Сватба, булките на 2019

  • 76 201
  • 766
  •   1
Отговори
# 555
  • Бургас
  • Мнения: 85
Аз бях писала и преди- ние сме 22.06.2019г. Бургас/Айтос Simple Smile

# 556
  • Мнения: X
Нашата сватба е на 1.06 в Трявна.
Важните нека сме ги отметнали. Имаме ресторант, граждански, фотограф и видео, водещ и ди джей.
Тази седмица си харесах и капарирах рокля, а миналата си поръчах поканите и се надявам по Коледа да започна да ти раздавам.
Също така от алиекспрес си поръчах цветчета, листенца и такива дреболийки и като пристигнат ще започвам да правя бутониерите.
За сега това е от мен☺
Привет,
Може ли линкове към тези цветчета и други неща за бутониерите ?

# 557
  • Мнения: 6 952
Новата тема - като минат 50 стр. И преди ви бях посъветвала, някой да събира датите и местата, за да ги сложите  на първа страница като започне новата тема.  Simple Smile
Аз ги събирам, но имаме още доста време до 50 стр. Но ако всеки си напише датата ще ги стигнем по-бързо

Разбира се, и аз мисля, че има достатъчно време всички, които искат да са на първа страница да си напишат датите.
20 април 2019 Бургас

# 558
  • Мнения: 811
Новата тема - като минат 50 стр. И преди ви бях посъветвала, някой да събира датите и местата, за да ги сложите  на първа страница като започне новата тема.  Simple Smile
Аз ги събирам, но имаме още доста време до 50 стр. Но ако всеки си напише датата ще ги стигнем по-бързо

Разбира се, и аз мисля, че има достатъчно време всички, които искат да са на първа страница да си напишат датите.
20 април 2019 Бургас

На 20.04 разрешен ли е църковен брак?

# 559
  • Мнения: 1 165
Може да са без църковен брак. Само граждански. Тогава няма проблем

# 560
  • Мнения: 811
Може да са без църковен брак. Само граждански. Тогава няма проблем

Аз питах от гледна точка на това, че харесах датата, но ние искаме и църковен . Дали по принцип тогава е разрешен?

# 561
  • София
  • Мнения: 22 948
[По принцип е забранен, но аз съм виждала и на задушница да се сключва църковен брак, така че зависи и от свещеника много.

# 562
  • Мнения: 583
И тук вече идва моралната дилема, дали ако си склонен да сключиш църковен брак на дата, която знаеш, че е забранена от канона, реално имаш нуждата от църковен брак, или го правиш от друга светска подбуда Grinning

# 563
  • Мнения: 811
И тук вече идва моралната дилема, дали ако си склонен да сключиш църковен брак на дата, която знаеш, че е забранена от канона, реално имаш нуждата от църковен брак, или го правиш от друга светска подбуда Grinning

Не бих сключила щом е забранен. Точно затова попитах.

# 564
  • Мнения: 583
И тук вече идва моралната дилема, дали ако си склонен да сключиш църковен брак на дата, която знаеш, че е забранена от канона, реално имаш нуждата от църковен брак, или го правиш от друга светска подбуда Grinning

Не бих сключила щом е забранен. Точно затова попитах.

Аз нямах предвид вас конкретно Wink По-скоро беше насочено към това, което написа sea, за свещениците, които се навиват да правят църковен брак на задушница и съответно за младоженците, които държат на определена дата, въпреки че знаят, че не е прието Simple Smile

# 565
  • Мнения: 295
На 15.06.2019 е задушнуца, а пък април са постите за великден ! Виж тук .. 👇https://nmitev.com/blog/църковен-брак-пости/

# 566
  • Мнения: 1 165
Ние затова изместихме нашата дата от 11.08 на 25.08.

# 567
  • Мнения: 811


Аз открих това . Полезно е ако имате нужда.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ние църковният брак ще си го правим отделно /сватбата ни вече мина/, така че двойки като нашата могат да си изберат от оградените дати. Има и още едно предимство, ако организирате сватба набързо - ще има свободни ресторанти, фотографи и т.н., иначе някои са заети за 1 г. напред.
А днес попаднах на този сайт. Има уникални пораръци за кумовете, за моминското и ергенското парти и за Коледа и годишнина Simple Smile

# 569
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Аз хвърлям по око към сватбите за 2019, може да решим още една да направим.. църковна 😄😄
За агенция в СФ, препоръчвам Мериан Wink Красоти творят.
За църковното венчание - подкрепям мнението по нагоре.. тя, църквата много неща разрешава вече срещу съответна сума, но аз не бих си разрешила.

Общи условия

Активация на акаунт