Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 83 837
  • 932
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 783
Премествам питането и тук ….

Трябва ми фризьор, който да работи в неделя и да прави прическа с ретро преса.
Моята няма, затова се налага да потърся друг вариант.
Моля за препоръки.

Имате ли отзиви за Shine studio Илиана?

# 601
  • Мнения: 147
Nona M. , моля, когато си изберете салон и посетите за балеажа, споделете впечатления.

# 602
  • Мнения: 2 043
Nona M. , моля, когато си изберете салон и посетите за балеажа, споделете впечатления.
Няма проблем, ще споделя. Още не съм избрала, но като гледам заетостта може да се наложи да чакам до след нова година. Така, че може би ти ще си първа 🙂 Чакаме отзиви и от теб 🙂

# 603
  • Мнения: 3 547
За балеаж аз бях много доволна от Хатче - в Левски, салон При Тео.
Подстригва обаче колежката ѝ, Хатче е за боя, кичури или балеаж.

# 604
  • Мнения: 2 043
За балеаж аз бях много доволна от Хатче - в Левски, салон При Тео.
Подстригва обаче колежката ѝ, Хатче е за боя, кичури или балеаж.
Първия ми балеаж беше при нея. Факт хубаво ме направи, но ми изгори косата. Може би не следиш темата отдавна, но и други момичета се оплакаха от нея.

# 605
  • Мнения: 3 547
Може да има недоволни - мен не ме е изгаряла, много добре се справяше.
Успех!

# 606
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Изведнъж получих проблясък за едно момиче,което се справя страхотно с матиране и балеажи.Салона се намира зад ДСК до Формулата.Има страница във ФБ.Ellness hair and beauty е името на салона.Разгледайте снимките,които качва.

# 607
  • Мнения: 8 783
И аз набелязах това място, но за жалост не работят в неделя и понеделник....

Продължавам търсенето ...

# 608
  • Мнения: 3 121
Може excel beauty на Чаталджа до кафене Muffin bar. Като гледам снимките й в instagram добри неща прави, но за цени не знам. Зависи от бюджета.

# 609
  • Варна
  • Мнения: 332
Мнения за she center? Също така и за deluxe/dream deluxe не знам как по-точно се казва името на салона, само знам, че е в кв. Левски и фризьорката е Станислава Филева, та, има ли някой впечатления и за това място?

# 610
  • Мнения: 1 340
Аз съм доволна от She Center, ходила съм много пъти при Силвия, според мен, като колорист е чудесна.

# 611
  • Мнения: 2 043
Актуални мнения за Валентина Димова , за рус балеаж?
На мен специално ще ми повдига балеажа, което изисква прецизност.
Записах си час, но сега прочетох две лоши мнения от миналата година и ме хвана шубето.
Май сериозно се разколебах и ще го отменя.

# 612
  • Мнения: 323
Момичета, имам косопад (след наскоро каран ковид) и някакъв агресивен пърхут лекувах. Сега е по-добре, но ми се иска да си скъся косата и да ми се оформи някаква прическа, доколкото е възможно. Можете ли да препоръчате място, в което могат да ми предложат някакви подходящи прически? И изобщо има ли такава услуга?

# 613
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Утре сутринта и аз ще се занимая точно с това. И мен ме гони постковид косопад и ми идва да се гръмна честно. След всичките грижи и мазила за два месеца косата ми е на половина Cold Sweat. Ще отрежа едни 10см. и без това половин година не е виждала ножица. Залагам си на сигурно аз Валентина Пеева. Не си го сменям моето момиче Heart.

# 614
  • Мнения: 1
Здравейте дами, препоръчате ми добър салон за терапии/ламиниране на косата.Актуални мнения за Валентина Димова ще ми бъдат от полза. По принцип от година, всеки месец ходя в студио Ил в района на Чаталджа, но не съм доволна напоследък. Забелязвам, че косата ми стана по-тънка и цъфти, а я скъсявам през месец, заплита се лесно и изглежда изтощена. Така не е била преди. Не се боядисвам, изправям 2 пъти месечно с Loreal Steampod. Препоръчате салон и терапия.

Общи условия

Активация на акаунт