Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 80 973
  • 932
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Аз пък си търся фризьор, който разбира от руси коси. От известно време се опитвам с тоя цвят, две фризьорки смених и освен всеки път да излизам от салона като петниста хиена с 15 нюанса на златно, жълто, оранжево, сиво, виолетово и не-знам-още-какво, друго не се получава.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Харесала съм страниците на Alina Dixan и При Тео, уникални неща в русо правят, виж.

# 317
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аз пък си търся фризьор, който разбира от руси коси. От известно време се опитвам с тоя цвят, две фризьорки смених и освен всеки път да излизам от салона като петниста хиена с 15 нюанса на златно, жълто, оранжево, сиво, виолетово и не-знам-още-какво, друго не се получава.

Дария Антонова на ул Битоля. Намери я във фейсбук или инстаграм.

# 318
  • Мнения: 1 876
Аз пък си търся фризьор, който разбира от руси коси. От известно време се опитвам с тоя цвят, две фризьорки смених и освен всеки път да излизам от салона като петниста хиена с 15 нюанса на златно, жълто, оранжево, сиво, виолетово и не-знам-още-какво, друго не се получава.

Дария Антонова на ул Битоля. Намери я във фейсбук или инстаграм.


Изглежда много добра, ще я посетя. Какви са цените, знаете ли?

# 319
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Разгледайте й фейсбука, май някъде имаше снимка с ценоразписа.
https://www.facebook.com/BSbyDariaAntonova/

# 320
  • Мнения: 22
Здравейте ,търся фризьор/ка ,която да може да подстригва къдрава коса.Кварталът не е от значение.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте ,търся фризьор/ка ,която да може да подстригва къдрава коса.Кварталът не е от значение.

Привет,
Аз съм с къдрава коса и от години ходя при тази фризьорка => https://www.facebook.com/ProvocatStyleStudio/

# 322
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте ,търся фризьор/ка ,която да може да подстригва къдрава коса.Кварталът не е от значение.

Привет,
Аз съм с къдрава коса и от години ходя при тази фризьорка => https://www.facebook.com/ProvocatStyleStudio/

Gaburata, каква е цената за подстригване? Благодаря!

# 323
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте ,търся фризьор/ка ,която да може да подстригва къдрава коса.Кварталът не е от значение.

Привет,
Аз съм с къдрава коса и от години ходя при тази фризьорка => https://www.facebook.com/ProvocatStyleStudio/

Gaburata, каква е цената за подстригване? Благодаря!

Зависи колко работа има по косата, колко е дълга... Моята коса е дълга и оставям 15лв. Ходя си редовно на 2-3 месеца.  Ходя само за обиране на нацъфтялото по косата.

# 324
  • Мнения: 956
Още един глас за Provocat. Моя приятелка с къдрава коса се постригва там и е много доволна, а и аз и харесвам прическата повече, откакто започна да ходи там. Аз също съм клиентка на салона, с права коса съм.
Здравейте ,търся фризьор/ка ,която да може да подстригва къдрава коса.Кварталът не е от значение.

Привет,
Аз съм с къдрава коса и от години ходя при тази фризьорка => https://www.facebook.com/ProvocatStyleStudio/

# 325
  • Мнения: 2 586
Как се справят "При Тео" с подстригването и с какви бои работят?

# 326
  • Мнения: 796
За бои питах-с Алфапарф ми казаха. За подстригване, не мога да отговоря.

# 327
  • Мнения: 796
Темата позамря. Аз продължавам да издирвам "моя" фризьор. Искам да е добър с цветовете и да подстригва хубаво. Изчетох отново темата, да си припомня спряганите имена. При Дария Антонова мислех да пробвам, но някой споделиq че не се е справила с боядисването. За Валя от Валентина и Валя от бившия Егоист има доволни и недоволни.
Имам въпрос към Принцесата, питах и в темата за профи козметика, но не получих отговор. При коя Валя ходиш и освен подстрижка, и боядисване ли правиш при същата? 
Аз искам да си направя хубав балеаж в русо, но да не е жълто.
Миналия месец ми направи моята фризьорка, но стана жълто. Този месец й казах, че искам да ме матира, за да не жълтее и тя намаза отгоре боя, и сега съм кестенява.Каза, че щяло да се отмие след първото- второто миене на косата и да се покажели изсветлените от преди кичури, та ще видим дали.
Та, много ще се радвам ако някой скоро си е правил блеаж и е доволен, да сподели къде.
Ще се радвам да получа отговор и от Принцесата:)

# 328
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Енигма за съжаление моята Валя не работи вече близо година. 😢И.... При нея само се подстригвах. Не давам на фризьор да се докосне с боя до косата ми откакто съм блондинка. Имам си моите основания..... С годините се научих да не целя невъзможни неща и съм доволна от това, което постигам в домашни условия.
 Оня ден бях на маникюр в Интимно. Тая Даниела наистина е добра. Съжалявам, че не е качила снимки на балеажа, който направи и най-вече на състоянието на косата преди него. Нямам идея колко ще се задържи, но момичето излезе от салона с коса на фея.
Работи с Oway/не само/и е кадърна определено.
Едно нещо трябва да осъзнаете.... Студено русо направено дори от най-добрия професионалист изисква мат редовен било то с боя и коректор или с шампоан особено ако основата е била с рижав подтон като моята.За съжаление нашия балкански генотип е точно такъв и блондика е тежко призвание 😁.

# 329
  • Мнения: 2 586
Принцеске, много се бях навила да ходя при Валя, обаче и салона й го няма. Няма ли пак да работи някъде?
За Даниела съм писала, няма да се повтарям. 2 пъти искам Монтибело и 2 пъти се направи на разсеяна и ме намаза с Алфапарф. За моята тънка средно дълга коса боядисване с Алфапарф беше окол 65 лв на финала. А за балеаж ми каза 170-180 лв. Това са много пари. Тотално ме изгуби като клиент.

Общи условия

Активация на акаунт