Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 81 143
  • 932
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 626
Аз съм доволна и от Злати, и от Петя във Varna Beauty Studio. Мъжът ми си ходи при Наталия и е доволен от нея.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 332
Какво мислите за Светлана Кукенска - за подстрижка, за прически, като цяло, ако имате наблюдения, споделете..

# 422
  • Варна
  • Мнения: 640
Разкажете повече как е подстригването при Дария Антонова, някой ако си е правил карe ( професионализъм, отношение, всичко каквото се сетите.Цената не ми е чак толкова определяща ).Преди години се подстригвах при Кудева и на мен ми направи неприятно впечатление това, което и доста хора са споделили - клюкарстването, както и толерирането на едни клиенти за сметка на други, а и самото подстригване не беше нещо забележително.Ходила съм и при една прехвалена Нина,  в Аспарухово  (въпреки че ми е доста далеч), то няма тооолкова негативен човек, сякаш постоянната работа с хора я беше амортизирала до краен предел.Ходих 2-3 пъти и до там беше.

Неколкократно съм посещавала Дария, доволна съм от подстрижката и отношението. Единствено неудобство е, че свободни часове има напред във времето, т.е. нужно е отрано да планираш, а аз съм по по-спонтанните решения. И каре съм правила, и черта, харсвала съм се. Не общува с непознатите си клиенти, което е ок за мен, пък и българският не и е сила. Мисля, че е доста тесничко помещението, сега когато работи с колежка, но е чисто и приятно.
На два-три пъти се подстригвах при Жилбер, на Державин е салончето, също се чувствах комфортно, пък и по-бързо отреагира с часовете.

# 423
  • Мнения: 349
Кажете нещо повече за Жилбер?

# 424
  • Варна
  • Мнения: 640
Ами за да съм полезна, ще кажа, че ползва бръснарски нож. Прическата ми не е много формална, по-свободна е, естествен вид търся. Без да препоръчвам, аз съм доволна, пък колкото клиенти, толкова мнения. Останалото е стандартно - измиване, сешоар, услугата около 20-25, колкото при Дария.

# 425
  • Мнения: 1 880
За фризьор мога да похваля Петя от Varna Beauty Studio, прави ме на едно обучение и стана супер цветовете. И Валентина Димова ме е правила веднъж, всичко беше супер... аз съм с балеажи от 2 години.
Не знам къде да питам, затова тук - търся си козметичен център за почистване на лице, някой хубав център.

# 426
  • Мнения: 1 939
Изчетох темата отново с надежда да намеря така търсените от мен отговори, ама не.
Arsinoia, някакво развитие в търсене на добър колоринст за русо?

Аз ходих в Урбан и салон Интимно за консултация за балеаж и двете места отпадат.
В Урбан с балеажа задължително боядисва корен, а аз не искам.
В Интимно не иска или не може да ми направи висок балеаж, ще е 4 пръста надолу от корена.
Че аз с толкова израстнал корен ще съм все едно не съм посещавала фризор. Да не говорим, че точно в корена имам бяла коса, която трябва да се прикрие.
Отчаяна съм, готова съм и на изцяло руса коса. Но пък сега не се наемат да ми я направят заради балеажа , който имам....
Много замря темата. Моля русите момичета да се включат.

# 427
  • Мнения: X
Аз пък си търся добър фризьор за подстригване (нищо сложно-връхчета и някой друг пласт) и издухване и то по възможност в Трошево.

# 428
  • Варна
  • Мнения: 332
Знаете ли в кой салон работи Весела Янакиева?

# 429
  • Мнения: 4 892
Издирвам Живка,миналата година работеше зад лятно кино Тракия във фризьорски салон "Диди".При затварянето са я съкратили и доколкото знам сега работи някъде в Владиславово.Бившата и шефка не казва къде е,за не и се разбягат клиентите.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 122
Здравейте, момичета. Може ли някой да ми напиши телефон  на Мето? Дария ми дава дата 01.07 за подстригване - не мога да чакам 1,5 месец.

# 431
  • Мнения: 1 472
Здравейте, момичета. Може ли някой да ми напиши телефон  на Мето? Дария ми дава дата 01.07 за подстригване - не мога да чакам 1,5 месец.
052601874

# 432
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Здравейте, момичета. Дария ми дава дата 01.07 за подстригване - не мога да чакам 1,5 месец.

Тяе нали има вече помощничка, Елена мисля че се казва. Моя колежка ходи при нея, каза че е е доволна.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 122
Здравейте, момичета. Дария ми дава дата 01.07 за подстригване - не мога да чакам 1,5 месец.

Тяе нали има вече помощничка, Елена мисля че се казва. Моя колежка ходи при нея, каза че е е доволна.

ще се пробвам при нея, мерси

# 434
  • Мнения: 62
Noana M. Може би закъснявам с отговор по темата, но пробвахте ли Fringe? Аз съм с балеаж от 2016, все тях посещавам и в частност Денислава, и до сега не е имало път, в който да не остана доволна. Никога не са ми горили косата, преливат страхотно и винаги избираме подходящ мат за завършек. Аз лично корен не боядисвам, няма нужда при мен. Последно го вдигнаха доста, около 2 пръста от корена, понеже исках да изглеждам като цяло по-руса и се получи супер.
Изчетох темата отново с надежда да намеря така търсените от мен отговори, ама не.
Arsinoia, някакво развитие в търсене на добър колоринст за русо?

Аз ходих в Урбан и салон Интимно за консултация за балеаж и двете места отпадат.
В Урбан с балеажа задължително боядисва корен, а аз не искам.
В Интимно не иска или не може да ми направи висок балеаж, ще е 4 пръста надолу от корена.
Че аз с толкова израстнал корен ще съм все едно не съм посещавала фризор. Да не говорим, че точно в корена имам бяла коса, която трябва да се прикрие.
Отчаяна съм, готова съм и на изцяло руса коса. Но пък сега не се наемат да ми я направят заради балеажа , който имам....
Много замря темата. Моля русите момичета да се включат.

Общи условия

Активация на акаунт