На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 784
  • 775
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 10 758
От този магазин за ядки и сладки - срещу бившето Пикадили център съм имал неприятни покупки, но не искам да коментирам ! Имам чувствителен стомах и може би заради това някой стоки от там не ми понасят никак. И с ядките имах проблеми - не бяха никак пресни, а имаше и гранясали. Аз лично не купувам вече от там нищо.

# 586
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Къде във Варна може да се отпечата наша картинка върху бяла тениска? Става дума само за 1 бройка и се чудя дали ще намеря рекламна агенция, която да го направи, ако може и да не е скъпо. Simple Smile

# 587
  • Варна
  • Мнения: 36 738
На ъгъла на Марин Дринов и Иван Аксаков (ъгъла срещу Медицинския) има копирно студио. Те го правят, бройката няма значение. Само си предвиди някой и друг ден, а не ходи в последния момент, че са доста заети. Работят брат и сестра вътре, момчето се занимава с тези неща, много е кадърен. Казвам ти да търсиш него, защото на другия ъгъл има още един такъв ксерокс, но там бачкат само мацки. Не ги знам дали предлагат такава услуга ама и да предлагат - недей бърка да се занимаваш с тях Simple Smile

# 588
  • Варна
  • Мнения: 10 801
На ъгъла на Марин Дринов и Иван Аксаков (ъгъла срещу Медицинския) има копирно студио. Те го правят, бройката няма значение. Само си предвиди някой и друг ден, а не ходи в последния момент, че са доста заети. Работят брат и сестра вътре, момчето се занимава с тези неща, много е кадърен. Казвам ти да търсиш него, защото на другия ъгъл има още един такъв ксерокс, но там бачкат само мацки. Не ги знам дали предлагат такава услуга ама и да предлагат - недей бърка да се занимаваш с тях Simple Smile

Благодаря, а цена да знаеш поне горе-долу?

# 589
  • Мнения: 375
Киса, такава работа са ми вършили момчетата в Мол Варна. Бяла тениска с картинка от интернет. Аз съм доволна.

# 590
  • Варна
  • Мнения: 10 801
В моловете предполагам ще е скъпо... Тази тениска ни трябва буквално за един урок-презентация... после ще се подмята, затова и не ми се дават големи пари. В едно фотостудио видях цена на сайта  12 лв с наша тениска - тази цена ок ли е, има ли по-евтино?

# 591
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Мисля, че трябва да е по-евтино. Ще попитам и ще пиша. Аз съм наблизо.

# 592
  • Мнения: 375
Не знам, в Мола с тяхна тениска ми е 15 лв

# 593
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Тук с твоя тениска е между 5 и 10 лв в зависимост от размера на картинката. Май същото идва.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Тук с твоя тениска е между 5 и 10 лв в зависимост от размера на картинката. Май същото идва.

Случайно да имаш телефон на тези твои хора?

# 595
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Търся пластмасова кутия за мокри кърпички ? Някой, някъде да е виждал ? 

# 596
  • In transit
  • Мнения: 11 922
В Джъмбо трябва да има. Иначе в Лидл са пускали такава в комплект с мокри кърпички за почистване.

# 597
  • Мнения: 52
Трябва ми готварска престилка, черна изчистена, по-възможност тъничка. Къде да търся?
в Метро, каталог Хорека на стр.123 има престилки
иначе в магазините за работно облекло

# 598
  • Мнения: 387
Търся пластмасова кутия за мокри кърпички ? Някой, някъде да е виждал ?  
От DM съм купувала.

# 599
  • Мнения: 13 872
Тук с твоя тениска е между 5 и 10 лв в зависимост от размера на картинката. Май същото идва.

Случайно да имаш телефон на тези твои хора?

Още един глас от мен - този копирен център е най, - добрия в цяла Варна. Момчето и момичето, които работят в него са там от поне 5-6 години. Правила съм там какво ли не. Ще потърся координатите им е интернет. Работят и в събота...

Оказва се че имам визитка
Ще сложа и син таг завбъдеще ако му потрябва на някой при търсене
Copy Print Center Варна Марин Дринов 53



Извинявам че ще стана с краката нагоре. Ще опитам пак

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 07:46 от _re_ge

Общи условия

Активация на акаунт