Bonilash: по-дълги, по-гъсти и по-красиви мигли!

  • 37 304
  • 200
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 167
Бих искала да изпробвам серум Bonilash, за да имам здрави мигли най-вече.  Flowers Hibiscus

# 121
  • Мнения: 6 057
Имам къси мигли и ще радвам да изпробвам.

# 122
  • Мнения: 630
С радост бих изпробвала серума Bonilash, за да се убедя в неговите качества. Отдавна чета за серума, но нямам познати, които да са го ползвали и да чуя отзиви от тях за действието му. Бих се радвала да го пробвам и да споделя впечатленията си и резултата Hands Thumbsup

# 123
  • Мнения: 10
А за колко време стига една опаковка?

Здравейте!

Една опаковка e достатъчна за 4-6 месеца употреба, в зависимост от това колко редовна е тя и дали е 1ва опаковка (всеки ден) или е за поддържащо прилагане (2-3 пъти седмично).

Усмихнат ден!

# 124
  • Мнения: 10
А за колко време стига една опаковка?
За около 3 месеца стига една опаковка.

Здравейте!

Ако опаковката е първа и в зависимост от това колко редовна е употребата и какво количество нанасяте, тя би трябвало да стигне за 4-6 месеца. 

Ако нанасяте редовно (всеки ден) по-голямо количество и ако по ваше решение третирате и долните мигли, то тогава опаковката е за около 3 месеца. 

Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 941
Аз все още имам от серума и го ползвам почти 3 месеца. Но на приятелка свърши наскоро, а заедно започнахме да слагаме и предположих че и моят е към края си.

# 126
  • Мнения: 10
Аз все още имам от серума и го ползвам почти 3 месеца. Но на приятелка свърши наскоро, а заедно започнахме да слагаме и предположих че и моят е към края си.

Благодарим, че споделихте.
Наистина зависи от начина на употреба, честота и количество. Опаковката е предвидена за 4-6 месеца, по едно нанасяне на горен клепач, с умерено количество от серума, но сме имали клиенти, които са толкова надъхани за резултати, че си слагат и сутрин и вечер и обииилно Simple Smile и двата случая остават доволни, но при забързаните обороти, опаковката не стига за повече от 3 месеца. Simple Smile

# 127
  • Мнения: 13 627
А какво се случва, ако прекалявам с нанасянето? Споменахте, че някои клиенти нанасят серума обилно и сутрин и вечер...няма ли да се получи нещо като "предозиране" на активното вещество и изобщо препоръчвате ли този вид употреба, за да се постигнат по-бързо резултатите?

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 568
Много бих искала да имам възможност да направя миглите си по-гъсти и красиви с Bonilash !

# 129
  • Мнения: 3 549
И аз бих изпробвала серума Bonilash. Чувала съм много - от това, че е супер до това, че е пълен боклук.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 611
С удоволствие бих пробвала серума Bonilash. Аз съм човек, който много обича да се гримира и често миглите ми, доста къси по природа, се губят в грима и изглежда все едно не съм сложила спирала. Иска ми се да имам естествено дълги и обемни мигли, без да се налага да използвам изкуствени.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 854
Имам впечатление и от други серуми за мигли и би било интересно за мен да направя сравнение на действието им с това на Бонилаш.

# 132
  • Русе
  • Мнения: 178
Бих го пробвала, искам дълги и гъсти мигли!

# 133
  • Мнения: 130
Миглите са моята страст и винаги искам да опитвам нещо ново. С удоволствие бих изпробвала bonilash, който заглеждам от много време. По-гъстите и дълги мигли променят изцяло погледа на една жена.

# 134
  • Мнения: 65
Здравейте!:smile:

С удоволствие бих изпробвала серума за мигли, тъй като не излизам почти никога без спирала.

Общи условия

Активация на акаунт