Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №60

  • 64 341
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 069
Popai, сега явно трябва да има някоя тъжна история с детенцето на Вилдан, че да разтопи сърцето на татко си!

# 91
  • Мнения: 4 706
Скрит текст:
Момичета, днешния фраг ще го коментирам с риск да прозвуча грубо, затова предупреждавам, че не съм се самоцензурирала, защото уж ми хареса, обаче не ми хареса. RageRageRage
Веднага се обосновавам:

Чудесно сладко малко момиченце си намери достоен баща, а вечно пияната му и безхарактерна майка откри, че има как да заеме централно място в живота на голямата си любов, пък дори и той да не може да я гледа, ама има начин да му извие ръцете, йеееее! Като няма любов, да няма и достойнство - на принципа всичко или нищо - нищо!  Close
Каква красота, какво спасение, обаяние и радост! Пролет пукна и децата наизскачаха готови и отгледани!
Ако бях от Социални грижи щях да съм много доволна от решението на сценаристите за развитието на живота на Йозге и Вилдан! Детенцето си имаше баща, ама му намериха по -добър, по -достоен и всичко е по-по-най!

Милата му майка дори няма нужда да използва алкохола за утеха! Вече може да си пие за удоволствие! CocktailCocktailCocktail

Бедния баща - ми какво му е, всичко си има! Която и стая на къщата да отвори - вътре все спи или някоя,която му е навита, или някоя от жените му или или някоя братовчедка, или жена/братчедка наведнъж!

Законната съпруга - Тя е възвишена и бяла! Може да и се иска да умре, но не бива - ми вижте детето какви сладки плитки има, ще е срамота да загуби леля си или доведената си мащеха, кой както иска да я нарича! Ама иначе няма проблем - за мястото има опашка, така че Ферхат така или иначе няма да "стане зян"!

Любовта - ми тя ще просто всичко, няма проблем! Ще си живеят - жени, деца, любовници и братовчеди, и Джунейд ще си осиновят, то нали всеки заслужава прошка! И ще си помагат, ще пеят по цел ден и ще рисуват розови слонове, и ще си станат едно голямо щастливо семейство, защото тя - любовта, видите ли, е над всичко!

Еми, да, ама не! Нито ми е романтично, нито ми е готино, нито ми е духовно извисено!
Напротив - странно празно ми е, ядосано и адски пусто!

Аслъ в момента е някакъв втори към трети план в сюжета и в мислите на Ферхат, нейната въздесъща любов ще прощава и ще гледа Ферхат как си прегръща детето от друга, докато тя се бори да запази тяхното първо и за нея - единствено дете! Пак нейната въздесъща любов ще се наложи да понася мъжа и да е тук и там по улиците, тичайки след майката на детето му, докато тя също може да има нужда от него или просто докато не иска да заспива сама! Но както е актуално да се казва напоследък - "всичко е точно"! Все някога и при нея ще се прибере, толкова хора се нуждаят от него, не може без семейна любов! А на който му е голямо семейството и любовта му трябва да е по така - обемна!
Каква красота, да живее въздесъщата любов!

Извинете ме за грубия изказ,  но ме засърбяха пръстите да си напиша всичко както го чувствам! Не мога да кажа - о, колко хубав фраг!
Дали е провокация на сценаристите не знам, но факт е, че това развитие колкото и да се настройвам да го приема оставя един горчив вкус (поне при мен)!


Поли, + 1 за всичко, което си написала, за цялата ироничност в изказа ти. Може на някой да му звучи цинично, но това е точно начинът по който се чувствам и аз, няма какво да допълня даже.

бягам, утре ще се включа с нещо хубаво, момичета.   Hug

# 92
  • Мнения: 3 252


мерси за труда на алексия

# 93
  • Мнения: 1 575
по-скоро сърцето на аслъ...фери за мен е готов, просто трябва лек стимул за аслъ да го приеме по-лесно, така че една драма с вилдан (евентуално с летален край) би я накарала по-бързо да възприеме детето и като свое

# 94
  • Мнения: 5 486
Джуньо е на Феро, Намо го оставям на Йит, на Жула екзекутора кой ще е? А съдбата на Идил?

# 95
  • Мнения: 3 252
 жула и идула като първи дружки - ще се ядът една друга  и на която отровата е по силна ..../ да им е сладко /





Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 21:45 от kmaroo

# 96
  • Мнения: 5 723
Добри актьори , таланти ,ноооооооо...слаби СЦ почти за всички сериали .... ooooh!

Голяма повтаряемост и на реплики и на сцени ,а отдавна и на едни и същи къщи ,фирми ,местности ...само актьорите различни и имената им все  още ... Joy

Погледнах Servet / с Юсуф Чин /  и  Bir Mucize Olsun /с Фуркан Палълъ/....едно към едно ....

# 97
  • Мнения: 9 541
Добър вечер Hug
Първо - мерси за фрага Peace, за преводите Peace, на Жулс Hug  Heart Eyes и Алексия Hug  Heart Eyes

Изчетох ви и във всички постове има много истина за завоя на сценария! Много много голямо е отклонението от първоначалния замисъл на сериала newsm78
Но аз като един непоправим оптимист, давайки шанс на новите сценаристи да се лигавят само за един епизод -26-ти Simple Smile-, се надявам, че Фери ще намери сили да каже истината на Аслъ! Praynig Същевременно ми е много жал за нея Cry Какво пък, не е умрял човек /въпреки че и това не се знае  Mr. Green/, по света много народ с деца от предишни връзки, светът не се свършва от това! Stop

Ще дам отново пример за човек, когото познавам:  моя приятелка от Западна Европа има три деца от трима различни мъже! Преподавател е в чуждоезикова гимназия. Никой не я уволни заради аморално поведение, напротив, ползва се с най-голямо уважение и сред колегите и сред учениците. Но това, което е най-удивително е, че когато дойде единият баща, извежда и трите деца едновременно, тримата партньори в живота и се познават покрай децата и добрият тон в дома и е закон. Тя си живее с трите деца сама, но бащите и помагат, кой с каквото може!

Разказвам ви го, за да се успокоите, че историята на АсФер не е толкова ужасяващо страшна...никак даже! И като познавам Аслъ, тя няма да се уплаши от истината, защото е силен характер! Е, сценаристите може и друго да са ни подготвили....важното е, че съм убедена, че Ферхат няма да я остави, ако ще и тя да се врътне и да го напусне след чутото Stop





Единственото ми желание е в 27-ма серия акцентът да падне върху АсФер, а не върху второстепенното обкръжение от змийската къща Praynig

# 98
  • Мнения: 9 541
Не мога да не сложа и тази снимка от 27 епизод Heart Eyes...няма как такава любов да се разпадне така лесно /чувствам, че при тях наистина са в сила думите за брака... "докато смъртта ви раздели" Stop

# 99
  • Мнения: 3 252
НА УРОВНЕ СЛУХОВ ❗❗❗

В твиттере гуляет очень интересная информация...
Пишут,что тема с "отцовством" Фера,была прописана еще первоначальными сценаристами т.е. Семой и Эйлем.

Как вы знаете,Сема с Эйлем примерно год писали сценарий. То есть как минимум,один сезон должен был сниматься по готовому сценарию.
В котором как раз была прописана данная линия.
Однако,когда пришел Эркан,ему эта тема не понравилась и он решил ее замять. Но с приходом нынешних сценаристок,решили снова возобновить эту линию. Пишут,что от сценария Эркана,остались лишь некоторые диалоги АсФер,поэтому с 24 серии его имя уже не значилось в титрах.

Вполне логично❗

Резкие скачки в поведении персонажа Вильдан вы можете отследить ,когда :

⚠В начальных сериях Виля проявляла маниакальный интерес к Феру (сценарий Семы и Эйлем);

⚠Однако, в 7 серии ее интерес сошел к минимуму (с приходом Эркана );

⚠И в 24 серии мы уже снова могли наблюдать неистовый интерес Вили (предположительный приход новых сценаристок).

  малко копирам 

# 100
  • Мнения: 32
Поли, + 1 и от мен за абсолютно всичко! Flowers Rose Подреди хаотичните мисли в главата ми много добре.
В началото се бях подготвила за политически, мафиотски, докторски интриги Joy не се отказах, когато завиха в друга посока и сега няма да се откажа, но пък това не пречи да ми е гадничко и тъжничко Grinning Добре, че не гледах фрага по-рано ... Много ми се иска вече някакво развитие в отношенията на Ферхат с майка му и сестра му или поне диалог между тях Rolling Eyes Като цяло ми се иска развиване на отношения, а не вкарване на нови ..

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 22:44 от Eve7

# 101
  • Мнения: 9 541
кмароо  Hug, има логика в това, което са написали рускините, благодаря ти! Peace
Мисля си, че всичко, което е сторил Ферхат на семейството си, откакто са в дома на Намък, ще се връща като бумеранг при него! Сетих се как крещеше истерично на Гюлсюм за бебето и и питаше: теб ли да убия или себе си....
Е, и това му се върна, сега кого ще иска да убие, когато лично е замесен hahaha Stop


# 102
  • Мнения: 3 252
а лиа , фери  остави  пистолета  в другия живот   , обещание е дал - освен ако сценариста  не го забрави 
 някъде в пространството


# 103
  • Мнения: 9 541
кмароо Hug, красота... Heart Eyes

С една нова снимка от сета ви пожелавам хубави сънища! smile3517

# 104
  • Мнения: 251
Добро утро прекрасни!

Снощи мислих върху образа на Вилдан. В тази жена има заряд и заложена бомба още в началото (споделяла съм, че ми харесва). Спомнете си паниката и, когато разбра, че Ферхат ще се жени - сцената с майка и. После си спомнете как напусна стаята по време на бракосъчетанието  на Ферхат и Аслъ. Спомням си и погледа и , когато ги видя в първите дни да слизат заедно за закуска. Не мисля, че Вилдан ще се оттегли да ближе рани. По-скоро би се взела в ръце, би търсила пролука, за да влезе ако не в сърцето, поне по-близо до Ферхат. Абе,  по-скоро я виждам като амазонка, отколкото като пропита алкохоличка.

Ферхат трябва да сподели истината с Аслъ. Очаквам мъжка постъпка.

Хубав ден, мили дами!

Общи условия

Активация на акаунт