Имам кола. Имам книжка. А сега?

  • 122 611
  • 2 544
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 159
Здравейте! И аз като шофьор с не много опит се присъединявям към вас с въпрос:този знак реален ли е и ако да какво трябва да значи🙄🤔
Значи, че някой се гъбарка с младите шофьори, които започват да задават тоя въпрос Laughing Къде е този знак, в кой град?
В Добрич 🙈😂

# 991
  • София
  • Мнения: 2 919
Сигнализирай на АПИ и общината, но само ако решиш да си съвестен данъкоплатец. Така и така ремонта ще бъде платен от твоя джоб по подразбиране Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

П.П. Доколкото виждам, на пресечката е побит знак №Б2 (едновремешен № 36)  "Спри ...."

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 13:10 от Mунчо

# 992
  • София
  • Мнения: 12 006
Какъв ремонт, това вероятно е някакво тиксо или лепенка. Не вярвам някой да е виснал с маркер и линийка да чертае и запълва. Най-малкото изисква време и има по-голяма вероятност да го видят.

# 993
  • София
  • Мнения: 2 919
Какъв ремонт, това вероятно е някакво тиксо или лепенка. Не вярвам някой да е виснал с маркер и линийка да чертае и запълва. Най-малкото изисква време и има по-голяма вероятност да го видят.

 Явно не си чувала за такива, които си носят шаблон и спрей - става по-бързо и прегледно. И ДА - това ще бъде записано като ремонт, подмяна или каквото им хрумне и ще похарчи поне едни 1000 лева с огледите Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

# 994
  • София
  • Мнения: 12 006
Какъв ремонт, това вероятно е някакво тиксо или лепенка. Не вярвам някой да е виснал с маркер и линийка да чертае и запълва. Най-малкото изисква време и има по-голяма вероятност да го видят.

 Явно не си чувала за такива, които си носят шаблон и спрей - става по-бързо и прегледно. И ДА - това ще бъде записано като ремонт, подмяна или каквото им хрумне и ще похарчи поне едни 1000 лева с огледите Simple SmileSimple SmileSimple Smile.
Честно, не бях се сещала за такъв вариант. Astonished Да, в такъв случай ще е ремонт. Леле какви глупости измислят хората Frowning

# 995
  • Мнения: 2 808
Здравейте! И аз като шофьор с не много опит се присъединявям към вас с въпрос:този знак реален ли е и ако да какво трябва да значи🙄🤔

Този знак ако го одобрят ще се казва: "С предимство си, ама друг път!"

Imp Grin Astonished

# 996
  • Мнения: 6 296
Черният хикс не означава задраскване, а е знак за кръстовище на равнозначни пътища с предимство на дясностоящия.
Моето предположение е, че на това кръстовище не се спазва предимството, повечето шофьори традиционно са в нарушение и някой се опитва да "предупреди" да се внимава какво става отдясно. Може би отдясно по-често има движение и затова става така?

# 997
  • София
  • Мнения: 2 919
В такъв случай, всички съвсем тенденциозно не спазват знака стоп, който се вижда в дъното на снимката ???
Какви равнозначни пътища, какви десностоящи?

# 998
  • Мнения: X
Къде? Пин в мапс също върши работа.

# 999
  • Мнения: 2 808
Черният хикс не означава задраскване, а е знак за кръстовище на равнозначни пътища с предимство на дясностоящия.
Моето предположение е, че на това кръстовище не се спазва предимството, повечето шофьори традиционно са в нарушение и някой се опитва да "предупреди" да се внимава какво става отдясно. Може би отдясно по-често има движение и затова става така?
Искате да кажете, че като застанете пред този знак кола идваща от дясно ви е с предимство?
А защо не е сложен знак стоп или знак път без предимство или никакъв знак?


Проверих от любопитство на 2 места. Към днешна дата няма такъв знак.



Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 21:19 от П@нди

# 1 000
  • Мнения: 6 296
Няма такъв знак. Очевидно, че някой си го е дорисувал и не е официален. Опивам се да предположа защо. Simple Smile)))

# 1 001
  • Мнения: 159
Къде? Пин в мапс също върши работа.
Знакът е на Ген. Колев към кръговото, стопът в дясно е на баира на Изида.
Днес ще питам инструктора ми ( тъй като ходя на опреснителни курсове) какво значи😁

# 1 002
  • Мнения: 5 468
Нищо друго не значи този знак(освен, че пътят е с предимство). Явно някой, на когото не му харесва организацията на движение на това кръстовище, си прави майтап. Grinning Сигнализирайте за това, нищо няма да ви коства.

# 1 003
  • Мнения: X
Знакът е на Ген. Колев към кръговото, стопът в дясно е на баира на Изида.
Днес ще питам инструктора ми ( тъй като ходя на опреснителни курсове) какво значи😁
Не познавам града. Но по описанието ви мой познат го намери. Черният Х не нито лепенка нито боя от спрей. Поне така твърди. Прати ми снимки, като добави "Някаква приумица на Младен е сигурно". Ако ходя до там ще го погледна и аз от любопитство

Това не трябва да се счита за знак. Не отговаря на законово утвърдените пътни знаци.

# 1 004
  • София
  • Мнения: 1 742
Вижте отзад на знака дали има стикер кога е сложен.

Общи условия

Активация на акаунт