МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 812
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 925
Къде се загубите 🙂 Аз държа фронта ,обаче пиенето на вода не ми се нрави много.Взела съм един зелен чай та е малко по добре.Успех на всички.

# 661
  • Мнения: 5 001
Рибен ден.За 5 дена 2 килограма.Пилешкия го карах един.Доволна съм.

# 662
  • Мнения: 346
Аз днес съм 12-ти ден кисело мляко.Последните 3 дни на плодове и мляко много добре минаха,изобщо не чувствах глад.Утре започвам с картофи и смятам най-накрая да се измеря.

# 663
  • Мнения: 4 344
Здравейте!
Ще започна днес и аз с вас.Дано издържа.
Успешна седмица!

# 664
  • Мнения: 925
Аз днес съм 12-ти ден кисело мляко.Последните 3 дни на плодове и мляко много добре минаха,изобщо не чувствах глад.Утре започвам с картофи и смятам най-накрая да се измеря.
Усещаш ли разлика в см?

# 665
  • Мнения: 346
Аз днес съм 12-ти ден кисело мляко.Последните 3 дни на плодове и мляко много добре минаха,изобщо не чувствах глад.Утре започвам с картофи и смятам най-накрая да се измеря.
Усещаш ли разлика в см?


Всъщност да,за това реших да продължа диетата.Може би около 1-2см имам разлика в талията,като се измеря и изтегля утре сутрин ще дам по-точни резултати.Успех на всички!

# 666
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Аз се присъединявам утре към следващите  диетата на Червнкова. Изпитана е при мен, веднъж цялостно с много добър ефект. После 3 прекъснати опита.
Сега, наложително пак я започвам, защото имам за сваляне още малко до желаното тегло плюс две кила, оформени по празниците. А, пък, и исва пролет.

# 667
  • София
  • Мнения: 11 562
И аз съм от днес на линия, ще правя 5 дни моя си.

# 668
  • Мнения: 4 344
Още не съм решила на какво да съм днес.По гладните дни предпочитам да съм на работа.А днес съм в къщи и за сега съм на кафе.

# 669
  • Русе
  • Мнения: 311
Аз започнах днес първи ден на картофи. Мина доста добре, не съм изпитвала глад. Вода пих по-вече от 2 литра, картофи съм изяла около 1 килограм.

# 670
  • Мнения: 2 464
Да се отчета и аз - изкарах цял ден с няколко портокала, доволна съм много от себе си. Утре втори плодов ден, пак така плюс ябълки. Засега нямам прегрешения. Simple Smile

# 671
  • Мнения: 346
Да се отчета и аз, след първите 12-дни (с прегрешение захар в кафето сутрин и замяна на втори рибен ден с яйца) съм -3,200кг и -2см от талията,както и предполагах.Доволна съм,разбира се иска ми се да са повече свалените кг,но както се казва бавно и славно. Днес съм отново на картофи и продължавам.

# 672
  • Мнения: 2 405
Усмивка, резултат от - 3кг и - 2см не е никак зле, даже си е супер. Не знам колко имаш да сваляш, но и това има значение. Ако си едни 5/6 кг до желаното тегло по-бавен ще е процесът на сваляне. Ако си над 10/15кг до оптималното за теб тегло би трябвало по-бързо да сваляш.
За мен - 3кг и малко си е перфектно. Браво!

# 673
  • Мнения: 7 736
Браво и от мен Hug

# 674
  • Мнения: 925
Така...Значи умацах се яко.Мъжа ми се прибра 1 сед по рано от командировка и ме изненада с пищна поръчка от ресторанта..Днеска доядохме ...Та така слабата ми воля.Чуда се сега утре да почвам ли пак на картофки или взема да си продължа на зеленчуци 🤔🤔🤔 тия картофи и пиле едвам ги издържам.
Ах тоя моя мъж как ми развали плановете 😩😩😩😩
Направо ми се реве

Общи условия

Активация на акаунт