Bonilash: по-дълги, по-гъсти и по-красиви мигли!

  • 37 282
  • 200
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 164
Здравейте.
Моите мигли са със средна дължина,и са доста редки,затова бих желала да използвам серума.Би било чудесно,ако има такъв ефект

# 76
  • Мнения: 2 933
Аз вече пробвах серума, дори в момента привършвам първата си опаковка и определено ще се възползвам от промоционалната цена в сайта. Момичета, дори и да не спечелите знайте, че ефект наистина има и покупката му си заслужава.

# 77
  • Мнения: 3 199
Бих искала да опитам Бонилаш върху миглите си, защото ми е интересно дали наистина действа. Моите мигли са доста тънки и къси, и ако нямам спирала, изглеждам някак уморена и не толкова привлекателна.

# 78
  • Милано
  • Мнения: 964
С радост бих опитала...

# 79
  • Elhovo
  • Мнения: 361
С удоволствие бих пробвала серума,тъй като моите мигли са къси и редки. Искам да видя ефекта.

# 80
  • Мнения: 2 007
Чувствам се добре с моите мигли, но бих се чувствала още по-добре с Bonilash. Blush

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 08:36 от Sonnenlicht

# 81
  • София
  • Мнения: 1 114
Бих искала да пробвам серума, защото искам по-дълги и красиви мигли.
За мен очите са много важно нещо и обичам да ги подчертавам. Дори обмислям поставянето на изкуствени мигли, но ако с Бонилаш успея да постигна подобен ефект, определено бих предпочела да използвам серума, отколкото да слагам изкуствени неща по себе си Simple Smile

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Напоследък забелязвам, че миглите ми не са толкова дълги като преди и искам да ги подхраня, за да подчертават още по-добре гримираното око.

# 83
  • Мнения: 1 006
Продуктът звучи доста добре така че с удоволствие бих го пробвала. Смятам че моите мигли са средна дължина и гъстота,но в последно време много взеха да се оплитат и да падат.

# 84
  • Мнения: 578
Много бих се радвала да изпробвам Bonilash! Миглите ми са късички, искам да видя как действа продукта!

# 85
  • Мнения: 1 932
Аз бих искала да изпрабвам Bonilash.
Миглите са ми редки и години наред се чудя как да ги направя да изглеждат по-гъсти. Бих искала най-накрая и аз да се радвам на така мечтаните гъсти мигли и зашеметяващ поглед.

# 86
  • Мнения: 328
Бих искала да изпробвам серума,за да подхраня миглите си и те да имат прекрасен вид без намесата на изкуствени мигли.

# 87
  • Мнения: 120
Бих искала да изпробвам Bonilash, тъй като не обичам да използвам спирала и търся начини да направя миглите си по-хубави.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 447
Чувала съм различни мнения за такъв тип продукти и ще ми е интересно да го пробвам.

# 89
  • Мнения: 724
Бих се радвала да пробвам серума на Bonilash, за да се уверя дали наистина такъв продукт има ефективни резултати, тъй като намирам дългите и гъсти мигли за много женствени.

Общи условия

Активация на акаунт