Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 190
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 210
Пред четвъртък пазара има един павильон слиза се по стълби .
Предполагам ,че ще има .
Къде по-точно пред четвъртък пазара, откъм булеварда или в пресечките някъде?

# 616
  • Мнения: X
Здравейте, къде около Пловдив мога да заведа децата да пошляпат нанякъде на басейн, но да има и плитък детски и да е по-спокойно. Без Аквапарка.
Чух за някакъв Замък Орфей в Куклен, но не им работи сайта. Отзиви за басейна на спа хотела в Марково?
Благодаря
На 9-тия километър, посока Пазарджик. Днес бяхме......имаше общо 5 човека, деца- само моите. Чисто е, спокойно е  и евтино. Има отделен детски басейн. До него има площадка с люлки и батут. До 12 години е 4лв, над- 6. Няма проблем да си носите сандвичи и напитки отвън, както и да влизате и излизате многократно в рамките на деня.

# 617
  • Мнения: 333
Това звучи много добре Simple Smile как се казва?
Също днес чух за някакъв нов басейн около Джъмбо на околовръстното.

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Ако е този новия "Колибри"той е доста преди Джъмбо. Г/д на разклона за Прослав. 20лв. вход,кафе 3.5,фрапе 4лв....еми не,мерси..за плаж на къра...

# 619
  • Мнения: X
Пред четвъртък пазара има един павильон слиза се по стълби .
Предполагам ,че ще има .
Къде по-точно пред четвъртък пазара, откъм булеварда или в пресечките някъде?
На самия 6-ти септември. Ако знаеш къде бяха Аладин, преди да се преместят трийсет метра надолу, в посока светофара на Руски /сега май пак са някакви дюнери/, подминаваш ги и малко след това, по едни стълби се слиза на долу. Има витрина, на която се виждат торбички.

# 620
  • Мнения: X
Това звучи много добре Simple Smile как се казва?
Също днес чух за някакъв нов басейн около Джъмбо на околовръстното.
Акватека, пише отвън.Но, това си е стар басейн/от дете го помня, че е  там....а аз съм бая древна  Mr. Green/.
Нов басейн, четох че има на Околовръстното, някъде след Коматево. Иначе днес минавах покрай Джъмбо и карах бавно и се оглеждах за табели- за басейн не видях.
И да си кажа, че преди време падна голямо дискутиране по повод въпроса ми- за Царацово няма знак за винетка, като се влезе откъм Голямоконарско/ след склада на Еконт/, покрай линиите.....И да похваля каката, дето дава уроци по езда в конната база на Фригопан, Милена се казва- чудесна е и децата я обожават. Самата база в момента е  малко като строителна площадка, но скоро ще е я завършат и ще стане чудесна и тя.

# 621
  • Някъде там
  • Мнения: 139
Акватеката на 9- ти километър е един от най-хубавите и спокойни басейни около Пловдив. Ние го ползваме от години, трябва си кола, но е супер спокойно през седмицата. Събота и неделя е по -натоварен, но пак е по-добре от Санкт Петербург примерно.Ако отидете по навреме дори в почивни дни има достатъчно място. Цените в ресторанта са си супер поносими поне за нас. Аз съм с кола, но мисля, че съм виждала някакви спиращи автобуси по паркинга, може би за Пазарджик, но все пак които иска да провери , да не ви подведа.

# 622
  • Мнения: 333
Утре направо сме в Акватеката тогава Simple Smile
Благодаря!

# 623
  • Мнения: X
От утре дават да се разваля времето. И дъжд. Дано имате късмет.

# 624
  • Мнения: 838
Здравейте! Къде в Пловдив мога да намеря картонени кутии на дребно за опаковане на малки пратки ( в пощата не винаги имат) и аеро фолио?

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 08:42 от Еуфорична

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Някой би ли ми препоръчал детски зъболекар, който да има достатъчно нерви да работи с 3-4 годишно дете? Simple Smile Май имаме кариесче, иска ми се да вземем мерки. Благодаря!
Рималовска. Препоръчвам с две ръце, и два крака. Уникална жена с невероятен подход към децата.

Къде има ученически раници Пулс да отида да ги видя на живо, също така по-голям избор на Габол, даже ако намеря някоя намалена колекция ще е чудничко.
миналата година и аз се сблъсках с проблема раница- за-ученик Laughing
Взехме именно Пулс - доволна съм много - не е мръднала, а първолачето не беше от най-добре отнасящите се към нея Laughing
Взехме я от книжарници ART plus - момичето беше много любезно и ни обясни да не бързаме, че в края на август пускат промоции. Изчакахме и я взехме тогава - промоцията беше, да я напълним с тетрадки, блокчета, тефтери и книги на обща стойност на раницата Simple Smile 2016 пък са давали 2 раници на цената на 1

# 626
  • Мнения: 3 922
Къде е тази книжарница?

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
това е от сайта им:
Цитат
Магазини Art Plus в град Пловдив
● ул. „Янко Сакъзов“ № 1
работно време: понеделник - петък: 09:00 - 18:00, събота и неделя: почивен ден

● ул. „Ибър“ № 19
работно време: понеделник - събота: 09:00 - 19:00, неделя: 10:00 - 17:00

● ул. „Гладстон“ № 70
работно време: понеделник - петък: 09:00 - 18:00, събота: 09:00 - 15:00, неделя: почивен ден

● ул. „Никола Чернишевски“ № 2 – предстоящо откриване!
работно време:
аз бях в тази на първия адрес

# 628
  • Мнения: 1 431
Някой да е срещал продукти - сирене и кашкавал от с. Годлево, фирма Векир?

# 629
  • Мнения: 2 746
малко по-различен въпрос, имам печеливша капачка от кока-кола за чаша, някоя от вас знае ли в кои магазини имат налични награди? Днес по път питах в Триумф, но казаха, че до края на месеца нямали от въпросните чаши.

Общи условия

Активация на акаунт