Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 11

  • 137 254
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
торта шрек? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 7 284
Мда,благодарение на теб(Добри)!Много съм нещастна Sad пращам снимката на ММ,а той ми пише-"каква е тази гадост?"
Желаещите да дават адреси...

# 77
  • Мнения: 22 867
Мда,благодарение на теб(Добри)!Много съм нещастна Sad пращам снимката на ММ,а той ми пише-"каква е тази гадост?"
Желаещите да дават адреси...

Абе, той ТМ, като я опита, съмнявам се да остане за адресите. Иначе и аз пращам адрес, много е свежа тортичката и, ако не знае човек какво има в нея, няма и да разбере! Като се сетя как я лапаха моите и после не вярваха за спанака.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 7 284
О,той е такъв каприз-харесва купешките предимно-не ме бива мен, мойте били само мляко и бисквити/кекс...Нямам намерение да казвам с какво е...сутринта изчетох цялата тема и се научих за шам-фъстъка...

# 79
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile Simple Smile Simple Smile моят нищо не отказва.
иначе и той знае да бръмчи "торта със спанак - бляк", а после да ому'а повече от половината на едно сядане, за да провери дали наистина не се усеща спанака.
или обратното
първо омете всичко и после започне да каканиже как баба му по лелина линия правела къде-къде по-сладки... каквото там.


обещах му да го пратя при фирмата производител и се научи да мълчи.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 80
  • Мнения: 75
Аз имам особенно голям интерес към тая торта със спанак Hug Рееецептаа моля Heart Eyes Yum

# 81
  • Мнения: 7 284
Аз имам особенно голям интерес към тая торта със спанак Hug Рееецептаа моля Heart Eyes Yum
https://m.bg-mamma.com/?topic=600004

# 82
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Аз имам особенно голям интерес към тая торта със спанак Hug Рееецептаа моля Heart Eyes Yum

Заповядай Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/?topic=600004

от спортна злоба опитвах и с моркови за оранжев цвят и с още нещо, не помня какво, но станаха безцветни.

последният опит беше с пасирано червено цвекло и стана супер.
показвала съм и снимка Simple Smile

# 83
  • Мнения: 7 284
Аз точно ит твойте снимки примляснах...(бях я проспала таз тема..ама то затуй се и рег.след 10 год.само наблюдател...)

# 84
  • Мнения: 75
Господ да Ви благослови! Как ми допадна тая рецепте - нЕмате си представа момичета! Ще я направя в другиден като се върне мъжо от казарма ( дя го зарадвам по обедно време със сладичко, че много го обича милия) .
ПП . Мисля да заменя захарта с стевия, че вкъщи водим борба със захарта де ( моя имам предвид) .Дано стане. Правя макарони на фурна със стевия , както и порток.мус със стевия- Yum става доста сполучливо!

# 85
  • Мнения: 75

Портокалов мус Wink цак ! Hug

# 86
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
може и да си знаете, но за мен беше изненада от не много приятните.

ако разбърквате/разбивате интензивно заквасената сметана, тя се втечнява.
трябва само леко да се размеси захарта.
като се остави да престои една нощ блатовете се сиропират, а сметаната става като крем Simple Smile

# 87
  • Мнения: 75
Аз имам особенно голям интерес към тая торта със спанак Hug Рееецептаа моля Heart Eyes Yum

Заповядай Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/?topic=600004

от спортна злоба опитвах и с моркови за оранжев цвят и с още нещо, не помня какво, но станаха безцветни.

последният опит беше с пасирано червено цвекло и стана супер.
показвала съм и снимка Simple Smile


Скоро ще ти дойда на гости с тея торти , моме ! Heart Eyes уникално вкусно изглежда, евала!

# 88
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
хахаха!
Яла, яла! - както казват в Резервата. Simple Smile
На село има мотики и лопати за всички Wink

# 89
  • Мнения: 75
хахаха!
Яла, яла! - както казват в Резервата. Simple Smile
На село има мотики и лопати за всички Wink
Мен не ме плаши това нещо! Градинариум-ът ни е любим спорт с мъжо ми .А моя пък механик на селскостоп. техника- теЙ, че нищо не плаши отбора. Няма кво да се счупи, няма кво да ни спре! За тая торта , и двамата че ти окопая и картоф , и ягода, и всичко Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт