Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 951
  • 440
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 16 111
Ако кухненският бокс с масата за хранене не беше в хола, отдавна да съм минала на мушами. Няма друго такова клепане и мазане, все едно е нарочно...

Че какво пречи мушамата на хола?
И моята маса е в кухньохола. Купувам хубави мушами, подновявам ги често, съобрзявам с цвета на мебелите. Голям праз, ако някой види, че се храним на мушама. То и много хора у нас не влизат често.

# 376
  • Мнения: 15 375
Не обичам мушами. Знам, наистина има много красиви, но аз харесвам покривка от плат. Или разните му там рязани бродерии, и изобщо, колкото по така, толкова по добре, ама не би. То, само покривки трябва да купувам и пера.

# 377
  • Мнения: 4 808
Ние се храним на покривка и ми иде да убия милия като си избърше мазните пръсти в покривката, а салфетката е пред него, че и по две-три му слагам напоследък. За всекидневните хранения съм си купила няколко цветни покривки преди не знам колко години от "Пикадили". Те отдавна фалираха, обаче поктивките, които продаваха нямат скъсване и избеляване, въпреки многото пране. Покривките ми за гости са бели или кремави, добре, че лесно се перат, но пък и пред гости все пак обикновено се съобразява. Мушами не харесвам, колкото и да са красиви.

# 378
  • Мнения: 30 802
Какви ти покривки, разливането и плескането е толкова епично, че раздавам табли. При малките деца границите на таблата инстинктивно им показват докъде стига храната и успяват да се впишат в повечето случаи. Пък и да има покривка, нали първата работа ще е да я свалят от масата.

# 379
  • софия
  • Мнения: 2 463
Моят след като яде тесто започва да пръцка много и не особено безобидно. Сега е лято - казвам му да излиза на терасата. Е да ама все забравя. И като тръгнем да си лягаме и като почне да пуска едни миризливки.....хихи следва евакуация в другата стая Simple Smile

# 380
  • Мнения: X
Нееееееееее Grinning Grinning Grinning

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 14 694
Аз моя тези дни го попитах къде според него е по-добре да се пърди - в тоалетната, или на балкона. За себе си попитах, не за един преател. Той каза, че в тоалетната, защото от балкона при отваряне на вратата влизат комари.

А, а иначе вчера щях да го утрепя, защото купил кайма "Народен" за сандвичи за децата. "Народен" е най-долнокачествената марка от популярните кайми и колбаси, не че вкъщи не плюскаме джънк, ама баш пък "Народен"... Той знае мнението ми по въпроса, ама не му дреме чак дотолкова, че да отиде до по-далечен магазин от този в блока, щом не се налага, а в този магазин имало само тази марка. И на всичкото отгоре бабата пък каза, че децата много я харесали тази кайма, я с какъв апетит я ядат. Wink

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 10:00 от Магдена

# 382
  • Мнения: 15 375
А, моя вика: Как пък няма да ходя до тоалетната да пръцкам. У нас съм си, не съм на гости. Като гостуваме на свеки, милата направо полудява, синковеца и като се изреже така, щото си е у тях. Викам му, ще отидеш някъде и както си свикнал ще вземеш да се изпуснеш и има да се срамиш. Ама, не се впечатлява. Но си е прав, де, то, ако  у дома си не можеш да пръднеш, къде тогава.

# 383
  • Мнения: X
Стига де момичетааа Grinning Романтиката не изчезва ли за половин секунда така?!...Трябва малко да има граници...

# 384
  • Мнения: 10 693
Каква ти романтика, всички би ми изчезнало на мен към мъж, който не просто пръцка (от зор), а пърди като картечница без да се смущава от присъствието на други хора, пък били те и най-близки роднини.  Веднага ми изниква образа на Бай Ганьо...
За протокола - с мъжът ми сме от 100 години заедно и се е случвало пръцкане в различни ситуации, но умишлено, гордо пърдене - не.

# 385
  • Мнения: 15 375
Стига де момичетааа Grinning Романтиката не изчезва ли за половин секунда така?!...Трябва малко да има граници...

А, романтика, като почнеш да му переш гащите и чорапите и прозата влиза през вратата, а романтиката излиза през прозореца. Laughing
Не, просто това са нещата от живота. А, ако искате романтика, пак може да си правите романтични неща. Но, като живеете заедно има и проза, без нея не може.

ПП Е, никой не говори за пръцкане насила и за гордост. Просто се случва. В крайна сметка хората като са си близки и живеят заедно, не се крият един от друг в собствения си дом.

ПП Пръцкането не ми е проблем, но виж, ако си избърше ръцете в покривката вече наистина ще ме вкара в грях. "Убивам го" и окото ми не мигва. Laughing

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 10:30 от Джаста Праста

# 386
  • София
  • Мнения: 24 839
А, моя вика: Как пък няма да ходя до тоалетната да пръцкам. У нас съм си, не съм на гости. Като гостуваме на свеки, милата направо полудява, синковеца и като се изреже така, щото си е у тях. Викам му, ще отидеш някъде и както си свикнал ще вземеш да се изпуснеш и има да се срамиш. Ама, не се впечатлява. Но си е прав, де, то, ако  у дома си не можеш да пръднеш, къде тогава.

"Милата свеки" сърба попарата, която си е надробила сама.
Как ли няма да търпя детето ми да пърди като кон пред хората!

Има си баня и тоалетна за тази работа, ама като има готови да му търпят миризмите с умиление, няма проблем.

# 387
  • Мнения: 15 375
Ееее, не с лошо, де. Възпитан си ми е човека. Нищо му няма. Чак пък като кон, никъде не съм писала.
Нещата от живота са това. Свят шарен, хора разни. За всеки има по нещо. И всеки търпи и приема различни неща.

ПП Имам една особеност, не знам защо така, но някой като пръцне ми става смешно. И не мога да се сдържа. Дори и аз като пръцна и да не се е чуло, не мога да се скрия, защото започвам да се смея. Не си го обяснявам, но дори сега като пиша за това и пак започвам да се усмихвам и аха да се разсмея. Луда работа.

# 388
  • София
  • Мнения: 10 378
Ама едно е да пръцнеш без да искаш, друго е някой да го мързи да ходи до тоалетната и да си пърди пред хора. Не е проза, простотия е. Моят мъж като се разлигавеше в началото обичаше да се оригва мощно насаме, ама да кънти до съседната стая. Дали не му избих тъпия навик?

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ох, ама тема започнахте ... баш по вкуса на щерка ми.
Джаста Праста , да ти кажа 8-годишните също си умират от смях в такива ситуации. Та не си загубила детето в себе си.
Някъде във форума май четох за оназ притеснена булка, чийто мъж пръцкал към коляното ѝ докато спял, а онази вечер и моя го направи. Той ляга преди мен, а аз още не бях заспала и като се сетих за притеснената, че като се разхилих ... Събудих го чак човека, пък ми е толкова смешно, че не мога да обясня защо. Само казах „спи спи“. На сутринта ми разправяше, че съм сънувала нещо много смешно и съм се хилела насън.

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 12:06 от Pesheck

Общи условия

Активация на акаунт