Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 954
  • 440
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Сложи 20-те лева в плик, надпиши го "Ваучър за вечеря"и му го сервирай довечера. Съвсем сериозно, бих направила точно това. Грешка, това би било само началото на това, което бих направила.

# 226
  • Мнения: 1 945
Моят снощи ми се разсърди, че говорих един час с приятелка, не съм му обръщала внимание (очакваше секс). Сутринта станал и се измъкнал от къщи преди мен, а в момента тръгва по-късно. Иначе ми оставил 20 лв, щото снощи му казах, че е време да се сети да даде някой лев за домакинството... много пари оставил, да се чуди човек какво по-напред с тях.
Това е моята скорпионска кокона . Заради подобна случка започна сръднята . Супер ми е ..родих се честно

# 227
  • Мнения: 30 802
Абе как така ще оставя жалки суми - в началото на месеца се планират разходите и превежда своя дял по банков път в обща карта. Моля ви се, какви са тия пинизи с оставяне на пари в брой само при желание...

# 228
  • Мнения: 10 780
Това с оставяне на пари на масата и изнизване сутрин рано  ... звучи като виц

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Каква е тази демокрация?  newsm78 Прибирам му цялата заплата и му давам джобни. Ако е заслужил.  Mr. Green Така или иначе аз плащам всички сметки, аз пазарувам и всичко останало. Той не знае хляба колко струва.

# 230
  • Мнения: 10 780
Каква е тази демокрация?  newsm78 Прибирам му цялата заплата и му давам джобни. Ако е заслужил.  Mr. Green Така или иначе аз плащам всички сметки, аз пазарувам и всичко останало. Той не знае хляба колко струва.
За теб демокрация - за други начин на оцеляване. Познат всеки месец на точно опредена дата дава до стотинка всичките си пари от заплата на жена си. И не мрънка. А защо ли ?  - ами тя е бивша републиканска шампионка по стрелба с малокалибрено оръжие и все още има такова под ръка  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 4 808
Абе как така ще оставя жалки суми - в началото на месеца се планират разходите и превежда своя дял по банков път в обща карта. Моля ви се, какви са тия пинизи с оставяне на пари в брой само при желание...
Не превеждаме в обща карта, като вземе заплата, ми дава определена сума за домакинството, защото с пазаруването се занимавам основно аз. Обаче снощи, като ми се разсърди, тъкмо бяхме говорили да ми даде пари за домакинството и той вика: "Ама защо не си взе от портфейла ми?!", а знае, че не обичам да го правя. И после, като се разсърди, каза: "Сега приятелката ти да ти даде пари, като е по-важна от мен". Аз имам пари, но не е там работата... Довечера ще му кажа, че каквото е купил, това ще яде...

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
 Joy Joy Joy
Аз не съм. Той е въоръженият в къщи. Но и моят не мрънка. От самото начало той така ме научи. По-лесно му е явно. А и му нямам доверие пари да стоят у него, защото харчи невероятни суми за глупости.

# 233
  • Мнения: 4 808
Каква е тази демокрация?  newsm78 Прибирам му цялата заплата и му давам джобни. Ако е заслужил.  Mr. Green Така или иначе аз плащам всички сметки, аз пазарувам и всичко останало. Той не знае хляба колко струва.
От няколко години заплатата на всеки си стои у него. Преди оставяхме парите вкъщи, кой за какво дърпа, все не стигаха. Сега той ми дава за храна, отделно всеки плаща някакви сметки, дърпат ни ги направо през картите, на него тока, на мен водата. Предпочитам така, защото така мога да си направя сметка на парите, мога и да си заделям, а не като свършат парите, все аз да съм ги изхарчила. За разлика от други във форума, никога не съм чакала ММ да ме издържа, винаги съм взимала, ако не колкото него, то почти, а понякога даже и повече пари.

# 234
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Поне ние проблеми с харченето на пари нямаме - харчи се за всичко и по много. Joy Joy Joy Joy
Само се дразня с каталозите на Лидъл, всеки месец нещо "прекрасно" изскача на промоция и вече мисля да изтрия всички онлайн каталогови приложения. Детето се сдоби с 3 летни пижами, щото нямало милото то. ooooh! ooooh! ooooh!

# 235
  • Мнения: 1 945
Като луд с картечница е в пазаруването . Казах една кутия прах ариел , той ми носи две огромни -били на промоция .
Някой му е дал две торби с една дребна пъстърва която аз и детето не можем да я ядем от костици ...Едни грозни сандали  на платформа и с каишка ми подари на РД. Няма да ги сложа никога  . Прахостник който си хвърля парите за брони, части , гуми . Влизам в нета днес ..и ми излизат  реклами на джанти 

# 236
  • Мнения: 1 985
Аз на месечна база не мога да го сметна, голяма ще излезе сметката, виж за денонощие по- бива. Wink
Шегата настрана, но с времето имам чувството, че все повече се напасваме. И той си мята чорапите където свари, разхвърлян е, адски флегматичен и спокоен, ама мен вече не ме дразни, гледам да не си слагам на сърце дребните недостатъци, иначе домакинската работа мисля, че я разпределяме съвсем справедливо (той поема 80%, 20% - жената, която чисти вкъщи, за мен - квото остане). Grinning А да - поела съм готвенето донякъде.
И за парите не е стиснат - така умело ме ги харча, че даже не разбира къде отиват. Wink

# 237
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Като луд с картечница е в пазаруването . Казах една кутия прах ариел , той ми носи две огромни -били на промоция .

Същата работа.... като чуя "Тази седмица в... има...." и започвам да пръхтя като бик. ooooh!

Последна редакция: пт, 11 май 2018, 14:38 от Ceca

# 238
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Мдаа...шкафовете преливст от кутии с паста, ориз и други дълготрайни продукти. Запасяваме се за третата световна.

# 239
  • София
  • Мнения: 10 379
Всички ли сме женени за един мъж? И салата като купува, купува по две или три. После защо се била развалила. Имаме зехтин за три години напред сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт