Тигани Делимано

  • 4 237
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам дали някой има опит с тигана "Делимано стоун ледженд".Защото аз имам проблем с я такъв, загоря в средата и се " обели" .Сега всичко загаря , а и не знам дали не е опасен като тефлоновите,след като е наранен.

# 1
  • Мнения: 2 299
И ние взехме 1 тиган, очаквах повече за тези пари.
Дъното от въшна страна е черно.
И се изкриви...като го сложа на котлона се клати и съответно не се нагрява равномерно.
Това е за месец, два, като не е ползван редовно.
Нашият го купихме от Т-маркет и нямаме навика да пазим касови бележки, иначе бих им го върнала...да си го ползват. Прехваления им тиган...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 328
Вие ме отчаяхте! Как е възможно да се бели, да загаря, да се изкриви дъното за 0 време Twisted Evil Това се случваше с тефлоновите и затова толкова се зарадвах на Делимано.
Купих си и на Брабантиа  Thinking

# 3
  • Мнения: 3
Да и аз се изненадах от обелването. Ползвала съм го на керамичен котлон само, но явно не е издържал на температурата, макар че пише че са устойчиви на висока Т. А пък за котлона не знам на колко градуса отговаря най- високата степен 9. Но пък винаги съм готвила на нея и след това намалям.

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 305
Моя не се е обелил, но в центъра се изду и всичко загаря.
И аз не пазя касовата бележка, но ако сте го купили от офис на Топ Шоп там вкарват данните на клиента и евентуално може да го върнете.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз нямам забележки за сега, но съм го ползвала 5-6 пъти все още.

# 6
  • Мнения: 598
Абсолютен болкук са тези тигани. И аз имам един. Добре че е подарък, че да не ме е яд за парите. За стъклокерамичен котлон не става просто. А аз само такъв имам. Изкривява се моментално при загряване. И съответно става неравномерно нагряване. За висока температура мисля, че не става, независимо какво пише на него. Калпава стока. За съжаление. Става за инцидентно ползване без високи очаквания. Бих казала, че при унищожено покритие трябва да се изхвърли, защото то е вид защита. Сега се замислям, може би за газов котлон става, защото с изкривяването става леко като уок.

# 7
  • Мнения: 3
Моя не се е обелил, но в центъра се изду и всичко загаря.
И аз не пазя касовата бележка, но ако сте го купили от офис на Топ Шоп там вкарват данните на клиента и евентуално може да го върнете.



Подарък ми е, мисля че е купен от Кауфланд. Няма как да го върна, просто се чудя дали да го ползвам още или е канцерогенен като тефлоновите.

# 8
  • Мнения: 9 196
Делимано са пълни боклуци, както и повечето неща от там. Имах такъв подарен, деформира се от първия път.

# 9
  • Мнения: 1
Голям боклук се оказа този тиган. И на мен ми залепва и го хвърлих.

Общи условия

Активация на акаунт