Ужасни, смешни срещи

  • 298 390
  • 1 575
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 677
Не е чудно, че са инфантили на по 30 години, ако някой услужлива мамичка  е спала с тях до пубертета. Бебета били! Ужас!

# 151
  • Мнения: 6 393
Ох, от онлайн свалките се сетих за един, който ме прикоткваше да му се явя с думите: "хазяите ги няма и съм пуснал бойлера". Smile

# 152
  • Мнения: 13 775
Класика. Мама си държи синчето близо и стои надвесена над него нонстоп, нали като остареела той щял да се грижи за нея... На въпроса ми как някой се грижи за друг човек, когато не е оставен да се научи да се грижи сам за себе си, получавам неразбиращ поглед, много съм лоша значи. Погледът е за кратко де, мама е твърде заета да прозвънява синчето да го провери къде е и какво прави, да му заръча да си облече якето, да си изяде обяда и каквото още се е сетила. Ако пък е на среща с жена, вече става страшно, едно време само бащите така гледаха часовника когато дъщеря им е навън с някого, времената явно са други сега Grinning
Какво им стана на тия мъже с тия майки. Аман.
Като чуя,  че някой говори на първа среща за мама , или живее с мама, или те сравнява с мама, или пита мама, или се чува с мама на всеки час....
Направо бягам с 300 ста километра в час ( това оправия до живот няма... казвам ви от опит)
И в тези изказвания всяко споменаване на "мама" е Мама с главна буква, нали?

Онлайн свалките са цяла друга категория Grinning Един момък така много упорито ми се слагаше, държа да кажа че по никакъв начин не съм го поощрявала. Винаги го обръщах на майтап и го пращах у лево. По едно време почва настойчиво да ме кани да му ида на гости, какво като аз изобщо нямам никакви мераци, що да не хукна оттатък Балкана на гости на непознат в Ямбол или Бургас да беше... абе не беше близо със сигурност. Изсмях се и попитах как пък го измисли, та той дори на снимка не ме е виждал. Получих съвсем сериозен отговор "Абе ти ела пък ще хапнем, ще пийнем... ако пък толкова не ме харесаш, къщата е достатъчно голяма, има къде да те сложа да спиш и отделно ако толкова не щеш" . Към 30тина годишен да е бил въпросният момък тогава, не се подвеждайте по думата която използвах Grinning

# 153
  • Мнения: 1 945
И аз съм имала среща с маминия . Почти през сълзи разказваше колко добра била мама и как щяла да умре когато го е раждала . Но не бях от късметлийките които мама одобри . Изкара ме че съм му направила магия на синчето, залиняло , потрошило сумати пари по мен . Разделихме се заради мама. Но маминия не спря да търси срещи от близък вид .

# 154
  • Мнения: 2 500
Ох, от онлайн свалките се сетих за един, който ме прикоткваше да му се явя с думите: "хазяите ги няма и съм пуснал бойлера". Smile
Е на такава оферта как да откажеш.😂😂😂

# 155
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ау и аз съм имала близка среща с маминия вид. С един съсед, даже съсед не беше, леля му живееше на нашата улица, а той висеше все при нея. Нищо нямах към него, ни мераци, ни закачки, но той толкова си ме харесал, че пращал леля си да говори с майка ми. И понеже майка ми не уреди безценния им с дъщеря си, същата тая леля не оропускаше удобен случай да ме клюкари на майка ми, че съм слушала силно музика, че даже и съм танцувала. Което пък ме амбицираше и да им пея Stuck Out Tongue Winking Eye Много се забавлявахме с тия наши съседи.

# 156
  • София
  • Мнения: 6 093
Около мен имам няколко примера на майки, спящи със синовете си (12-13 г. момчета), защото нямало нищо по-хубаво да си гушкаш бебето. Това е реален цитат! Мъжете им спят отделно.

Какъв е шанса такова синче да намери някой ден жена достатъчно добра и достойна за него?
Клони към 0 май   Confused   Confused

# 157
  • варна
  • Мнения: 688
Да се замислят майките на момченца:joy:

# 158
  • Мнения: 1 767
Обедната почивка редовно виждам две баби на около 70-80г. , обикновено седим на съседни пейки и един ден дочух следния разговор.
-Решил моля ти се да заживее с нея, кой я знае каква е, сигурно апартамента му иска, много я познава сякаш...
- Ама те отдавна ли са заедно?
-А, отдавна...една година само.., казах му хубаво да си помисли.

За синът си говореше жената, рано му е за такива работи, а колко ли е годишен..

# 159
  • Мнения: 180
На прима виста се сещам за няколко, но ще кажа само за една, че нямам много време да пиша.
Та с един младеж бяхме излезли на по питие, всичко си минава добре, но когато свърших да обяснявам какво точно уча в университета той взе, че изръси, че било много хубаво, че уча в университет и, че ще имам диплома за висше образование някой ден, въпреки, че съм жена Close Close Close  Имало и такива сред нас, които имат капацитет да стигнат до университет...
После му дадох втори шанс за среща, но там вече съвсем ме загуби. Бяхме у тях и бяхме поръчали храна за вкъщи. Сервирахме я в нормални чинии и като свършихме да ядем ми изръси ''Хайде сега като добра жена иди измий чинийките докато аз си изпуша цигарката на терасата'' Dizzy Face  

# 160
  • Мнения: X
Олеле..... Как си му дала втори шанс...  Пак си била смела....Hug

# 161
  • Мнения: 1 756
Този е бил някъв австралопитек, сигурно си излетяла като тасманийския дявол от анимационното филмче Joy

# 162
  • Мнения: 668
Аз 2 пъти много се изложих на среща, но като прочетох някои случки тук... всичко е точно Smiley

# 163
  • Мнения: 180
Чак като Тасманийския дявол не, свърши ''срещата'' ни, по-скоро сеансът ''домакинстване'' и се изнесох.
Повече не дадох признаци за живот. А той ми пращаше съобщения, оставяше ми и гласови, как бил разочарован, че вече не му отговарям, той толкова се надявал на мен Laughing  Накрая като видя, че няма да му отговоря ми прати съобщение, че и аз съм си била типична женка и съм го въртяла като всички останали, не заслужавам неговата персона.
Абе не заслужих да му мия чинийте и това е Nerd

# 164
  • Мнения: 1 756
Типична контра реакция на комплексар. Добре, че си го отсвирила без обяснения. Че аз бих кипнала например Angry Разбирам го и него в такава деликатна ситуация, дано е наминала все пак някоя да му пусне една пералня Joy

Общи условия

Активация на акаунт