Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 936
  • 440
  •   1
Отговори
# 285
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Поне по два пъти в минутата ми иде да го удуша. Последно - ей сега, като се опита да ми спре нета.
"Прасе" ми е редовен епитет като видя метната мръсна лъжица сред току-що измитите съдове. Но по-често е "гадино". На майтап, естествено. Или "да, хер Флик"/"yes, supreme commander", като почне да ми се мъжее.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 14 449
Аз на моя в последния случай му викам "господарю".

# 287
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 698
Аз на моя в последния случай му викам "господарю".
А аз моят го наричам "свеки" - мноооого дудне за всякакви глупости и за дреболии и мисля, че това е най-точното обръщение Mr. Green
Луда ставам когато притича с обувки върху току що измития под, че си бил забравил телефона  Twisted Evil
Побърква ме когато започне да дудне защо съм пуснала радио. Да поясня - имаме ТВ от Булсатком, като те предлагат и много радиа. Следобед, когато няма какво да се гледа, пускам си да слушам радио, докато шетам из къщи и правя нещо. Еййй ако се прибере по-рано и види,че е пуснато, започва да бучи. Защо съм слушала радио на голям телевизор. Абе човеко, дали радио или телевизия е все тая каво ще пусна, слушам си музика, какво искаш. Да съм пуснала радио на ДВД-то. А точно там пращи, та се не трае, имаше някаква антена, която се счупи и я изхвърлих, то си има друго предназначение, не е за радио, там трябва да търсиш станция, трябва нещо да се сложи за антена, има 3-4 радиостанции на кръст, глупости на търкалета.  И до днес ми е загадка и никаква идея си нямам, защо се дразни и ми дудне, че слушам радио от телевизора Thinking

# 288
  • Мнения: X
Аз на моя в последния случай му викам "господарю".
Хм, а Уишмастъров ме нарича мило "изчадие от незаконния брак на Хитлер и Сталин".  Embarassed

# 289
  • София
  • Мнения: 38 535
Да го трепа ли, какво да го правя?
Почвам малко предистория. Септември се махна от старата работа. Отиде на друга и след 2 месеца му се обадиха от трета. Веднага я хареса, малее супер, шефовете, парите всичко супер.
Да да ама не! В месеца работи поне един уикенд! Без заплащане. Непрекъснато е командировки, които уж щяха да се плащат допълнително, ама нищо не виждам.
С две думи, тегля чертата и за 100 лв повече от първата работа получаваме пълно дърво.
Освен това, здравето му не е като преди 10г.
А той продължава да се натяга, защото си е такъв - вол.

# 290
  • Мнения: 10 706
Цитат
А той продължава да се натяга, защото си е такъв - вол.
Като е така, грабвай остена и го вкарвай в правилния път. Понякога мъжете имаме
нужда и от допълнително сръчкване, че губим представа за реалноста като тръгнем
да се реализираме и забравяме какво е отстрани. Innocent

# 291
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 698
Всеки може да сбърка. Да търси друга работа и да не се доверява прекалено. В БГ овъртайм-а не се заплаща,то се знае.

# 292
  • Мнения: 1 985
В много фирми в Бг овъртайма се плаща, така че обобщението въобще не е удачно.
Малко са образованите хора вече, които се прецакват да работят за без пари. Защото не плащането на овъртайм значи точно това.

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И в моята работа и в тази на мъжа ми, извънредния труд се заплаща до минутата.

# 294
  • Мнения: 132
Дразни ме, че за всичко вика...той по принцип има дълбок и силен глас и като се засили и откачам, като го питам защо не направи нещо и веднага започва да тътне, ей ужас е...и взело да го примързява, преди винаги гледаше нещо да прави, а сега гледа да си поспива, да си полежи, отделя и доста внимание на фейсбук

# 295
  • Мнения: 2 127
В цикъл е и ми се оправдава с тъпотии за идиотското си поведение. Така де, не са точно тъпотии, ама при все, че става дума за неща, в които аз също съм пряк участник и не е като да ми е особено весело, еми извинявай, пич...
Грабнах телефона, ключовете и драснах на пазар. Пътьом смятам да се сдобия с тампони, за да го замеря с тях.

# 296
  • Мнения: X
ММ приема непостоянно грижите ми за него. Веднъж ще ми каже, "знаеш ли друга мацка няма така да се грижи за мен", следващият път ще ми се издразни. И понеже не виждам причина за приемането и неприемането на грижите ми ( а аз наистина два или три пъти на месеца гледам да го закача за неговият външен вид, че иначе му писва и става му досадно)..  Всички възможни причини за странното му поведение бяха отметнати и в резултат чак започнах да следя хороскопите... Но все още и там връзка не съм намерила....Joy

# 297
  • Мнения: 1 758
Днес сутринта ми идеше да го набия , защото  колегата му  звъни в 7 сутринта да го пита  нещо важно за работа.Неговият телефон звъни с една ужасна мелодия , за която му се карам всеки път , защото е много стряскаща и гадна. Днес почивам и разбира се , след това не можах да заспя....Angry

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 10:12 от HollywoodGirl

# 298
  • София
  • Мнения: 38 535
И на моят алармата му звъни  в 7. Което всъщност е абсолютно безмислено. Той става към 7.45, блее, пуши и пие кафе и чак в 8.30 тръгва на работа, защото е с колата и му е близо.
Обаче аз съм свикнала, ставам, спирам я и пак лягам.

# 299
  • Мнения: 4 808
Това нищо не е, моят става в шест, най-късно седем без аларма, независимо дали е на работа или почива. Луда работа, не можел да спи, как да може, като в девет вечерта вече е заспал на дивана. В събота и неделя ме събужда в осем, е, тогава наистина ми иде да го убия.

Общи условия

Активация на акаунт