Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 244
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
И аз съм много доволна от д-р Илиев. Както и от другите зъболекари в клиниката.

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
А цените как са?

# 572
  • Мнения: 566
Някой би ли ми препоръчал детски зъболекар, който да има достатъчно нерви да работи с 3-4 годишно дете? Simple Smile Май имаме кариесче, иска ми се да вземем мерки. Благодаря!

# 573
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 149
Четох за д-р Шиндова,работила с лазер,А не с машинка. Чувам добри отзиви,но не съм водила моите още. Но смятам да пробвам и ще споделя. Не знам обаче колко пари взима и все още се чудя.

# 574
  • Мнения: 3 922
За лечение на зъби с лазер - в КиК дент.
Цената е 50 лв на зъбче.

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Момичета,някой може ли да ме насочи къде продават топки,ленти и други подобни за художествена гимнастика?

За детски зъболекар - водя детето при д-р Нихтянова. Изключително мила и търпелива. След като изживях ужас в "Усмивка" и после още поне 5 зъболекаря не можеха да се оправят със стресираното ми дете,само тя успя да го предразположи и да оправим зъбчето и от тогава все при нея си ходим.

# 576
  • Мнения: X
За уреди за художествена гимнастика погледнете в Декатлон. Иначе, може да поръчате на много добри цени и с бърза доставка от: https://maximasport.eu/bg/kategorii/hudojestvena-gimnastika-168- изпробвано/ имат избор и от размери/.
Децата, от малки водя при д-р Чалева в Кичук Париж/ близо до стадион " Спартак" е кабинета/.

# 577
  • Мнения: 463
Момичета,някой може ли да ме насочи къде продават топки,ленти и други подобни за художествена гимнастика?

За детски зъболекар - водя детето при д-р Нихтянова. Изключително мила и търпелива. След като изживях ужас в "Усмивка" и после още поне 5 зъболекаря не можеха да се оправят със стресираното ми дете,само тя успя да го предразположи и да оправим зъбчето и от тогава все при нея си ходим.
И ние сме много доволни от др. Нихтянова. Супер внимателна е, работи добре, а си координира правилно часовете и не се чака почти, препоръчвам е с "две ръце ".

# 578
  • Мнения: 1 095
Някой беше питал за макарони за плуване? Днес видях в Кауфланд.

# 579
  • Мнения: X
А мнения от първо лице за детска поликлиника Вела ?

# 580
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 149
А мнения от първо лице за детска поликлиника Вела ?
Много съм доволна и двете деца са там. Вече си имат и лаборатория на място.

# 581
  • Мнения: X
А мнения от първо лице за детска поликлиника Вела ?
Много съм доволна и двете деца са там. Вече си имат и лаборатория на място.
А тя реално не заменя наличието на педиатър по здравна каса за консултации и задължителни ваксини нали така ?

# 582
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 149
А мнения от първо лице за детска поликлиника Вела ?
Много съм доволна и двете деца са там. Вече си имат и лаборатория на място.
А тя реално не заменя наличието на педиатър по здравна каса за консултации и задължителни ваксини нали така ?
Не не заменя личния лекар. Във Вела доколкото знам ваксини не правят. Но аз лично много често ги ползвам и съм доволна. Винаги са насреща. Имат и леглова база,ако се наложи ..за мен лично е едно спокойствие. Издават болнични,бележки за дг или училище. В някои случай те са ми добър вариант за бележка..или болничен,вместо да чакам личната.

# 583
  • Мнения: 3 459
Някой би ли ми препоръчал детски зъболекар, който да има достатъчно нерви да работи с 3-4 годишно дете? Simple Smile Май имаме кариесче, иска ми се да вземем мерки. Благодаря!
Рималовска. Препоръчвам с две ръце, и два крака. Уникална жена с невероятен подход към децата.

Къде има ученически раници Пулс да отида да ги видя на живо, също така по-голям избор на Габол, даже ако намеря някоя намалена колекция ще е чудничко.

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Къде има ученически раници Пулс да отида да ги видя на живо, също така по-голям избор на Габол, даже ако намеря някоя намалена колекция ще е чудничко.
Габол продават в магазин в търговския център след светофара на Гранд, в посока Тримонциум, над магазин DM на 2-рия етаж.

Общи условия

Активация на акаунт