МОНОДИЕТА - тема 19

  • 80 017
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 746
моят пауър рязко започва да пада, трето кафе пия днес
на следващата врътка плодове няма да има Crossing Arms 
ще сложа малко ягоди при зеленчуците

# 136
  • Мнения: 998
Аз вчера омазах нещата сериозно  ooooh! Днес ще опитам да издържа на зеленчуци, взела съм си салата от цвекло и моркови и отделно нарязани домати, краставици и чушки.

bebe+, браво, чудесен резултат!

Ала-Бала, спортът си е доста важен, да. Аз ходя редовно, но от това не отслабвам, само се стягам.

# 137
  • Мнения: 7 746
bebe+, вода, вода, ама все едно носиш една туба допълнително
5кг аз си ги онагледявам като хубава, тежка диня,
колко може да я разхождаш насам-натам, без да се измориш  Laughing

# 138
  • Мнения: 75
Момичета дайте идея как да ходя до WC?
Откакто бях 2 дни на риба не съм ходила,а днес съм първи ден на плодове и още не съм отишла.Какво да пия или да ям от плодовете,че да се раздвижа?Чудя се дали довечера да пия чай от Сена?! Sad
Не се чувствам поддута,но все пак искам да си ходя редовно.
Аз в буркан съм си смесила билки които деистват детоксиращо, слабително и чистят вода - бабина рецепта но действа и сутринта ходя преди кафето до WC ( нормално меко  изхождане! ) чая е от - КОПРИВА +БЪЗ+ ГРЪМОТРЪН . Купих си ги от билков магазин , има ги май и в някой по- големи аптеки в щандове за билк.пр-ти !
Пия го редовно- действа ми страхотно.
Този сена в известен смисъл е опасен защото може да "раздвижи" излишно мното перисталтиката и да стане интересно в тоалетната. Ще изхвърлиш много вода ( дехидратация) и минерали ( лекар ми е казвал , че води до вид пристрастяване и пак трябва да го пиеш че да ходиш до WC)

# 139
  • Мнения: 998
Благодаря за тази рецепта! Имам и аз такъв проблем. Откакто съм на диетата, не съм посещавала wc!

# 140
  • Мнения: 75
Благодаря за тази рецепта! Имам и аз такъв проблем. Откакто съм на диетата, не съм посещавала wc!
Гръмотръна е с този "мек изхождащ" ефект. Ако ти представлява трудност да намериш билките които изброих купи само гръмотрън. Другите са извеждащи натрупаната вода. Добави и бяла бреза към отварата ( много добре се отразява на цялостния хидро баланс в тялото). Възможно е да ходиш до тоалетна по малка нужда често от тази отвара - изхвърляш излишната вода и като бонус меко изхождане още със ставането.

# 141
  • Мнения: 42
От днес трябва да съм на плодове, но аз умирам от глад ако ям само плодове и за да не загубя постигнатото, ще заместя със зеленчуци. Общо взето си стана моя интерпретация на ВЧ, но поне така научих кои храни как ми действат.
От яйцата свалих най - много до сега, но и си бях най-гладна.

Някой от вас замествал ли е плодовите дни със зеленчуци? Какво ви е наблюдението?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Като гледам основно се редува въглехидратен с протеинов ден, така че едва ли ще стане нещо фатално.

Аз предавам фронта за известно време. В як застой съм, хора, не мърдам изобщо. Ще "избягам" малко от режима, барем после се размърдат пак нещата. Но ще ви следя Simple Smile

# 143
  • Мнения: 42
HighSpeed ще се радвам ако ни следиш и продължаваш да споделяш твоя опит!

Ще ви пиша какво е станало след размяната. За сега съм -2,9кг (70.4 => 67.5, 172см)
В талията вече съм -5 см. Но ходя много километри пеша всеки ден.

# 144
  • Мнения: 7 746
Ави, вчера ядох краставица и авокадо на обяд, без сол, без нищо
по- лесно беше от плодовете
днес КМ, ще видим как ще е, аз съм в МЦ и ще се меря във вторник
на пипапане коремната гънка е намаляла, дано и 2 кг да махна за тази врътка

ХайСпийд, навъртай се наоколо, да не изпуснеш 5те килограма Simple Smile

# 145
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Ааа, няма, не ги давам!!! Стискам с нокти и зъби!

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Здравейте , реших да направя диетата въпреки,че бях върл неин противник Grinning
Днес ми е 2 ри ден.
Бях на безвъглехидратната диета 24 дни и свалих 5 кг. Много обичам този режим , но вече не мога да се справя с толкова ядене на месо Grinning В момента съм 65. Килограмите качих поради бременност. :p
Искам да сваля около 7-8. 
Баба ми беше на този режим и свали 10 кг повече и личеше на външен вид отколкото килограмите. Еммми ще се отчета накрая.

# 147
  • Мнения: 42
Добре дошла в нашата група и успех в монодиетуването!

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Аз приключих с 12-те дни на ВЧ,и от вчера я започнах пак,но по 1 ден.Ще я свърша в петък и ще си дам 5 дни почивка заради рожденни дни и поводи,и от 04.05. смятам пак да я започна и да я изкарам 24 дни без прекъсване.Бях на село последните 2 дни на млякото и не можах да засека точно колко съм свалила,но до преди мляко бяха 4кг и -1.5см от ханша.Доволна съм.

# 149
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аз приключих с 12-те дни на ВЧ,и от вчера я започнах пак,но по 1 ден.Ще я свърша в петък и ще си дам 5 дни почивка заради рожденни дни и поводи,и от 04.05. смятам пак да я започна и да я изкарам 24 дни без прекъсване.Бях на село последните 2 дни на млякото и не можах да засека точно колко съм свалила,но до преди мляко бяха 4кг и -1.5см от ханша.Доволна съм.

Браво 4 кг са доста добре!

Общи условия

Активация на акаунт