Имам позната, мъжът на която имаше сериозен бизнес. Той не искаше тя да работи, за да му е винаги на разположение, да пътува с него и т.н. Обаче той след време си намери любовница. Но като се разбра, не искаше да се откаже нито от любовницата, нито от съжителството с познатата ми. Не знам тя какво е правила, но го е завела при адвокат и го е убедила да подпише споразумение, че ще и изплаща издръжка. С добро може да се постигне много повече, обаче някои жени като кажат "Този мъж е мой" и сакън някоя друга да не го погледне. Пък то, ако се е стигнало дотам, вече нищо няма да бъде същото и дори и той да напусне любовницата, съпругата винаги ще го подозира. А да се пращат клипове и снимки на роднини и бизнеспартньори е най-великата глупост и тогава вече нещата ще излязат извън релси и това ще означава обявяване на война.

# 41
  • Мнения: 15 619
Да бе, и после ще четем тема "Любовницата ми си има любовник-2"...
И антидепресанти, и тръшкане, и сълзи, и сополи.. Майко мила! Не искам да го съпреживявам пак. Сърчицето ми няма да издържи.
Провете малко милост към зрителите, моля! Ако вече има фотоси, давайте ги и да приключваме. Току виж сме се разпознали.

# 42
  • Мнения: 25 906
Според мен те се надяват съдружникът като види доказателствата да изгони любовницата.

То защото съдружникът не знае.  Joy
В такива случаи обикновено съпругата последна научава, след най-глухата клюкарка на селото, онази с катарактата на двете очи. Та не само съдружникът, но и чистачките във фирмата знаят много добре кой кого, кога и къде, особено пък що се отнася до 8-годишна връзка.
Абе, сценарият издиша отвсякъде. Ама то така става, когато младо и зелено се хваща да пише за неща, от които си няма никаква представа – като семейния живот през дългогодишен брак.

# 43
  • Мнения: 30 802
Аз не гледам ТВ, но има ли още такива шоута с драпане, спорове и драми? А и мисля, че и тоя сценарий с богатия мъж-непукист и разпенената жена вече съм го гледала.

# 44
  • Мнения: 14 988
На мен ми е много интересно да видя поругана и напъдена любовница.
Дано темата има развитие и да стигнем до някакъв финал.

Общи условия

Активация на акаунт