ПЧМГ - 2 тема

  • 81 598
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 604
Моето дете ще бъде седми клас. Получихме предложение за допълнителни часове по БЕЛ и Литература. Не знам дали това е същият курс, за който се пита, но преподаватели са  Валентина Константинова, Светлана Лазарова и Мария Шопова; консултанти и проверяващи  изпитите – всички учители по БЕЛ в ПЧМГ;
Познавам само Мария Шопова - тя е истинско слънце и съм много щастлива, че точно тя е учителка на детето ми!

# 136
  • Мнения: 7 159
Мисля, че детето на luluto е ученик в пчмг.
Към гимназията има допълнителна школа за деца и родители, които желаят да я ползват и вероятно става въпрос за нея.
На моето дете преподавател по БЕЛ е г-жа Константинова. Респект, благодарност и поклон!

# 137
  • Мнения: 4 017
Дали ще има още отказали се след второ класиране за пети клас, съответно ще има ли трето класиране или класовете ще останат с по-малко деца?

# 138
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Доколкото си спомням от коментари тук (или другаде) при останали свободни места след второ класиране се обаждат по телефона на следващите по ред.
Незнам с колко са приели децата миналата година, сега ми се струва сравнително нисък бала на второто класиране.

# 139
  • Мнения: 7 159
Незнам с колко са приели децата миналата година, сега ми се струва сравнително нисък бала на второто класиране.
Миналата година последното поканено дете на второ класиране беше с 76 точки.
Нисък, колко да е нисък бала? 73.5т.
Разликата до 76т. е една нерешена задача от теста.

# 140
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Да, Верно. Права си. Така ми се стори като ги гледах.

# 141
  • Мнения: 112
Мисля, че детето на luluto е ученик в пчмг.
Към гимназията има допълнителна школа за деца и родители, които желаят да я ползват и вероятно става въпрос за нея.
На моето дете преподавател по БЕЛ е г-жа Константинова. Респект, благодарност и поклон!
През тази учебна година школата се водеше от Лазарова и Константинова. Ние бяхме при Константинова /така ни разпределиха/, но пък Лазарова ни водеше редовните учебни часове. И двете преподават във Веди. Школата ни беше във вторник, което ни беше ОК, защото в сряда беше школата по математика.

# 142
  • Мнения: 6 472
Мисля, че детето на luluto е ученик в пчмг.
Към гимназията има допълнителна школа за деца и родители, които желаят да я ползват и вероятно става въпрос за нея.
На моето дете преподавател по БЕЛ е г-жа Константинова. Респект, благодарност и поклон!
През тази учебна година школата се водеше от Лазарова и Константинова. Ние бяхме при Константинова /така ни разпределиха/, но пък Лазарова ни водеше редовните учебни часове. И двете преподават във Веди. Школата ни беше във вторник, което ни беше ОК, защото в сряда беше школата по математика.

Да, и ние бяхме точно така. Мартина искаше Лазарова, но нямаше места и отиде при Константинова. Според нея и двете се супер. Адмирации на учителите!

# 143
  • София
  • Мнения: 2 141
Гледам, че са обявили в сайта на училището датите на пробните изпити и пише, че записването е по електронен път. Някой може ли да ме ориентира как точно става това - в сайта не намирам форма за записване, имейл ли трябва да им пиша?

# 144
  • Мнения: 7 159
Платформата за записване се отваря когато наближи датата на първия пробен изпит.
Към края на ноември проверете пак дали записването вече е възможно.
Успех!

# 145
  • София
  • Мнения: 2 141
Фран, благодаря! Надявах се да го запиша още сега, за да не се налага да помня дотогава. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 146
  • Мнения: 7 159
Фран, благодаря! Надявах се да го запиша още сега, за да не се налага да помня дотогава. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ще ти напомня. Smiley

# 147
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Преди изпити става активен линк, който води към гугълски док Simple Smile

# 148
  • София
  • Мнения: 2 141
Училището има ли практика да прави Ден на отворените врати? Не намирам информация на сайта.

# 149
  • Мнения: 8 243
Училището има ли практика да прави Ден на отворените врати? Не намирам информация на сайта.
Да. Миналата година 23.04 за 5 клас и 14.05 за 8 клас.

Редактирах се!

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 15:05 от Hope for Two

Общи условия

Активация на акаунт