Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 281
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Трябват ми щори, най - вероятно  "ден и нощ". Коя фирма ще препоръчате за изработка ?
Colori ✌

# 556
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз понеже стигнах до извода, че няма да се справя сама с текстилните бои, може ли да ми кажете къде правят щампка върху тениска, която аз ще им занеса?
Намерих Текс Принт, но те работят от пон. до петък, някакви други идеи?

# 557
  • Мнения: 1 354
Мили мами, търся име и адрес на едно златарско ателие в Пловдив. Намира се на ул.Отец Паисий. Собствениците му са работили в бившият Минерал сувенир. Визитната им картичка е синя с паунова опашка. Имат много голям интернет сайт със снимки на бижута. За жалост не си спомням други подробности и не съм в Пловдив, за да го потърся сама. Моля помогнете ми да го намеря.

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Канапе в Капана срещу Мармалад.

# 559
  • Мнения: 5 300
Момичета срещали ли сте някъде чорапогащник с камъни?

# 560
  • Мнения: 1 776
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря голям избор на плочки, някакви складове, да са на по ниски цени...

# 561
  • Мнения: X
Ние купихме преди няколко месеца плочки от Алати. Имаха много добри, промоционални предложения.

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
за плочки - Банястил - огромен избор и е почти невъзможно, да видиш всичко на място, но спокойно пред компютъра можеш да си набележиш моделите и на място да отидеш и да поискаш, да ги видш на живо.

Плочки Ивест нба 6 септември също имат богат избор.

Другаде, но не в Пловдив е склада във Войводиново - май Колос 2000 се водеше

# 563
  • Мнения: 812
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря голям избор на плочки, някакви складове, да са на по ниски цени...

Ние съвсем наскоро купихме плочки от слад зад магазин Рила,там продават предимно испански теракот,гранитогрес 1и 2качество на доста достъпни цени.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Някой подлагал ли се е на ендодонтско лечение под микроскоп?

Моля за споделено мнение

Да, аз. Д-р Любомир Вангелов - http://www.dentalavangard.com/documents/endodontia.html
Едноканален зъб ми излезе около 200-220лв (3 посещения, лечение, пълнеж на канала и временна запечатка)
Лечението чрез микроскоп ли се проведе?

Рени, благодаря.
От вчера до днес след консултации мисля че най-разумно е изваждане на зъба.

На снимка се вижда възпаление, което отива в синуса.
При  една от консултациите, лекар хирург изрази прогноза, че ще е възможно почистване на канала над костта.
Зъбът е счупен много лошо, което много би затруднило поставянето на коронка. Тази част която е над венеца не изглежда здрава и не се знае каква част от венеца трябва да се отреже за да се оголи до здрава основа.
Утре имам час за още една консултация, но някак не ми се струва разумно да се хващам за сламка.

Да, под микроскоп беше лечението.
Но така като чета описанието за зъба, като че ли наистина по-добре е да се извади, да се излекува възпалението и след това ще решите какво да правите нататък.

# 565
  • Мнения: 201
В Баня стил има голямо разнообразие на плочки, в различен ценови диапазон и с добро качество. От там си купихме плочки за банята и WC. За дневаната взехме на промоция украински гранитогрес от Изидор (намира се в близост до магаин Рила). Като цяло при тях е доста по-евтино. Оказа се обаче, че някои от плочките са леко изметнати, което не се забелязва когато са отделно, ни при лепенето се получава разминаване в нивото. Нямам представа дали само тази партида е била такава и поради това са ги пуснали на промоция или по принцип качеството при тях не е много ок, но не бих купила повече плочки от там.

# 566
  • Мнения: 48
Трябват ми щори, най - вероятно  "ден и нощ". Коя фирма ще препоръчате за изработка ?
Colori ✌
Аз бих препоръчала Еридан. Добри са и на прилични цени, два пъти съм купувала щори от тях

# 567
  • Мнения: 48
Момичета, търся добър зъболекар, който може да се оправи със сложна ситуация, не става дума за махане на зъбен камък или кариес, по възможност Кършака или централната част?

# 568
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 869
Клиниката на д-р Илиев на кръстовището на Източен и Мария Луиза, зад бензиностанция Арена. Майка ми е много доволна от тях, направиха й всички зъби - вадене, мостове, протези.

# 569
  • Мнения: 1 781
Клиниката на д-р Илиев на кръстовището на Източен и Мария Луиза, зад бензиностанция Арена. Майка ми е много доволна от тях, направиха й всички зъби - вадене, мостове, протези.
Доктор Илиев е много добър. Моят мъж преди години много зъби си прави при него и остана много доволен.

Общи условия

Активация на акаунт