Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2018, 17:52 ч.

Ранна бременност - първо тримесечие

• 20 926
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
Момичета, някой по-долу написа да го даваме по-спокойно и нека наистина е така! В този живот нищо не е сигурно и нямаме гаранция за нищо! И аз изпитвам силни болни в началото на бременността и е доста неприятно, пия си но-шап 3х2, слагам си вечер утрогестана по 2 ваг., боли си, дърпа, спазми, около десния яйчник, където е бебето даже ме пари, опитвам се повече да почивам, опитвам се да мисля позитивно, много е трудно за един козирог, имайки предвид, че сме черногледи по природа. Трябва да се борим и да бъдем силни! Желая на всички, въпреки всички изпитания на съдбата, да стигнем до успешен край!

Напълно те разбирам и аз съм така ..... винаги имам болки в дясно и дърпане около пъпа.
И аз съм черноглед козирог ,а и  при мен стреса е в повече ... но се опитвам да се държа.

# 136
Говорих с доктора ми и той ми каза да пия утрогестан 3х2 на ден.  В понеделник съм на преглед.  В неделя влизам в 5 седмица дали ще се види нещо на ехографа...  направо ще се побъркам от нетърпение.  Искам да го видя и да съм спокойна, че си е на мястото и се развива добре. При предната бременност казаха, че всичко е наред, но най-вероятно оплождането е станало по- късно и уж трябваше да съм в 5 седмица ама не бях. После прокървих двама доктора ми казаха, че не съм бременна друг ми каза,  че съм с извънматочна и ми искаха 3 хил.  лева за операция за отстраняване на едната тръба,  друг каза,  че нещо не е наред ама не е извънматочна и накрая вече беше твърде късно...  Мисля преди прегледа в понеделник да си пусна чхг и да го занеса на доки.  Вие какво мислите?  Дали ще се види бебчо?

# 137
Здравейте момичета,бременна съм в 8 г.с ...много съм притеснена,понеже получих постоянно безпокойство ,сърцебиене ...Лекарите казват,чче след третия месец ще се успокоя и ще стана спокойна...Първите три месеца били така понеже имало рязко покачване на хормоните ...Някоя от вас имала ли е същият проблем през първите три месеца?

# 138
Здравейте момичета,бременна съм в 8 г.с ...много съм притеснена,понеже получих постоянно безпокойство ,сърцебиене ...Лекарите казват,чче след третия месец ще се успокоя и ще стана спокойна...Първите три месеца били така понеже имало рязко покачване на хормоните ...Някоя от вас имала ли е същият проблем през първите три месеца?
успокой се миличка Simple Smile мисли позитивно нямам такива проблеми като твоите моите са по различни но установих че трябва да мислим позитивно

Общи условия

Активация на акаунт