СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 53 259
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Привет, хубави бъдещи мами!Да се отчета и аз - момиченце ще е  Simple Smile таткото си я беше поръчал още преди да ми дойде на мен на ума за деца. Та сега е доволен
Иначе ми изписаха магнезий, профилактично. Нямам оплаквания или проблеми с шийката/за сега, дай Боже до края да е така/.
По повод празниците, да попитам- вие яйца боядисахте ли? На мен някой ми каза, че като съм бременна не било хубаво да боядисвам и аз сега само отстрани гледам и акъли давам  Crazy

# 46
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104

По повод празниците, да попитам- вие яйца боядисахте ли? На мен някой ми каза, че като съм бременна не било хубаво да боядисвам и аз сега само отстрани гледам и акъли давам  Crazy

Това пък защо ?! Боядисих ги аз, и още как; една от любимите традиции с детето ни е Simple Smile

Като казахте „болки в кръста“: явно имам проблем с някакъв нерв. Болката тръгва от крака ми и стига до опашката. Преди ме понаболяваше няколко пъти годишно, но напоследък го усещам доста често, явно се притиска допълнително. Ще питам АГ на следващия преглед, но междувременно : някой имал ли е подобен проблем и евентуално решение някакво ?

# 47
  • Мнения: 268
Аз още в четвъртък си боядисах яйцата. Така говорят според мен понеже миризмите от боите са доста силни и предполагам вредни за бременни.

Аз имам друг проблем. Вече трети ден съм със много силно главоболие главно в темето. Кръвното си ми е нормално и нямам обяснение Sad

# 48
  • Мнения: 9
И аз така знам, че не е хубаво бременни да боядисват яйца, но предполагам, че са бабини деветини. Въпреки че след като го чух, реших да не боядисвам тази година 😁

# 49
  • Мнения: 223
Мами, ние с таткото ще се женим края на месеца, и сега се сетих, че трябваше медицинско да си вадим. Дали личната може да го направи, без да ни взимат кръв и т.н. Някой правил ли си е?

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мами, ние с таткото ще се женим края на месеца, и сега се сетих, че трябваше медицинско да си вадим. Дали личната може да го направи, без да ни взимат кръв и т.н. Някой правил ли си е?

Задължително се взима венозна кръв и от двамата.Без това не може.Защо не искаш да ти взимат кръв???
Личната оформя медицинското,като мисля,че се минаваше през още двама специалиста.
От психото също искаха документ

# 51
  • Мнения: 268
Мами, ние с таткото ще се женим края на месеца, и сега се сетих, че трябваше медицинско да си вадим. Дали личната може да го направи, без да ни взимат кръв и т.н. Някой правил ли си е?

Ние не сме давали кръв. Моят личен лекар ни написа медицинските и на двамата при положение, че моя мъж си има друг личен.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За граждански брак се изисква изследване Васерман,което се прави с взимане на кръв

Cutie-pie,кога се женихте вие?

# 53
  • Мнения: 170
И на нас ни взеха кръв за СПИН и Васерман преди сватбата. Ние се оженихме миналата година. Не сме ходили на психо, личната ни е една и съща и тя оформи медицинското.

# 54
  • Мнения: 31
При нас взеха кръв само на половинката. Личният оформи всичко срещу сумата от 40 лв. 😂Сватбата ни беше август. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 223
Мами, ние с таткото ще се женим края на месеца, и сега се сетих, че трябваше медицинско да си вадим. Дали личната може да го направи, без да ни взимат кръв и т.н. Някой правил ли си е?

Задължително се взима венозна кръв и от двамата.Без това не може.Защо не искаш да ти взимат кръв???
Личната оформя медицинското,като мисля,че се минаваше през още двама специалиста.
От психото също искаха документ
Защото ми е излишна разправия, пък и след 2 седмици съм на плеглед при АГ-то и пак трябва да давам Grinning Може да ги съчетая направо.

# 56
  • Мнения: 268
За граждански брак се изисква изследване Васерман,което се прави с взимане на кръв


Cutie-pie,кога се женихте вие?

2017 ни беше сватбата. Много ми е странно как всички сте давали кръв пък ние нищо.

# 57
  • Мнения: 434
И на нас ни взеха кръв, имаше май пакет всички мед.документи издаваха и психо също не сме минавали.

# 58
  • Мнения: 9
И нашата беше миналата година. Давахме кръв за васерман, но не са ни искали психо. Май зависи от града, в който се жените.

# 59
  • Мнения: 151
Христос воскресе момичета , пожелавам на всички весели усмихнати леки бременности и щастливи бебенца Simple Smile :*

Общи условия

Активация на акаунт