Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 апр. 2018, 09:55 ч.

ПЧМГ - 2 тема

• 27 518
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • София
Моето дете ще бъде седми клас. Получихме предложение за допълнителни часове по БЕЛ и Литература. Не знам дали това е същият курс, за който се пита, но преподаватели са  Валентина Константинова, Светлана Лазарова и Мария Шопова; консултанти и проверяващи  изпитите – всички учители по БЕЛ в ПЧМГ;
Познавам само Мария Шопова - тя е истинско слънце и съм много щастлива, че точно тя е учителка на детето ми!

# 136
  • София
Мисля, че детето на luluto е ученик в пчмг.
Към гимназията има допълнителна школа за деца и родители, които желаят да я ползват и вероятно става въпрос за нея.
На моето дете преподавател по БЕЛ е г-жа Константинова. Респект, благодарност и поклон!

# 137
Дали ще има още отказали се след второ класиране за пети клас, съответно ще има ли трето класиране или класовете ще останат с по-малко деца?

# 138
  • в страната на чудесата
Доколкото си спомням от коментари тук (или другаде) при останали свободни места след второ класиране се обаждат по телефона на следващите по ред.
Незнам с колко са приели децата миналата година, сега ми се струва сравнително нисък бала на второто класиране.

# 139
  • София
Незнам с колко са приели децата миналата година, сега ми се струва сравнително нисък бала на второто класиране.
Миналата година последното поканено дете на второ класиране беше с 76 точки.
Нисък, колко да е нисък бала? 73.5т.
Разликата до 76т. е една нерешена задача от теста.

# 140
  • в страната на чудесата
Да, Верно. Права си. Така ми се стори като ги гледах.

# 141
Към гимназията има допълнителна школа за деца и родители, които желаят да я ползват и вероятно става въпрос за нея.
На моето дете преподавател по БЕЛ е г-жа Константинова. Респект, благодарност и поклон!
През тази учебна година школата се водеше от Лазарова и Константинова. Ние бяхме при Константинова /така ни разпределиха/, но пък Лазарова ни водеше редовните учебни часове. И двете преподават във Веди. Школата ни беше във вторник, което ни беше ОК, защото в сряда беше школата по математика.

# 142
През тази учебна година школата се водеше от Лазарова и Константинова. Ние бяхме при Константинова /така ни разпределиха/, но пък Лазарова ни водеше редовните учебни часове. И двете преподават във Веди. Школата ни беше във вторник, което ни беше ОК, защото в сряда беше школата по математика.

Да, и ние бяхме точно така. Мартина искаше Лазарова, но нямаше места и отиде при Константинова. Според нея и двете се супер. Адмирации на учителите!

Общи условия

Активация на акаунт