Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №60

  • 64 295
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 573
Фраг идва

# 76
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, да, на руски, нямам време да търся, но това силно ме впечатли newsm78 Затова и написах, че Вилдан знае да скача на Фери, а не се сеща, че може той да е бащата Wink

Попай Hug, не дишай и дебни и дано фрагът си заслужава Peace Heart Eyes Аз изчезвам Sad

# 77
  • Мнения: 1 573
Дебна, ама съм на работа и итрудно хххяхха ахха .фрагманчикът казва,че бил хубав, ще видим

# 78
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Самата Вилдан отрече, че са братовчеди  Thinking Thinking Thinking
Е, тя не знае, че Ферхат е син на Намък.
Ще ми докараш инфаркт скоро,  Joy  Hug

# 79
  • Мнения: 1 573
https://www.kanald.com.tr/siyah-beyaz-ask/fragmanlar/siyah-beyaz … 27-bolum-fragmani

Не мога да го гледам, но поне вие
Добре гледах...фер ще й каже дано, а аслъ ще го приеме

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 17:20 от popai_00

# 80
  • Мнения: 9 388
Дани Hug, да, на руски, нямам време да търся, но това силно ме впечатли newsm78 Затова и написах, че Вилдан знае да скача на Фери, а не се сеща, че може той да е бащата Wink

Не е преведено точно, или не си го разбрала. Grinning

Леле, фрагът може да предизвика сърцебиене накрая.

# 81
  • Мнения: 3 247
Перевод ФРАГА!!!!❤❤

-Молча молча не бросай людей!! Говоря я их защищаю,не уходи!!
- Я никого не бросал,блин.
-Тогда иди и расскажи Аслы правду. Оставь пусть сама решит аа. Любит, останется,уйдет.
-Чтобы я не сделал ты не полюбишь!!
- Если ты мне солжешь,или скроешь что то.
-У Вильдан проблемы с нами!!!
-Что значит с нами!!!???
-Потому что!!
-Потому что что!?!!!

Перевод от Роксана Лира

# 82
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Замълчавайки, недей да напускаш хората. Не си тръгвай, пазейки ги.

Аз никого не съм напуснал!

Тогава отиди и кажи истината на Аслъ! Остави я сама да реши какво ще прави-ще обича ли, ще остане ли, ще замине ли, ще напусне ли, ще се разстрои ли...

Аз какво ако направя, няма да обичаш?

Ако ме излъжеш, ако криеш нещо от мен.

Проблемът на Вилдан сме ние.

Как така ние?

Защото....

Защото какво?




Ууууууу,  Crazy Crazy

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 17:59 от Juls14

# 83
  • Мнения: 9 388
Милата Аслъ, сякаш подозира какво ще чуе. Ужасена изглежда. Но Йиит е прав - тя трябва да знае истината и да реши ще обича ли, ще остава ли, ще си тръгва ли.


Джулс, много благодаря!  Hug

# 84
  • Мнения: 1 069
Момичета, днешния фраг ще го коментирам с риск да прозвуча грубо, затова предупреждавам, че не съм се самоцензурирала, защото уж ми хареса, обаче не ми хареса. RageRageRage
Веднага се обосновавам:

Чудесно сладко малко момиченце си намери достоен баща, а вечно пияната му и безхарактерна майка откри, че има как да заеме централно място в живота на голямата си любов, пък дори и той да не може да я гледа, ама има начин да му извие ръцете, йеееее! Като няма любов, да няма и достойнство - на принципа всичко или нищо - нищо!  Close
Каква красота, какво спасение, обаяние и радост! Пролет пукна и децата наизскачаха готови и отгледани!
Ако бях от Социални грижи щях да съм много доволна от решението на сценаристите за развитието на живота на Йозге и Вилдан! Детенцето си имаше баща, ама му намериха по -добър, по -достоен и всичко е по-по-най!

Милата му майка дори няма нужда да използва алкохола за утеха! Вече може да си пие за удоволствие! CocktailCocktailCocktail

Бедния баща - ми какво му е, всичко си има! Която и стая на къщата да отвори - вътре все спи или някоя,която му е навита, или някоя от жените му или или някоя братовчедка, или жена/братчедка наведнъж!

Законната съпруга - Тя е възвишена и бяла! Може да и се иска да умре, но не бива - ми вижте детето какви сладки плитки има, ще е срамота да загуби леля си или доведената си мащеха, кой както иска да я нарича! Ама иначе няма проблем - за мястото има опашка, така че Ферхат така или иначе няма да "стане зян"!

Любовта - ми тя ще просто всичко, няма проблем! Ще си живеят - жени, деца, любовници и братовчеди, и Джунейд ще си осиновят, то нали всеки заслужава прошка! И ще си помагат, ще пеят по цел ден и ще рисуват розови слонове, и ще си станат едно голямо щастливо семейство, защото тя - любовта, видите ли, е над всичко!

Еми, да, ама не! Нито ми е романтично, нито ми е готино, нито ми е духовно извисено!
Напротив - странно празно ми е, ядосано и адски пусто!

Аслъ в момента е някакъв втори към трети план в сюжета и в мислите на Ферхат, нейната въздесъща любов ще прощава и ще гледа Ферхат как си прегръща детето от друга, докато тя се бори да запази тяхното първо и за нея - единствено дете! Пак нейната въздесъща любов ще се наложи да понася мъжа и да е тук и там по улиците, тичайки след майката на детето му, докато тя също може да има нужда от него или просто докато не иска да заспива сама! Но както е актуално да се казва напоследък - "всичко е точно"! Все някога и при нея ще се прибере, толкова хора се нуждаят от него, не може без семейна любов! А на който му е голямо семейството и любовта му трябва да е по така - обемна!
Каква красота, да живее въздесъщата любов!

Извинете ме за грубия изказ,  но ме засърбяха пръстите да си напиша всичко както го чувствам! Не мога да кажа - о, колко хубав фраг!
Дали е провокация на сценаристите не знам, но факт е, че това развитие колкото и да се настройвам да го приема оставя един горчив вкус (поне при мен)!

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 18:46 от Poli_Mircheva

# 85
  • Мнения: 5 476

Не напускай хората мълчейки. Не си отивай казвайки, че ги защитаваш.
- Никого не съм изоставил.
- Тогава отиди и кажи истината на Аслъ. Остави я сама да реши какво да направи. Ще те обича ли, ще остане ли, ще си тръгне ли, ще те изостави ли, ще тъжи ли..
- Аз какво ако направя, няма да обичаш?
- Ако ме излъжеш, ако скриеш нещо от мен..
- Проблемът на Вилдан е с нас.
-Какво значи с нас?
- Защото..
- Защото какво?/melekteam

# 86
  • Мнения: 1 244
    Отдавна го повтарям, но.... пак да се изкажа... То все бях приемала какво ли не, ама чак  такъв нескопосан сценарий в този сериал не бях гледала... Опорочиха всичко... И какво сега? Ще гледаме как Фери става от бял по-бял...???? Това ли измислиха, за да го избелят съвсем??? Че бащинското му чувство в един определен момент  заговори и той стана най-добрият баща, какъвто светът някога е познавал... Само аз ли все още се надявам нещо да се промени и истината да е съвсем друга?! Или да се примиря, повтаряйки си израза "надежда всяка оставете...." Е, вече наистина не ми се гледат фантасмагории... И в най-смелите си мечти, това просто не съм го очаквала... Язък, че гледам втори сериал, където не актьорите, а сценаристите провалят сериала с безхаберието си... Разочарована съм....

# 87
  • Мнения: 3 247
 за мен  сериала не е това което беше в на4алото да вдъхновява , да има какво да ме задържа 2 4аса и нещо пред компа ,   исакатиха  госц , подпрът го с някоя сцена между главните , залъгват зрителя с някой
/ розов/ фраг , и аиде да се наслаждава на лъжите  и безсмислиците

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 19:45 от kmaroo

# 88
  • Мнения: 1 573
Асфер прибират отнякъде детето, а якето му е сякаш сложено върху му..да не би вилдан да отиде в болница??

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 19:06 от popai_00

# 89
  • Мнения: 3 247
 сц превърнаха  образа на вилдан от  статист в театъра / в слу4ая дивана / е главно  деиств. лице , сигурно и следващата серия ще се върти около нея , / аз викам да си  е жива и здрава /

 ако не съ4инят пак опит за самоубийство като с  гюла 

Общи условия

Активация на акаунт