Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 974
  • 440
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 39 002
Моя пък има навика да вика за едни неща, а да не казва нищо за други и после да разбера всъщност за какво се притеснява.
Ето сега, цялата драма май е за това, че може да затворят софийския им офис или да ги съкратят.

# 361
  • София
  • Мнения: 4 328
еее, вие пък, дишал човекът:)))
ако стигна дотам това да ме дразни, молбата за развод отдавна ще е депозирана.

# 362
  • Мнения: 2 258
Да ти кажа, досадничко е когато ти е точно до ухото, а ти се опитваш да заспиш. Grinning Но това му е чара, наистина не е за чак такова оплакване или да ти иде да го утрепеш. По-скоро да му помогнеш да спре да спи с отворена уста (ако това въобще е възможно) Grinning

# 363
  • Мнения: 10 767
Или да спиш в другата стая щом това те докарва до желание да го наръгаш с нож Joy

# 364
  • софия
  • Мнения: 2 463
Моят е от 2 седмици на тестена диета, само спагети яде и филийки. А днес бях направила мекици да дам една баба от входа....половината бяха унищожени. След 3 седмиции сме на море. На снимките ще изглеждаме все едно аз покрай него не мога да се добера до храна. /Добре че поне е стегнат, че иначе да е минал на домати със сирене само/

# 365
  • Мнения: 215
От повече от месец не съм имала желание за убийство на мъжО, но сме далеч сега един от друг та затова 😂😂😂

Иначе.... защото: може да спи докато бебетата плачат, защото така и не се научи да не оставя домашните любимци в кухнята, затова че е антисоциален и не обича да общува с малко познати или непознати хора...

# 366
  • Мнения: 15 428
Побърквам се като  покапе или разлее нещо върху току-що сложената хубава, новичка и изпрана покривка. Не ни останаха покривки за гости. Как го прави този номер, не знам. И подложки слагам и пак намира начин да е на покривката. Без да иска е, знам, ама хем ми е смешно, хем се дразня. Понякога го "заплашвам", че ще сложа вестници, да се храним като зидаро-мазачи.

# 367
  • Варна
  • Мнения: 25 322
Напоследък рязко ми зачестяват мераците в тази посока.

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Джаста Праста, вече продават много красиви мушами. На някои даже не им личи, че са мушами. Аз винаги съм мразила, но покрай децата се научих да ползвам и вече не ми прави впечатление.  

Много ме дразни, че домакинските задължения се вършат само когато му е кеф. Има дни в които без никой да го кара пуска прахосмукачка, сгъва сушилня, хвърля боклука, пуска миялна... Даже се е случвало да измие фурната по самоинициатива.  Shocked А има дни, в които пръста не си мърда. Вчера се прибирам от работа като пребито куче, той си е бил цял ден в къщи и заварвам: мръсни чинии по плота, миялната пълна догоре - непусната, пералнята заредена, но непусната, децата правили къща от възглавниците на дивана - зарязан пълен хаос в хола, боклукът пълен догоре - неизхвърлен. Ейййй.... побеснях просто! А трябваше и да готвя освен всичко гореспоменато.  ooooh! Интересно, ако аз започна да готвя само когато ми е кеф какво ще стане?  newsm78

# 369
  • Мнения: 2 500
Като казахте "вестници" и си спомних едни случки. С моя мъж сме все още гаджета. Отиваме един ден у тях. Няма никой и става време за ядене. Моят хубостник слага един вестник на масата, пльоска тавата с манджата по средата и вика "яж". Аз в пълен шок.Flushed  С времето успях да го култивирам в това отношение.😃

# 370
  • София
  • Мнения: 6 155
Джаста Праста, вече продават много красиви мушами. На някои даже не им личи, че са мушами. Аз винаги съм мразила, но покрай децата се научих да ползвам и вече не ми прави впечатление.  

Много ме дразни, че домакинските задължения се вършат само когато му е кеф. Има дни в които без никой да го кара пуска прахосмукачка, сгъва сушилня, хвърля боклука, пуска миялна... Даже се е случвало да измие фурната по самоинициатива.  Shocked А има дни, в които пръста не си мърда. Вчера се прибирам от работа като пребито куче, той си е бил цял ден в къщи и заварвам: мръсни чинии по плота, миялната пълна догоре - непусната, пералнята заредена, но непусната, децата правили къща от възглавниците на дивана - зарязан пълен хаос в хола, боклукът пълен догоре - неизхвърлен. Ейййй.... побеснях просто! А трябваше и да готвя освен всичко гореспоменато.  ooooh! Интересно, ако аз започна да готвя само когато ми е кеф какво ще стане?  newsm78
Олееее, все едно чета за моя мъж. Тази седмица децата са при майка ми и аз съм била отбой с готвенето. ПОнеже ми беше казал, че не ме бил карал да готвя, не било задължително. Сега като ме пита какво ще вечеряме и казвам, нищо, щото не е задължително. Едната вечер направи гюведжета в микровълновата. Simple Smile

# 371
  • Мнения: 2 004
И при нас - същата история: При един скандал, че не е пипнал в къщи нищо, го питам: И какво ще ядеш?
Отговор: Каквото има в тенджерата.
  Ами оставих тенджерата празна(не готвих 2седмици) и го оставих да яде.Imp

# 372
  • Мнения: 8 267
Дотолкова ми беше писнало от мушами и покривки, когато децата бяха малки, чр когато се преместихме в сегашното жилище преди няколко години, с голяма дървена маса в кухнята, реших, че ще я държа гола. Ползваме индивидуални подложки. Е, на децата са едни такива пластмасови с картинки, да могат лесно да се мият, че те продължават да са свинчовци от най-висока класа. От баща им не мога да се оплача, а тях ще ги търпя, не върви да ги трепя, само викам.

# 373
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ако кухненският бокс с масата за хранене не беше в хола, отдавна да съм минала на мушами. Няма друго такова клепане и мазане, все едно е нарочно...

# 374
  • София
  • Мнения: 39 002
И ние сме на гола маса, а ъгъла на мм е най-насвинен, особено сутрин като си изчисти лулата.🤢

Общи условия

Активация на акаунт