Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 78 395
  • 932
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
Аз съм доволна от Валя,но пък прическата ми не е нещо особенно.  Simple Smile

Аз не съм доволна, от салон Валентина отидох с коса средна дължина равна , исках просто да я почуствам по лека, да стане нещо като триъгълник или малко да вземе от страничните части.. Прибрах се с много къса коса , филирана от тук от там и с направени  къси пластове също от тук от там и  отзад , а от година оправям едни такива задни пластове опитвайки да ги изравня с цялата коса..

# 46
  • Мнения: 502
Търся изпитан вече фризьор за къса прическа /т. нар. pixie haircut/, който умее да се справя и без филираща ножица.
Скрит текст:

# 47
  • Варна
  • Мнения: 122
Търся изпитан вече фризьор за къса прическа /т. нар. pixie haircut/, който умее да се справя и без филираща ножица.
Скрит текст:
Мисля, че Дария Антонова би се справила добре. В инстаграм има доста снимки с къси прически и ми харесва как са оформени.

# 48
  • Мнения: 502
Ще прегледам, благодаря Blush

Само фейсбук профил открих, може ли  линк към инстаграма на тази фризьорка? Може и на лични.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 13:20 от кокошчица

# 49
  • Варна
  • Мнения: 122
Ще прегледам, благодаря Blush

Само фейсбук профил открих, може ли  линк към инстаграма на тази фризьорка? Може и на лични.

https://www.instagram.com/antonova_beauty/

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Стилни са й нещата на Дария, не като при другите - с дъх на чалга визия...

# 51
  • Мнения: 3 542
Колко време напред трябва да се запиша за кичури при Дария? Предишната ми фризьорка и тя беше рускиня, май се очертавам като поклонник на тяхната школа, това е шега, разбира се Smiley

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Не е шега, техниката им на подстригване е по-различна от тази, която практикуват българските фризьори.
Обади се и попитай за час, ние няма как да знаем колко е натоварена Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 542
Просто си мислех, че след като говорим често за нея тук, някой е наясно. За Кристиян Милев също споменахме, че е почти 2 месеца напред записването, но при него втори път няма да ида.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Не знам, аз само се подстригвам засега при нея. Последно като я попитах за час през седмицата, веднага ми намери свободен за събота.

# 55
  • Мнения: 502
Аз съм с час за 19-ти Hushed  Hushed  Hushed  Дано си струва чакането.Smirk

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Аз съм с час за 19-ти Hushed  Hushed  Hushed  Дано си струва чакането.Smirk
При Дария ли? Доста далече, явно й се е увеличила  работата.
Ще взема да съжаля, че я препоръчвах, че отсега нататък ще има да си чакам с месеци за едно подстригване Wink
Ти за боядисване ли си записана?

# 57
  • Мнения: 502
За подстригване.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 610
Дария ще почива от началото на месеца за около 2 седмици не запомних,колко точно ми каза.
Затова е дала час чак за 19-ти.

# 59
  • Мнения: 6
Дариа Антонова много хубаво подстригва.

Общи условия

Активация на акаунт