МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 873
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 11 570
Месо се заменя с риба, извара или яйца. Но аз съм заменяла и с плодове, пак имаше ефект.

# 391
  • Мнения: 312
Здравейте,
спазвах диетата на Ваня Червенкова:12 дни ,два дни почивка,още един кръг от 12 дни и след това отново два дни почивка.Започнах и трети кръг ,който прекъснах на ден 6 ти.Резултата след общо 30 дни е - 6 килограма.
Доволна съм от себе си ,като се има предвид ,че не съм никак силна в диетите!
Надявам се сега покрай Великден да не се върна в изходна позиция.Satisfied
Да отбележа ,че на вторите 12 дни замених рибата ,като направих по 3 дни от другите.

Може би сте писали,но някой може ли да сподели опит как варираха килограмите след спирането на диетата?

# 392
  • Мнения: X
Момичета, всяка от вас ли комбинира монодиетите с упражнения?

Работата е там, че съм със счупен крак, и освен да си правя разходки до съседния квартал и обратно, друго изгаряне на калории не ми се очертава скоро. Sweat SmileSweat Smile Преди ходех по 4 пъти седмично на фитнес и щеше да е добре, ако и сега можех.

Бихте ли казали имала ли е при вас резултат някоя от монодиетите, без да сте я комбинирали с много движение/упражнения/фитнес? И ВЧ добър избор ли е?

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 00:47 от Анонимен

# 393
  • Мнения: 371
На мен ми върши работа и без спорт, ВЧ определено е много ефективна. Скоро пак ще я почвам и ще пиша Simple Smile
Миналата година свалих 15 кг., които не съм си върнала, но имам още 15 да сваля, до предишната си форма. Успех на всички Simple Smile

# 394
  • Мнения: 925
И Аз миналата година свалих 17 кг с тази диета.Скоро мисля пак да я направя ,че съм след раждане и имам 5 кг които искам да изчистя.

# 395
  • Мнения: 221
Здравейте момичета,
Отново се налага да прибегна към любимата си диета,тъй като тоя път яко му изтървах края и имам много за сваляне .
Ден за ден ще измислям менюто,според това какво ми е удобно и ми се иска да ям.Ще съчетавам монодиетата с Лунната диета за по бърз ефект.
Утре стартирам с 5 -6варени яйца.
Успех на всички диетуващи 😍

# 396
  • Мнения: 925
И аз мисля да почвам ,но не знам от кога.Има ли някоя желаеща да се разберем  да стартираме заедно?

# 397
  • Мнения: 1 281
И аз мисля да почвам ,но не знам от кога.Има ли някоя желаеща да се разберем  да стартираме заедно?
Ами, да я почваме официално от утре! Дано да се стегна така, че на 1 юни имам повод, пък не мога да си везна в летните дрехи от миналата година, понеже слабоволието ми и лакомията ми върнаха част от сваленото.
Аз, мисля да ги правя по ден, а не по два да редувам, че така няма да мога да устискам. 

# 398
  • Мнения: 925
Ок супер съгласна съм.Значи утре картофки и караме по 1 ден.

# 399
  • Мнения: 96
И аз искам от 9 ти. Кой вариант предлагаш да започнем? Галимира Или ВЧ?
И аз мисля да почвам ,но не знам от кога.Има ли някоя желаеща да се разберем  да стартираме заедно?

# 400
  • Мнения: 925
Аз съм за ВЧ.Почвам утре стриктно 🤗🤗🤗🤗

# 401
  • Мнения: 1 281
Ще се отчитаме ли ежедневно или накрая всяка ще сподели постигнатото? Стартови килца ще си кажем ли?

# 402
  • Мнения: 925
Както кажете за мен е без значение.След малко ще се измеря да видя колко започвам.

# 403
  • Мнения: 2 405
Прощавайте, че се меся с не поискани съвети, но да кажа. Килограми сутрин на гладно, след WC и също вземете мерки със сантиметър, хубаво е и мерките да се следят, не само числата на кантара :=)
Успех!

# 404
  • Мнения: 925
Аз по скоро мерки следя отколкото кг.
Стартиране 56,6

Общи условия

Активация на акаунт