Отговори
# 15
  • Мнения: 3 732
Хванах промо по тв.
Галя обяснява пред Фотеви, Захариев и не запомних другите концепцията си. Ина я защитава нещо, Фотев си тръгва.
Дават пред болницата Фотев "мило" казва на Ина, че ходи по тънък лед.

# 16
  • Мнения: X
Миналия сезон приключиха снимките около 2-3 седмици преди края на сезона, та сигурно и сега ще е така.
yanitsa, те сега го направиха тегаво в унисон с Разпети Петък Wink Другата седмица като възкръснат едни любовни чувста и емоции, МАЛИИИИИИИИ! Ще изпоприпадаме Wink

Абе някъде няма ли го качено промото с разговора на Зорница и Лора и подслушващия Тони?

# 17
  • Мнения: 9 374
Миналия сезон приключиха снимките около 2-3 седмици преди края на сезона, та сигурно и сега ще е така.
yanitsa, те сега го направиха тегаво в унисон с Разпети Петък Wink Другата седмица като възкръснат едни любовни чувста и емоции, МАЛИИИИИИИИ! Ще изпоприпадаме Wink

Абе някъде няма ли го качено промото с разговора на Зорница и Лора и подслушващия Тони?

Ехх, колко оптимистично звучиш ама. Joy Чул те господ и още във вторник (най-късно в сряда) да вземем да изпоприпадаме пред екраните. Grinning
Е то това промо не е ли от края на миналия епизод или става въпрос за краткото промо? Щото специално него никъде го няма.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 558
Това, което видях Не е същото. Даваха Лора говори нещо на Зорница, и ведна след това Тони в анфас до врата на стая и гледа стреснато.
Може и повече да е имало, но аз толкова видях и нищо не чух Simple Smile

От вчера да ви питам и забравям. Лаборантката, която бяха извикали у Ковачеви ми е много позната, но идея няма откъде. Някакви идеи, не че е важно но ме гложди, къде може да съм я виждала

# 19
  • Мнения: 9 374
Не е същото. Даваха Лора говори нещо на Зорница, и ведна след това Тони в анфас до врата на стая и гледа стреснато.
Може и повече да е имало, но аз толкова видях и нищо не чух Simple Smile

В промото, което дават в края на епизода Зорница казваше на Лора, че май е добре да напусне болницата, защото има лоши спомени или нещо такова. Явно пък това е някакво продължение, в което Лора разубеждава Зорница или й казва нещо друго.

# 20
  • Мнения: 2 364
Благодаря за темата!
Понеже положението взе да става малко дежавю, любов до към 43 епизод недейте да чакате  Laughing

# 21
  • Мнения: 9 374
Благодаря за темата!
Понеже положението взе да става малко дежавю, любов до към 43 епизод недейте да чакате  Laughing

Ако след 43 епизод няма да има дежа вю мога да го понеса някак. Joy Надявам се след това да се пренесем в реалността. Wink

# 22
  • Мнения: X
43ти???? Че аз ще изперкам дотогава! Ужааааас! Лично отивам до Бояна да им вкарам акъл в главата Joy
Малко снимки пт инстаграм сторито на Ралица (за който няма) - как се забавляват

Скрит текст:





# 23
  • Мнения: 9 374
43ти???? Че аз ще изперкам дотогава! Ужааааас! Лично отивам до Бояна да им вкарам акъл в главата Joy
Малко снимки пт инстаграм сторито на Ралица (за който няма) - как се забавляват

Скрит текст:






Това клипче и аз го видях, много са готини. Нещо чувам бебета, полиция това, онова и Лора и Мазов са там, явно ще снимат сцена свързана с бебето им, пък Захариев ще им набива нещо канчетата. Дано Ванчето да не е решила да го отмъкне или някоя друга гадория да свърши.

# 24
  • Мнения: X
Миналия сезон приключиха снимките около 2-3 седмици преди края на сезона, та сигурно и сега ще е така.
yanitsa, те сега го направиха тегаво в унисон с Разпети Петък Wink Другата седмица като възкръснат едни любовни чувста и емоции, МАЛИИИИИИИИ! Ще изпоприпадаме Wink

Абе някъде няма ли го качено промото с разговора на Зорница и Лора и подслушващия Тони?

Ехх, колко оптимистично звучиш ама. Joy Чул те господ и още във вторник (най-късно в сряда) да вземем да изпоприпадаме пред екраните. Grinning
Е то това промо не е ли от края на миналия епизод или става въпрос за краткото промо? Щото специално него никъде го няма.

Нещо съм любовно настроена Heart Eyes Особено след като остригаха Тон Бонбон Joy

Аконтрябва да стм сериозна, ми се струва, че този сезон гледат да кма баланс - 2-4 драматични, 1-2 хубави епизода. Затова се надявам да има нещо готинондругата седмица

# 25
  • Мнения: 9 374
Миналия сезон приключиха снимките около 2-3 седмици преди края на сезона, та сигурно и сега ще е така.
yanitsa, те сега го направиха тегаво в унисон с Разпети Петък Wink Другата седмица като възкръснат едни любовни чувста и емоции, МАЛИИИИИИИИ! Ще изпоприпадаме Wink

Абе някъде няма ли го качено промото с разговора на Зорница и Лора и подслушващия Тони?

Ехх, колко оптимистично звучиш ама. Joy Чул те господ и още във вторник (най-късно в сряда) да вземем да изпоприпадаме пред екраните. Grinning
Е то това промо не е ли от края на миналия епизод или става въпрос за краткото промо? Щото специално него никъде го няма.

Нещо съм любовно настроена Heart Eyes Особено след като остригаха Тон Бонбон Joy

Аконтрябва да стм сериозна, ми се струва, че този сезон гледат да кма баланс - 2-4 драматични, 1-2 хубави епизода. Затова се надявам да има нещо готинондругата седмица

И аз се надявам следващата седмица да има възраждане на чувства, обаче не пак Зорница да си го търси. Искам Марио да разбере, че тя иска да напусне и да търчи да я спира. Joy Може и да ни вкарат малко раздвижване с Фотева и Тасев, време им е. Там взе да ми става все по-интересно, защото виждам, че под повърхността се крие друга Ина, отношенията й с Фотев също са ми любопитни.

Аз ако трябва да погледна реално, миналия сезон ми се стори сравнително лек до 33 епизод поне, после взе да става мазалото. Ще погледаме още малко да видим дали и този няма да го окепазят така. На мен ми е интересно това момиче Теодора Кулева (внучката на Тодор Колев), би трябвало да се появи скоро, поне до десетина епизода. Дали ще я забъркат и нея някъде с някой мъж (искам с Тони Grinning) или ще е с малка роля, като Ася например и ще е там за цвят и за фон.

# 26
  • София
  • Мнения: 27 218
 bouquet

Мириел хвана мускулна треска от пускането на нови теми.  Joy


Дойде ми идея за една анкета. Така и така е нашумял въпроса, любопитно ми е какво ще е мнението на потребителите на бг мама.
А именно:
Ако е писано Зорница да има истински щастлива любов с кого бихте желаели да я сподели:
1. Банков
2. Ковачев

 Wink

# 27
  • Мнения: 6 833
Гледах го и аз сторито на Ралица 😀

Захариев казва нещо от сорта: Ами ако отиде в полицията и каже какви сме/сте ги забъркали??

от което на мен ми се струва, че Мазови са успяли вече да преметнат Ванчето 😊

# 28
  • Мнения: 9 374
bouquet

Мириел хвана мускулна треска от пускането на нови теми.  Joy


Дойде ми идея за една анкета. Така и така е нашумял въпроса, любопитно ми е какво ще е мнението на потребителите на бг мама.
А именно:
Ако е писано Зорница да има истински щастлива любов с кого бихте желаели да я сподели:
1. Банков
2. Ковачев

 Wink


Ами Тони къде до забрави? Grinning Интересно ми е да видя колко хора смятат, че и с него може да има
щастие и дали изобщо има такива.

Да, точно това казва, аз първоначално хич не можах да го разбера. Grinning Почвам да си мисля, че детето щом ще се  ражда в болницата, може да я изиграят Ванчето и да запишат бебето на тяхно име.

# 29
  • Мнения: X
Фотева и Тасев определено набират скорост, най-вече тя. Това, което исках да гледам, вече се случва - тя публично се опълчва на мъжа си (промото). Все още има страх от него, но те нещата няма да се променят за един ден. В началото си мислех, че тези двамата ще са мега досадни, но ме изненадват приятно с всеки изминал епизод.
Мазови съм убедена, че ще преметнат Ванчето - имат акъл, имат гръб (цвлата болница общл взето), а като действат заедно, няма кой да им се опре. Наистина след раждането на бебето това е най- вероятната драма - Ваня да заплаши, че ще иде в полицията. Но като освидетелствана кой ли ще я чуе Joy

Общи условия

Активация на акаунт