МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 843
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 468
Също не се консумират варива - боб, грах, царевица. Гъби не може.
За домати и краставици, че не може заедно, сега чувам. Защо?
Ваня има и друга диета, с елда и кефир, също работи от порядъка на 3 килограма на седмица, някой с отзиви?
Чета тук, че е трудно на кисело мляко, аз пък добре се чувствах (първият ден опуках около 4 кг мляко [blush]), но плодовете ме съсипаха, постоянно бях гладна, дори покрай тях изядох едно пакетче фъстъци. Та си мисля да ги заменя със зеленчуци.
Barsa, успех. И аз днес бях на първи ден от втората врътка. Simple Smile

# 616
  • Мнения: 1 686
Благодаря. Аз просто не обичам кисело мляко. Чудех се за сирене, кашкавал не може ли да сменя. Ако не-ще са яйца.

# 617
  • Мнения: 2 468
Аз пък събирам сили за рибата. Първият път, след картофите бях на риба, а не на пиле (моят мъж купил прясна пастърва, без да знае, че съм на диета). Това е единствената замяна, която си позволих. В дните на риба, ядох също панирана, бях много гладна и седнах в едно ресторантче.
***
Втори ден картофи, не ми се яде изобщо. Обаче, гардероба ми е пълен с прекрасни дрехи, размер 8-10UK, в които пак ще се напъхам, това ме мотивира! Откакто родих, ходя само с анцузи и клинове, изобщо не е моето това.
Целта е да съм 55 килограма, предвид че 93 влязох да раждам.

# 618
  • Мнения: 4 208
Домати и краставици не може заедно, защото едното е кисел, а другото алкален зеленчук.

# 619
  • Испания
  • Мнения: 206
Втори ден на картофи,снощи не можех да ги гледам,но днес бива.Купих цяло пиле за утре,ще си го направя на порции и печено.Кожата махате ли newsm78

# 620
  • Мнения: X
Домати и краставици не може заедно, защото едното е кисел, а другото алкален зеленчук.
Домата, и по биология, и за тялото, е плод.   Smiley

# 621
  • Мнения: 1 686
Пилето без кожа

# 622
  • Мнения: 4 208
Домати и краставици не може заедно, защото едното е кисел, а другото алкален зеленчук.
Домата, и по биология, и за тялото, е плод.   Smiley
Тъй, тъй, ама нали за кулинарията е зеленчук.

# 623
  • Мнения: 7
Здравейте,
И аз от днес започвам, избрах диетата на Галимира, но я измених малко, за да отговаря и на условията за НВ-ВМ режим. Не знам дали ще се получи нещо, но ще споделя резултати, ако има такива.

# 624
  • Мнения: X
Домати и краставици не може заедно, защото едното е кисел, а другото алкален зеленчук.
Домата, и по биология, и за тялото, е плод.   Smiley
Тъй, тъй, ама нали за кулинарията е зеленчук.
Тя кулинарията може и като мръвка да си го определи....    Smiley
В контекста на диетата, доколкото знам в плодов ден НЕ може зеленчук.Или?
А домата като плод следва да се яде в плодови дни.

# 625
  • Мнения: 4 344
Здравейте,
И аз от днес започвам, избрах диетата на Галимира, но я измених малко, за да отговаря и на условията за НВ-ВМ режим. Не знам дали ще се получи нещо, но ще споделя резултати, ако има такива.
Каква ти е промяната?

# 626
  • Мнения: 7
Здравейте,
И аз от днес започвам, избрах диетата на Галимира, но я измених малко, за да отговаря и на условията за НВ-ВМ режим. Не знам дали ще се получи нещо, но ще споделя резултати, ако има такива.
Каква ти е промяната?

Заменям ниско масленото мляко с 4,5%. В зеленчуковите дни ще консумирам само зелени зеленчуци. Картофите заменям с риба. А за вареното месо мисля да са пържоли на скара и пилешки гърди на грил.

# 627
  • София
  • Мнения: 69
По темата за плод ли е или зеленчук, при мен дилемата беше с тиквата Joy
Така и не посмях да я включа нито в плодовите, нито в зеленчуковите дни..

# 628
  • Мнения: 20
Здравейте! Днес започвам диетата на Ваня Червенкова, но мисля да я карам по 1 ден и после пак отначало,че 2 дена едно и също не ми се мисли какъв тормоз ще е с яденето. За около 10 месеца качих 14кг и сега искам да почна да ги смъквам постепенно. От 64кг започвам. Успех на всички! Simple Smile

# 629
  • Испания
  • Мнения: 206
Давам отчет-четвърти ден на ВЧ-пиле.Сутринта се претеглих-62,200.Стартирах от 65.Не мога да повярвам,ясно,че повечето е вода,след картофите свалих най-много,но все киснех в тоалетната Laughing

Общи условия

Активация на акаунт