Разкриване на изневяра с помощни средства

  • 19 048
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 581
Странно ми е защото в другите теми, свързани с мъжка изневяра, всеки втори отговор съветва да се напусне мъжа, а тук преобладават мненията жената да си остане в брака? Или само ако мъжа не е финансово красив - да се напусне? Парите имат ли значение в едно семейство?
Манекена, ето този случай е много добра илюстрация до какво води финансовата зависимост на жената.  Когато няма собствен дом и не може да се издържа сама, (както и децата си), в подобна унизителна ситуация, не може да си тръгне. Иначе разводът е най-доброто решение, да. Но преди това трябва да разреши "малки подробности" като нова работа и жилище. Тази точно жена е в по-благоприятна позиция от домакиня без професия. Но явно не иска да се разделя със стандарта на живот. Изборът й е или търпи унижението, или си тръгва без нищо.

# 106
  • Мнения: X
Ако един мъж обича жена си, ще я подсигури така, че да не я прави зависима. Ето за мен това е мерило, а не къде си го пъха и къде не. Щото ако живеете така, че той те държи изкъсо финансово, каква любов е това, па нека да не ходи по други и т.н.
Една любима загуби съвместен бизнес за много, а се обичаха, и после - новата дойде, и бизнеса от'иде.

# 107
  • Мнения: 2 658
Аз мислех, че чета супер небивалици в съседната тема. Но твоя коментар тук просто обра всички точки.

# 108
  • Мнения: 9 196
Ако един мъж обича жена си, ще я подсигури така, че да не я прави зависима. Ето за мен това е мерило, а не къде си го пъха и къде не. Щото ако живеете така, че той те държи изкъсо финансово, каква любов е това, па нека да не ходи по други и т.н.
Една любима загуби съвместен бизнес за много, а се обичаха, и после - новата дойде, и бизнеса от'иде.

Понякога и жените са пасивни и то насила как да я накара...

# 109
  • Мнения: 2 760
Този мъж да не би да е политик?

# 110
  • София
  • Мнения: 12 797
Този мъж да не би да е политик?
Имаме бивш президент, който ще се жени за трети път и настоящ, който се ожени за любовницата си, та сериозно ли ако беше политик такова "компромат" щеше да има значение?!

# 111
  • Мнения: 2 760
Именно, чудя се и аз същото. Политиците не се тревожат за имиджа си, защо един бизнесмен да се тревожи?
Виж, ако е политик от малко градче, там може и да се тревожат.
Въобще не ми стана ясно защо такива компромати биха му навредили.

# 112
  • Мнения: X
Не биха му навредили. Съпругата иска да могат да му навредят и се чуди какво да измисли. А ако впрегне мисловната енергия да си оправи собствения живот, ще е далеч по-добре.

# 113
  • Мнения: 226
Минах през нещо подобно по време на развода ми с първия ми мъж. Срещнах се със собственик на агенция, занимаваща се с подобни услуги и понеже собственика й, беше приятел на мой познат, каза много честно, че тези доказателства в съда не се взимат под внимание и ме прати да си ходя по живо, по здраво без да ме вкарва в излишни финансови разходи. В същия момент нашият плащаше като луд на адвокати, прокурори, полицаи с цел да ме изкара каква ли не. Така, че послушай съвета на форумките тук и твоята позната да пробва с добро. 

Общи условия

Активация на акаунт