Отговори
# 690
  • Мнения: 9 374
Мани мезето, мани напитките, гледайте каква снимка ви нося Heart Eyes

Скрит текст:


Какво ни направи бе, човек! ?!
Жесток Велислав, жесток!
Наистина е много симпатичен. Не е красавец, но в него има чар и страст.
И за да съм гадна, ще припомня на всички ви, че  през лятото се кълняхте, че нама да му дадете Зорито.
Хахаха и много съжаляваме! Важното е, че прогледнахме и сме на прав път. Wink

# 691
  • Мнения: X
Наистина е много симпатичен. Не е красавец, но в него има чар и страст.
И за да съм гадна, ще припомня на всички ви, че  през лятото се кълняхте, че нама да му дадете Зорито.
Хахаха и много съжаляваме! Важното е, че прогледнахме и сме на прав път. Wink

Как очакваш да дадем Зорница с лека ръка на някакъв, когото не познаваме? Трябва да мине тестове, анализи, предварителна обработка.... не може така - поднасят ти го и го даваш на Зори....ТЦ! Joy

# 692
  • Мнения: 6 161
Да гледаш  днешния епизод  и да не можеш да се включиш  в седянката е мъка  #2gunfire
Видях  препоръката на Мириел , няма да повтарям  всички неща , които са ни впечатлили .
Как ще издържим на  такава вълна от любов , маскирана  като  ходене по ръба  Thinking
Явно  пак са писали  нашите сценаристи - напипали са пулса на компанията  Peace
Марио даже  се опитва да пуска  майтапи - щял ли да получи още една доза кекс  на раздяла  Blush Heart Eyes
Зори започна да му подрежда мозайката , каза му ,че това в банята се е случило , защото е мислела ,че няма повече да го види - това го разнищихме , когато ни държаха на сухо .
Тони се оказа  много умствен - страхотен  д-р Хаус - младши  Peace
Някой питаше какво пак е сгафил с ЯМР-то : ами това е скъпо изследване и по  каса  се чака дълго за одобрение . Ако бързаш - снасяш  около 300 лв. и си готов . Но така пък показаха  колко му сече пипето . Марио го гледаше очарован - като баща  детето си  Simple Smile
Е нали вече уточнихме ,че  сме се преплюли за  момчетата Ковачеви  Embarassed Те ни омагьосаха !

# 693
  • София
  • Мнения: 9 563
Е какво стана сега, всички сте в нова плей да гледате епизода пак, така ли? Сигурно за това ми дава съобщение, че сървара им е паднал, яво не може да издържи големия интерес.

П.П. Стана 😅

Мда, забива, сринахме сървара на Нова.

Последна редакция: вт, 17 апр 2018, 23:33 от rosita_ta

# 694
  • Мнения: 3 295
Тъкмо се зарадвах, че са качили епизода на сайта на Нова и видях, че не работи Disappointed

# 695
  • Мнения: X
Тони се оказа  много умствен - страхотен  д-р Хаус - младши  Peace
Някой питаше какво пак е сгафил с ЯМР-то : ами това е скъпо изследване и по  каса  се чака дълго за одобрение . Ако бързаш - снасяш  около 300 лв. и си готов . Но така пък показаха  колко му сече пипето . Марио го гледаше очарован - като баща  детето си  Simple Smile
Е нали вече уточнихме ,че  сме се преплюли за  момчетата Ковачеви  Embarassed Те ни омагьосаха !

Има ли начин да ти сложа двайсет и седем хиляди лайка? Тъкмо реших да лягам и ме развълнува Joy

Моля се само да не допускат нашия сценарист дори да си взима обедна почивка. Така се прави епизод!

# 696
  • София
  • Мнения: 23 093
Поне да стане ясно, че Стаменова е гледала филмът, а да не си го припишат като авторска идея, че ще ми паднат вече и под дъното сценаристите.

# 697
  • Мнения: 9 374
Една любопитна статийка да ви постна, че ми попадна случайно и не можах да се сдържа да не я споделя с вас. Малко е офтопик, обаче пък не е далеч от истината. Joy
https://seen.bg/article/5-kakvo/1417-izopachenata-deystvitelnost … iali?fb_page=true

# 698
  • Мнения: 5 846
КАК СПИТЕ, Г-Н ФОТЕВ?
Е работа на Стаменова. Жекова няма толкова смелост, а й няма да й дойде на акъла.
Хора, видяхте ли? Пинокио целуна Малвина 😂 скоро циркът ще гори. 😃

# 699
  • Мнения: 9 628
Страхотни думи на Катя към Калин:„Никога не бих ти пожелала да се примириш. Предлагам ти да говориш със Захариев и да се върнеш на работа в болницата... Трябва да се научиш да живееш с лошия късмет. Ако не стане чудото с теб, може ти да бъдеш чудо за някой друг.“ Heart

И тези на Зори към Марио:"Не можеш да останеш винаги отстрани. Човек трябва да се бори за щастието си. Малцина успяват, но всеки трябва да опита." Heart

Посланията на думите им  да се бориш, бориш, бориш и да не се предаваш, дори когато нещата ти се виждат невъзможни, да имаш вярата, че щастието ще ти се усмихне и че не само ти, а и друг можеш да се докосне до това щастие.

Тони беше прекрасен, въпреки, че се смути от пациентката, все пак лекаря в него видя отвъд повърхността и благодарение на това успя да й помогне, наистина трябва да се замисли да специализира и друго, рентгенологията му е тясна Simple Smile Думите му към Зори я накараха да помисли дали ще е готова да напусне и дали силите й ще и стигнат да бъде в болницата около Марио.

Владов и Пенев, големи са идиоти Joy но този път наистина искаха просто да зарадват Тасев, но в същото време поомазаха нещата, в крайна сметка Наталия им оправи бакиите, та стигнахме до целувка. Ина така беше яхнала метлата, много сладка, особено когато отиде да подари на Тасев подаръка и да му се извини, тези двамата трябва да са по-внимателни, защото днес е Магда, ама следващия път може да е Фотев и Бобчо може да му се наложи да поплува Grinning

Марио, Зорница, Врабчев и Албена в операционната - голям смях с тея хора Joy. Врабчев като подхвана Зорница за списанието и интервюираше Марио как е да е до нея не само като лекар, но и като мъж ме разбиха Grinning, но отговорите му бяха много сладки, най-накрая призна и пред себе си и нея, че я оценява като човек, лекар и жена.

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 01:11 от maichetoo0o

# 700
  • София
  • Мнения: 27 339
Много добър епизод, хареса ми. Simple Smile
Кръстева се върна с гръм и трясък. Тази жена е уникална и не знам кой сценарист и списва думите, но браво на него. Винаги подбира най-точните думи в най-точния момент. Не само педиатър ами и невероятен психолог е тази жена. Усещам как това ще е един от преломните моменти за Калин. Ха дано.  bowuu
Ина Фотева за пореден път ме омая с женственост и грация. По-фина жена от нея в този сериал не е имало. Като някакъв елф се носи из коридорите. Тасев е голям щастливец, хехе.  Simple Smile Двамата са един за друг, много си тичат. С Вяра не бе така и добре, че я разкараха Луиза. Радвам се, че затвориха тази нишка един път завинаги. Най-накрая се целунаха, радвам се за тях. Не вярвам Жекова да ги изпорти на шефа, чак толкова тъпа не е. Жената просто я е страх, че Фотев ще се ядоса и ще си тръгне, а те ще останат на улицата. Но няма място така да се бърка в живота на другите. Това са големи хора, имат си глави на раменете все пак.
На Тони му е тясна рентгенологията. Как само надушва странните случаи. Много е начетен. Двамата с Марио са страхотен тандем. Прехвърчаха искри между Марио и Зорница, да видим и там кога ще пламне огъня.
Хмм, май все още тлее огън между Захариев и майката на Албена.  Rolling Eyes
Голяма интелектуална кражба гледам ще има от Трите билборда, тц тц, ама да видим де. Тук 100% Стаменова стои зад това. Хах, горкия Захариев инфаркт ще получи като го види.  Laughing

# 701
  • Мнения: X
Е ся я втасахме..... Вергов е качил снимката преди малко..

# 702
  • Мнения: 12 433
Абе, Дона, какви са рия хоръри за добро утро?! Това пък е последното нещо, което очаквах и исках да видя Cry

# 703
  • Мнения: 2 655

Наистина е много симпатичен. Не е красавец, но в него има чар и страст.
И за да съм гадна, ще припомня на всички ви, че  през лятото се кълняхте, че нама да му дадете Зорито.
[/quote]

Така е, аз бях от тези заблудени, но сега виждам колко не съм била права ♥

# 704
  • Мнения: X
Абе, Дона, какви са рия хоръри за добро утро?! Това пък е последното нещо, което очаквах и исках да видя Cry

Ами и аз.... с такова хубаво чувство си легнах и сутринта като си отворих фейсбука, хлъцнах Sad
Не е добре тая работа...

Поне има шанс Амбър да си види любимеца Wink

Общи условия

Активация на акаунт