МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 43 тема

  • 91 523
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • HH
  • Мнения: 3 261
В немското Falconi.de върви 25% намаление на всичко, което не е намалено. Тъкмо се навих за Urban decay Cherry палитрата , a тя беше изчерпана... погледнах и коледните Метеорите , но и те не бяха налични. Пуст късмет 😩

# 721
  • Мнения: 7 588
Този сайт Флакони надежден ли е? Гледала съм го преди и за дрогерийна козметика ок, но за висок клас пробвали ли сте, оригинални ли са нещата?

# 722
  • Мнения: 6 900
От немския Флакони съм поръчвала парфюми и съм доволна.

# 723
  • HH
  • Мнения: 3 261
Надежден е. Пазарувам често от там както парфюми, така и декоративна козметика. Мисля, че е една идея по- евтин от Douglas и има малки разлика в асортимента.

# 724
  • Мнения: 521
 А в нашата Sephora дали ще има намаления по празниците?
 Нямам спомен за Black Friday миналата година, но и не ги следяx толкова. Сега съм набелязала неща за
 подаръци от там, и едно 20 % намаление ще ми дойде добре Laughing

# 725
  • Мнения: 31 317
Има да, всяка година.

# 726
  • София
  • Мнения: 901
Някой има ли спомен какви бяха намаленията миналата година в Сефора и Дъглас за Черния петък? Набелязах 1-2 по-скъпи неща и ако мога да ги взема с намаление би било супер. Дали имаше намаление само на продуктите на марката Сефора  newsm78

# 727
  • Мнения: 31 317
Мисля, че 20% на всичко имаха. Преди това е имало и 25%.

# 728
  • София
  • Мнения: 901
Мисля, че 20% на всичко имаха. Преди това е имало и 25%.

 bouquet Благодаря ти за поредния бърз отговор, реши ми дилемата  Grinning

# 729
  • Мнения: 31 317
Мисля, че 20% на всичко имаха. Преди това е имало и 25%.

 bouquet Благодаря ти за поредния бърз отговор, реши ми дилемата  Grinning
Чакай, не се знае още как ще е тази година. Hug

# 730
  • Мнения: 2 323
И аз това влязох да попитам. Хвърлила съм око на парфюм от масовите марки, но ми е твърде скъп - надявам се от Бюти Зоун, Дъглас, Сефора да ни изненадат приятно. Или от Нотино - там ми е надеждата май.

Момичета, препоръки за хайлайт, който хем да си личи, хем да е по-скоро шийн, а не отделни отблясъчета? Имам единствено и само Champagne Pop на Becca и съм много доволна, но май все пак ми е туу мъч за ежедневен грим през зимата. Не съм се интересувала въобще от хайлайтъри от доста време, идея си нямам какво е на пазара. Препоръки?
За цвят - нищо твърде бяло, нищо твърде златисто. Champagne Pop ми е идеален като цвят всъщност Grinning
Попадна ми видео и Nars - Fort de France звучи страхотно, нямам идея откъде да го поръчам обаче, в cult beauty e изчерпан.

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 13:11 от bambinnah

# 731
  • Мнения: 13 627
Този сайт Флакони надежден ли е? Гледала съм го преди и за дрогерийна козметика ок, но за висок клас пробвали ли сте, оригинални ли са нещата?

Да, надежден сайт е. Аз обаче повече предпочитам този: https://www.parfumdreams.de
Поръчвам не само парфюми, но и козметика за коса, гримове на Chanel и др. Винаги зареждат всички актуални колекции и имат намаления.

# 732
  • Мнения: X
Да, parfumdreams винаги излизат с най-изгодни цени.

# 733
  • Мнения: 7 588
За хайлайтър моят фаворит остава Mary lou на theBalm. Също съм много доволна от тройката хайлайтъри на Urban decay x Kristen Leanne, но не знам дали още са налични в нашата Сефора.

# 734
  • София
  • Мнения: 4 332
esmeralda, мисля, че точно ти ме убеди да взема Mary Lou, за което ти благодаря! За мен това е Хайлатърът! Мек и гладък, без да блещука, а точно озаряващ. Достатъчно забележим е също така. От любопитство пробвам и други, но никой не ми харесва достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт