"Обичам" Топлофикация 3

  • 41 776
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 114
И при нас минаха, но най-добре по телефона 029702828  да питате, щом не успявате през портала им.

# 406
  • Мнения: 11 621
Искате да кажете, че при регистрация,  като попълните в полето абонатен номер и Ви отхвърля? Проверете пак номера. Пише го в техните фактури и в тези на Топлофикация (абонатния номер е различен от клиентския номер).

# 407
  • София
  • Мнения: 778
Не мога да се регистрирам, изписва ми, че не съм техен абонат. Абонати сме им от последните десет години.

Пробвай да влезеш от тук:https://directbg.net/

# 408
  • София
  • Мнения: 1 609
И при нас минаха от Техем в началото на месеца.

# 409
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
някой да е получил вече "честитка"?

# 410
  • Мнения: 2 114
Изравнителна сметка от Техем ми казаха, че след 10.юли ще получим. А бяхме отчетени изцяло още на 20.май. Кой знае как ги гласят тези сметки....

# 411
  • София
  • Мнения: 1 328
Изравнителна сметка от Техем ми казаха, че след 10.юли ще получим. А бяхме отчетени изцяло още на 20.май. Кой знае как ги гласят тези сметки....

Отчетоха ни на 6 юни и вчера на 26-и получихме изравнителните !!! Надминаха себе си по скоростно изчисление/нагласяване... За клончето на Техем - Директ става дума.

# 412
  • Мнения: 2 114
Е, браво, наистина са бързи при вас! А дали са отчетени всички на двете дати? И доволни ли сте от изравнителната?

# 413
  • Мнения: 46 511
Излезе и нашата:
- топла вода 616 лв. (средно по 51.30 лв. на месец, за 4.8 кубика)
- отопление 279 лв. (средно 46.50 лв. на месец за 6 м. отоплителен период)

Общо: 895 лв.

Доволна съм Hands Plus1

# 414
  • Мнения: X
Здравейте, изравнителната ми сметка за вода е на база, стари водомери и без пломба. Вчера открих едната пломба, при ремонт над мен имаше изхвърлени строителни отпадъци в шахтата, та там я намерих, но само 1, предполагам, че и другата е някъде затрупана. Имам съседи без водомери, но с по малко живеещи - уж (1 наемател, ама с приходящи гаджета и тн.). Имаше няколко наводнения и няколко източвания на инсталацията заради ремонти. Изравнителната ми сметка е над 700лв., като парното е по-малко, като потребление от миналата година. Полезни ходове имам ли? Топлинния счетоводител не желае да преразглежда и не ги интересува, почти ме изгониха, топлофикация и те така - работят с данни от топлинния счетоводител и точка. Това което направих е да извикам фирма за смяна на тези водомери, но ако мога и да направя нещо да смаля тази изравнителна, или да пия 1 студена вода и да черпя входа с топла този сезон.

# 415
  • Мнения: 46 511
Не разбрах как са паднали пломбите - съседите с ремонта са ги повредили или?

# 416
  • Мнения: X
явно, намерих едната между заклещените отломки малко по-надолу от водомерите, другата сигурно е някъде в шахтата надолу. изобщо не съм и видяла, че ги няма пломбите.

# 417
  • Мнения: 46 511
Консултирайте се с адвокат, но в този случай според мен претенциите ви трябва да са към съседите, които са го причинили.
Ако имате застраховка, проверете и там дали нещо не може да се направи.
Но Топлофикация и топлинният счетоводител нямат връзка.

# 418
  • Мнения: X
Благодаря. Съседите са идиоти. Дори не се извиниха. Газех във вода до глезените, и не само аз де, три апартамента под мен също. Наложи ми се да спра тока от бушоните, докато изсъхне, контактите бяха подгизнали. Ще опитам и с адвокат, но ми е загубена кауза. Застраховка нямам. Разбрах, че ги няма пломбите от топлинния счетоводител, бързо записвам месечните показания и не оглеждам (голяяяма моя грешка) и... една студена вода за мен.

# 419
  • София
  • Мнения: 1 328
Здравейте, изравнителната ми сметка за вода е на база, стари водомери и без пломба.

Това което направих е да извикам фирма за смяна на тези водомери, но ако мога и да направя нещо да смаля тази изравнителна, или да пия 1 студена вода и да черпя входа с топла този сезон.

Явно ще черпите Топлофикация с топлата вода на база! Ваша е "грешката", въпреки причината.
Пломбите са задължителни срещу манипулации на водомерите. Стари водомери + липсващи пломби -  не си давайте парите по адвокати!

Общи условия

Активация на акаунт