Полицейско шоу в София - Десислава Иванчева просната с белезници на улицата.

  • 85 902
  • 1 125
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: X
Какво ще се случи, ако изберат Иванчева за евродепутат.
Aко тя стaне евродепутaт ще дaде курaж нa всички други изнудвaчи нa вaжни държaвни постове, че имa спaсение от нaкaзaнието зa деяниятa им.

Сякаш изнудвачите на важни държавни постове не знаят, че има спасение за деянията им. Иванчева няма гръб и затова е осъдена и задържана. Всичко е толкова ясно, че няма накъде повече. Големите риби плуват, Иванчева е осъдена по бързата процедура.

# 1 111
  • Мнения: 2 024
Какво ще се случи, ако изберат Иванчева за евродепутат.
Aко тя стaне евродепутaт ще дaде курaж нa всички други изнудвaчи нa вaжни държaвни постове, че имa спaсение от нaкaзaнието зa деяниятa им.

Сякаш изнудвачите на важни държавни постове не знаят, че има спасение за деянията им. Иванчева няма гръб и затова е осъдена и задържана. Всичко е толкова ясно, че няма накъде повече. Големите риби плуват, Иванчева е осъдена по бързата процедура.
Знаят вятър... Всеки, който върши нещо нередно живее в страх от съмнения - съвсем нормално състояние на съществата с разсъдък. Щото добре осъзнават, че само Божият гръб е вечен. Демонстрацията на непоколебима увереност, самочувствие и спокойствие са само заучена и добре тренирана фасада , особено и най-вече пред публика, камера, журналисти... Случвало ми се е да присъствам на официална среща в мин. съвет - уверявам те, че страхът какво да кажат за да не сбъркат, какво да направят, за да не сбъркат, беше пресовал въздухът на кристали в залата. А мен това колко неориентирано ме гледаха и се чудеха каква съм (съответно как да се държат с мен) направо ме изуми.

Ето ти едно примерче на поведение базирано на страх:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 23:57 от agitak

# 1 112
  • Мнения: 4 751
Какво ще се случи, ако изберат Иванчева за евродепутат.
Aко тя стaне евродепутaт ще дaде курaж нa всички други изнудвaчи нa вaжни държaвни постове, че имa спaсение от нaкaзaнието зa деяниятa им.

Сякаш изнудвачите на важни държавни постове не знаят, че има спасение за деянията им. Иванчева няма гръб и затова е осъдена и задържана. Всичко е толкова ясно, че няма накъде повече. Големите риби плуват, Иванчева е осъдена по бързата процедура.
Знаят вятър... Всеки, който върши нещо нередно живее в страх от съмнения - съвсем нормално състояние на съществата с разсъдък. Щото добре осъзнават, че само Божият гръб е вечен. Демонстрацията на непоколебима увереност, самочувствие и спокойствие са само заучена и добре тренирана фасада , особено и най-вече пред публика, камера, журналисти... Случвало ми се е да присъствам на официална среща в мин. съвет - уверявам те, че страхът какво да кажат за да не сбъркат, какво да направят, за да не сбъркат, беше пресовал въздухът на кристали в залата. А мен това колко неориентирано ме гледаха и се чудеха каква съм (съответно как да се държат с мен) направо ме изуми.

Ето ти едно примерче на поведение базирано на страх:
Скрит текст:
Направо ми се повдига от тези гъзолизници, като си помисля, че два пъти гласувах за тях, лошо ми става... смешници...

# 1 113
  • Мнения: X
Според мен живееш в голямо заблуждение. Има хора, окопани с власт, които никой не е чувал и виждал и спят като бебета десетилетия наред. Сега е този, утре ще е друг, а те пак ще са там.

# 1 114
  • Мнения: 19 020
Интересно
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019/05/16/3906970_publikaciia_s … ef=home_main_news

Детелина Ханчева, с която зам.-главният прокурор Иван Гешев живее на семейни начала, е съдружник с бизнес-партньора на строителния предприемач Александър Ваклин - Марио Кърковски. Това съобщава в своя публикация "Фрогнюз". Ваклин е основният свидетел по делото срещу бившия кмет на "Младост" Десислава Иванчева, която преди месец бе осъдена на 20 г. затвор за подкуп. Публикацията е със заглавие: "Жената до Гешев е съдружник с ортака на Ваклин".

# 1 115
  • софия
  • Мнения: 284
Не знам как ще ги бутаме тия.То само с Иванчева няма да стане.

# 1 116
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Те са се бетонирали и искат да управляват за вечни времена.

# 1 117
  • Мнения: X
Не те, а той. Но всички сме смъртни така или иначе..

# 1 118
  • Мнения: 911
Явно има много "скалъпени" доказателства, за някои е известно, за други - не, но в крайна сметка те получиха ли тези скандално високи присъди - получиха ги. На какво основание - обосновка на съда - след месец. Масово, обществото, доколкото го има, вярва ли на доказателствата - не знам, за средно интелигентен човек, не би трябвало - изключвам присъдите, които може и да са точно по НК, с доказателства, или без, е друг въпрос.
"Обосновката на съда" или т. нар. мотиви,  представлява 260-странично обследване на всяко едно доказателство, защо се кредитира или, съответно не се кредитира от съда. Предполагам, че Вие не сте си направили труда да разгледате/прочете "обосновката" на съдия Хинов. Присъда по НК без доказателства е изключително интересен за мен въпрос, за който бих се радвала да науча нещо  ново.

# 1 119
  • София
  • Мнения: 4 878
Присъда по НК без доказателства е изключително интересен за мен въпрос, за който бих се радвала да науча нещо  ново.

Това би следвало да значи следното: Осъждат те по НК за убийство, без да има никакви доказателства, че си го извършил.

# 1 120
  • Мнения: 2 204
Вече съм напълно сигурен че Десислава Иванчева е невинна. Няма случай досега виновни подсъдими да си чакат кротко присъдата и да отидат доброволно в затвора. Обикновено изчезват извън страната още като чуят присъдата и ги няма. Но Иванчева до последно си мислеше че ще я оправдаят и не изчезна никъде. И днес доброволно влезе в затвора. Браво на такива като нея. Честно и открито си стоя до последно и не избяга.

# 1 121
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Мафията победи, туй то.

Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 00:18 от The Iron Lady

# 1 122
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 250
там където е кметицата в момента е пълно с майки, на които децата са извън затвора.
и почти съм сигурен, че те не са с присъди от 3 инстанции както е при кметицата.

# 1 123
  • Пловдив
  • Мнения: 14 518
Защо, трите инстанции да не са нещо специално само за нея?

Иначе имането на дете не е застраховка от затвор, така е.

# 1 124
  • София
  • Мнения: 9 934
Откъде се появи и дете и защо след като...? Къде е таткото...Cry

Общи условия

Активация на акаунт