Сватба, булките на 2019

  • 74 392
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 131
Здравейте на всички бъдещи булки. Flowers Hibiscus Много ми е приятно да съм сред вас. Simple Smile
Ние сме в процес на уточняване на датата, засега сме се спрели на 1-2 дати, които са през месец май и се надявам скоро да имаме потвърждение. Нашата сватба ще бъде в Хасково.
Ще се радвам да обменяме опит и идеи по време на това страхотно пътуване към най-мечтания ден Relaxed
Успех на всички!

# 46
  • Мнения: 56
Супер, посъбираме се булки, аз мисля да не пипам нищо 3м, защото понапреднах и ще ми е скучно, ако направя всичко например половин година по-рано. Давайте да споделяме, за да си избистрим идеите в главата, а и така като някой разказва за своята мечтана сватба може да се сетим, че пропускаме нещо  Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 54
Момичета, "ъпдейтвам" се Grinning За Варна! Дата 01,06

Вече имаме ДЖ( ДИДО)! Цени: 700лв + 350лв изнесен ритуал + 120лв овъртайм! Не съм се срещала с други, държах да е той! Тези дни ще подпишем договор и ще дадем капаро!

Ресторант: Ходихме в Тримата Мускетари- Звездица! Уникално място, казвам ви, очите ми останаха.. представих си се там, всичко си представих. По телефона управителката беше много мила и отзивчива, но като се видяхме на живо, усетих как сякаш иска да ни изгони и да и се махаме от главата Sad Доста непрофесионално от нейна страна, но какво да се прави. Оказа се, че не само ние сме останали с такова впечатление. Опита се да налага да използваме украсите от тях и допълнителни неща, като аз и казах, че все пак искам да видя цени, за да преценя откъде какво ще взема. Както и да е, още чакам да ми прати менютата, защото тая надежда, че там ще се състои нашата сватба. Simple Smile

Фотограф: Много си харесахме Фотостудио Ефект( 2 мацки от Добрич) и засега сме се спрели на тях. Тези дни ще си направим среща, за да мога да преценя на 100%. Цените им са страхотни и наистина качеството на работа е уникално. Тони Перец отпадна като вариант, нещо има, което не ми харесва в работата и.

Видеооператор: Тук удряме на камък. Иска ми се комплексно да се вземат фото и видео, защото ако са работили заедно могат спокойно да се наговорят за всичко. Ако не са- тепърва са се опознават и да обсъждат всичко- ще е натоварване голямо.

Сватбена агенция: След малко отивам на среща с мацката от Бижу. Ще споделя впечатления тези дни, но там не е кой знае колко спешно още.

И така! Живота си тече, времето минава... вие докъде сте? Stuck Out Tongue Поздрави от морето на всички, които са далеч от него Wink

# 48
  • Мнения: 1 131
Ивет, чудесна организация! Браво Simple Smile
Аз тепърва започвам да подготвям, ноо имам вече избрана булчинска рокля от Bridal House, бях на Училище за булки през февруари, влюбих се в тази рокля. Не знам дали ще мога да си поръчам за догодина, тепърва ще уточняваме.
При нас е малко тромаво засега, защото живеем в София, а сватбата ще е в Хасково, но има достатъчно време да нагласим нещата.
На момичетата от старите теми - ще се радваме да ни съветвате Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 15:02 от bubanka

# 49
  • Мнения: 6 256
Ивет, чудесна организация! Браво Simple Smile
Аз тепърва започвам да подготвям, ноо имам вече избрана булчинска рокля от Bridal House, бях на Училище за булки през февруари, влюбих се в тази рокля. Не знам дали ще мога да си поръчам за догодина, тепърва ще уточняваме.
При нас е малко тромаво засега, защото живеем в София, а сватбата ще е в Хасково, но има достатъчно време да нагласим нещата.
На момичетата от старите теми - ще се радваме да ни съветвате Simple Smile
И аз подарих сватбена рокля на снаха ми от Брайдъл хаус. Тя си я избра на Черен петък 2017 г. и я взехме с 40% отстъпка. Споделям, защото имате време и може и вие да ползвате раз родажбите на Черен петък 2018 г.

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 15:02 от bubanka

# 50
  • Мнения: 137
Ивет, страхотна организация. Аз съм ходила в Звездица и гледката е наистина много хубава!

# 51
  • Мнения: 56
И аз следя намаленията, за бутиците, които съм набелязала миналата година са били ноември и декември, което ме устройва перфектно. Аз искам да попитам за залите сами ли ще си правите украсата, или ще викате агенция. Моята зала е много красива и реално и трябва малко украса и ще заложа на себе си и евентуално ще наема вази и свещници.

# 52
  • Мнения: 137
В али експрес има всякакви неща. Според мен и агенциите от там поръчват артикули. Нашата зала е в доста странни цветове- кафяво, златно.. не знам дали ще се справя сама да избера точната украса...в крайна сметка сигурно ще се доверя на професионалист.

# 53
  • Мнения: 583
Ние засега смятаме да украсим сами, но ресторантът ни е доста пищен и прекалено много украса може да има по-скоро неприятен ефект. Засега си мислим просто за по 1 ваза в средата на всяка маса. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 56
Да и аз това си мисля, семпла украса, за да не го претруфя. От алиекспрес съм решила да поръчам украса за входа, защото съм си втълпила, че е много грозен. Хахах.  Харесала съм и няколко вида подаръчета за гостите, според мен с тях е много трудно, защото са еднотипни и скучни.

# 55
  • Мнения: 1 467
Здравейте и от мен, прясно сгодена и в момента търся подходящия за нас ресторант. ( София)
Тези дни ще отидем до вила Екатерина за оферта, но подозирам че ще е над бюджета ми, ние ще сме около 85--90 човека, а не ми се дават 10000 само за куверти, (в Тера толкова излизат)

# 56
  • Мнения: 137
Аmisuy, успех!
Пак да попитам- някой мислил ли е за висяща украса на тавана на залата?

# 57
  • Мнения: 70
Здравейте! Присъединявам се към вас с дата 22 юни 2019. По-различното при мен е, че сватбата е в друга държава и няма да имам проблем с резервацията на ресторант или на което и да е било, понеже има страшно много избор. Макар обаче да има много време, започвам малко по малко да отмятам нещата. Не обичам да оставям за последния момент. Ще имам гости и от България, които вече знаят датата, за да могат да организират отпуски и билети. Ще бъдат около 50 човека. По случайност открих и роклята си много бързо в алиекспрес. Реших да рискувам и избързах, но се оказа много сполучлива поръчка. Там е много важно да гледате реалните снимки и коментарите на хората, които вече са поръчвали. Другото, което поръчах от тях бяха изкуствени орхидеи и с тях ще си направя бутониери и гривни след време.

# 58
  • Мнения: 583
Другото, което поръчах от тях бяха изкуствени орхидеи и с тях ще си направя бутониери и гривни след време.

Привет! Simple Smile) Дали мога да помоля за линк на орхидеите, че и аз съм в търсене на цветя от алиекспрес? Simple Smile

# 59
  • Мнения: 70
Привет! Simple Smile) Дали мога да помоля за линк на орхидеите, че и аз съм в търсене на цветя от алиекспрес? Simple Smile
   https://m.aliexpress.com/item/32747937875.html?   тези бяха 5 големи цвята,
а другите няколко малки на стрък
  https://m.aliexpress.com/item/32772812645.html?aff_trace_key=5cd22df8fc38449f982961d1eb5c8540-1528961419360-01852-6UF2bAm&aff_short_key=6UF2bAm&aff_platform=msite
Получи се ето това и когато имам свободно време ще направя и още
 

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 19:26 от Miroslava Atanasova

Общи условия

Активация на акаунт