Диета с таратор

  • 22 539
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Хей Simple SmileНякой чувал ли е за диета с таратор? Ако някой е пробвал ,би ли споделил дали има резултат? Гледах в интернет и пишеше за 10дни се свалят 10 кг с тази диета.. Възможно ли е ?Flushed Smiley

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 11:13 от eli_12

# 1
  • Мнения: 269
Не съм я чувала, но определено киселото мляко дразни много стомаха. Според мен ще имаш проблем с диетата.

# 2
  • Мнения: 24
Мислиш ли? Защото в киселото мляко няма много калории ,а пък в краставицата да не говорим .. мисля че ще има положителен резултат накрая Smirk

# 3
  • Мнения: 884
Напълно възможно е.Едно лято от жегата не ми се ядеше нищо,освен таратор,само това и бях станала кожа и кости.Само,че се наяждах само с таратор просто явно тялото ми е отказвало друго и не чувствах глад.

# 4
  • Мнения: 24
И аз мисля, че е възможно. Ще я започна , да я пробвам  и ще видя резултата накрая. Все пак идва лято.. и трябва да сваля някой друг килограм за плажа Grinning

# 5
  • Мнения: 884
Ако ти понесе добре да.Аз бях на една диета преди две седмици издържах три дни и то защото не ми се ядеше едно и също,пък и бях гладна ако тялото ти не се е настроила,че ще приема по малко храна и ти също не си се настроила,просто ще се измъчваш и организма си ще измъчваш.Внимавай и с кръвното налягане,пада когато не си ял достатъчно.

# 6
  • Мнения: 24
Ами не, на мен напоследък не ми се яде много ,а пък и се случва така че имам много движение в ежедневието си и не ми остава време да седна да се нахраня както трябва..и мисля че диетата е идеална

# 7
  • Мнения: 884
Да,зависи и от метаболизма.Аз преди година и нещо работих работа на която цял ден бях на крак и в движение,ядах като луда,но не качвах бях 40кг висока 1.55.Напуснах почнах работа на бюро преместих се при мъжа ми и станах 51 кг. И доста ми тежи,но след тези три дни диета спрях да хапвам по много,вече не ми се яде сладко,а по принцип без сладко не ми минаваше деня.Сега вече минахме на салати вкъщи  с черен хляб,и ми е доста добре посвих корема и вече не ми стягат панталоните.

# 8
  • Мнения: 24
А каква е тази три дневна диета? Какво включва?

# 9
  • Мнения: 35 891
Мислиш ли? Защото в киселото мляко няма много калории ,а пък в краставицата да не говорим .. мисля че ще има положителен резултат накрая Smirk

ще си стопиш мускулите, а не излишните мазнини, ще се чувстваш зле почти през цялото време,
възможно е да се сдобиеш с временни или хронични здравословни проблеми, а накрая ще има класически йо-йо ефект

# 10
  • Мнения: 24
Мислиш ли? Защото в киселото мляко няма много калории ,а пък в краставицата да не говорим .. мисля че ще има положителен резултат накрая Smirk

ще си стопиш мускулите, а не излишните мазнини, ще се чувстваш зле почти през цялото време,
възможно е да се сдобиеш с временни или хронични здравословни проблеми, а накрая ще има класически йо-йо ефект

Аз след диетата, ще почна да се храня балансирано , няма да ям по много . И няма да го има йо-йо ефекта

# 11
  • Мнения: 884
Не е три дена,5 дена е ама аз издържах 3 само Grinning

Първи ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал,1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко

Вечеря: 2 домати 2 сварени яйца ,1 краставица или 1/2 зелена салата

Втори ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал, 1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко

Вечеря: 125 г смляно месо,1 портокал,1 домат,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Трети ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал,1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко,1 зелена салата или 2 краставици, напитки без захар

Вечеря: 125 г   телешко месо,1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Четвърти ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 125 г  нискомаслено сирене или извара,1 домат,4 бисквити


Вечеря:125 г   телешко месо,4 бисквити,2 домати,1 ябълка

Пети ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 200 г варена риба или пилешко месо,4 бисквити,1 домат

Вечеря: 500 г варени зеленчуци,1 варено яйце,1 домат

Събота и Неделя ядете нормално,без алкохол и не в големи количества.

# 12
  • Мнения: 24
Не е три дена,5 дена е ама аз издържах 3 само Grinning

Първи ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал,1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко

Вечеря: 2 домати 2 сварени яйца ,1 краставица или 1/2 зелена салата

Втори ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал, 1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко

Вечеря: 125 г смляно месо,1 портокал,1 домат,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Трети ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 1 портокал,1 варено яйце,1/2 чаша кисело мляко,1 зелена салата или 2 краставици, напитки без захар

Вечеря: 125 г   телешко месо,1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Четвърти ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 125 г  нискомаслено сирене или извара,1 домат,4 бисквити


Вечеря:125 г   телешко месо,4 бисквити,2 домати,1 ябълка

Пети ден:

Закуска: 1 портокал,4 бисквити,1 чаша кафе или чай (без захар)

Обяд: 200 г варена риба или пилешко месо,4 бисквити,1 домат

Вечеря: 500 г варени зеленчуци,1 варено яйце,1 домат

Събота и Неделя ядете нормално,без алкохол и не в големи количества.

Добре, благодаря Simple Smile може да я пробвам по нататъка.. пропуснах да кажа че съм 169 висока и съм 58 кг. Целта ми да сваля около 10кг

# 13
  • Мнения: 884
Много са ти 10 килограма за този ръст,но както се чувства добре човек.На мен например според нормите 1.55 висока 50 кг е нормално,но не се чувствам добре поне 45 да бях

# 14
  • Мнения: 35 891
Аз след диетата, ще почна да се храня балансирано , няма да ям по много . И няма да го има йо-йо ефекта

не бих била така сигурна, тялото започва да складира и малкото, което му даваш, защото го е страх, че отново ще го подложиш на глад

какво значи "да се храня балансирано"?

пп 10 кг. ще ти бъде доста трудно да свалиш

Общи условия

Активация на акаунт