Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 80 928
  • 932
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 893
Noana M. Може би закъснявам с отговор по темата, но пробвахте ли Fringe? Аз съм с балеаж от 2016, все тях посещавам и в частност Денислава, и до сега не е имало път, в който да не остана доволна. Никога не са ми горили косата, преливат страхотно и винаги избираме подходящ мат за завършек. Аз лично корен не боядисвам, няма нужда при мен. Последно го вдигнаха доста, около 2 пръста от корена, понеже исках да изглеждам като цяло по-руса и се получи супер.

Флори, благодаря за споделеното. Ами да ходих при старата ми фризьорка, която преди 12-13 години ме правеше изцяло руса. Направи ми балеаж на израсналата коса, но за мен това са си чисти кичури. Тонира ми я и стана някакво тъмно русо, което не ми се понрави. Така, че пак търся, така или иначе ще изчакам още няколко месеца да поизрастне.
Би ли споделила на лично снимка на косата ти и колко ти взимат за балеажа. Понеже имаше мнения , че използват филтри при снимането. И другото което ме изтересува дали ти слагат плекс /защита/?

# 436
  • Мнения: 72
Здравейте!
Моля за препоръка за фризьор с опит с къдрави коси.
Локацията е без значение, тъй като вероятно така или иначе голям избор едва ли ще има.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте!
Моля за препоръка за фризьор с опит с къдрави коси.
Локацията е без значение, тъй като вероятно така или иначе голям избор едва ли ще има.

С къдрава коса съм и от години ходя при Стефка Каралеова - Provocat Style Studio. Намира се на ул.Цани Калянджиев - една пресечка на ул.Мир.

# 438
  • Мнения: 61
Здравейте! Оглеждам фейсбук страниците на Кина Кудева и на салон Fringe, и въпреки че снимките са страхотни виждам масово дълги коси. Искам да посетя фризьор, който може да оформи добре коса с по-скоро средна дължина - да си поиграе с пластове, да рамкира лицето. Можете ли да препоръчате някой? Доста съм си патила в миналото с неугледни пластове, имам чувството, че е най-опасната подстрижка. Simple Smile Благодаря Ви предварително!

# 439
  • Мнения: 2 584
Здравейте! Оглеждам фейсбук страниците на Кина Кудева и на салон Fringe, и въпреки че снимките са страхотни виждам масово дълги коси. Искам да посетя фризьор, който може да оформи добре коса с по-скоро средна дължина - да си поиграе с пластове, да рамкира лицето. Можете ли да препоръчате някой? Доста съм си патила в миналото с неугледни пластове, имам чувството, че е най-опасната подстрижка. Simple Smile Благодаря Ви предварително!
Аз съм с къса коса и ходя при Нуши в NK Styling.

# 440
  • Мнения: 101
B Beautiful_7

Здравей, аз съм със средно дълга коса, сравнително гъста и чуплива.
От около 7-8 години си имам фризьорка във Варна, която ме подстригва по описаният от теб начин. Само с тази прическа се харесвам и през годините правим само леки изменения.
Преди да я открия доста съм патила на тема етажи и пострижка на чуплива коса. Последните две години се наложи да ходя при други в друг град, амиии бях меко казано нещастна. Дълго и широко за разправяне...
Ако желаеш мога да пратя координати на салона и снимки на моята коса.
Много важен момент е човек да си намери своя фризьор наистина.
Фризьорката се казва Ирина и ми е любима любима завинаги 🥰

# 441
  • Мнения: 347
Споделете кой е салона,може и на лични

# 442
  • Мнения: 61
B Beautiful_7

Здравей, аз съм със средно дълга коса, сравнително гъста и чуплива.
От около 7-8 години си имам фризьорка във Варна, която ме подстригва по описаният от теб начин. Само с тази прическа се харесвам и през годините правим само леки изменения.
Преди да я открия доста съм патила на тема етажи и пострижка на чуплива коса. Последните две години се наложи да ходя при други в друг град, амиии бях меко казано нещастна. Дълго и широко за разправяне...
Ако желаеш мога да пратя координати на салона и снимки на моята коса.
Много важен момент е човек да си намери своя фризьор наистина.
Фризьорката се казва Ирина и ми е любима любима завинаги 🥰

Бих се радвала да споделите кой е салона на лично. И моята коса е чуплива, но пък тъничка.

# 443
  • Мнения: 101
Салонът се казва Solo M на ул.Генерал Столетов 77 . Имат и фейсбук страница, но там няма много и детайлни снимки.

# 444
  • Мнения: 3 051
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали салон където оформят много добре  коси с тънък фин косъм. Благодаря предварително.

# 445
  • Мнения: 1 876
Здравейте. Аз търся салон, в който да ми направят прическа, мисля си за вълни в косата или плитка диадема, надолу пусната. Миналата година ходих в Studio Ego, прическата ми беше 85 лв като си купих диадемата. Скъпичко ми идва, иначе са супер.

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 20:16 от bethefirst

# 446
  • Мнения: 347
Здравейте,някой пробвал ли е боите за коса ARTISTIQUE и услугите на Николета Момчева?

# 447
  • София
  • Мнения: 93
Здравейте момичета,
препоръчайте добър колорист... Досега никога не съм се боядисвала, а косата вече става цялата шарена... Ужас....Че и се разреди ужасно....
Много бих искала да попадна на фризьор, който да ме посъветва добре за цвета, и разбира се, да го реализира добре. Наистина имам нужда да се получи добре.
Благодаря ви предварително!

# 448
  • Варна
  • Мнения: 7 701
След две години прекъсване Валя отново работи. https://www.facebook.com/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0 … e-107574128365141.

# 449
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Още един глас за Валя. Simple Smile Невероятна е.

Общи условия

Активация на акаунт