1-ви юли ПРОТЕСТ - продължение

  • 4 040
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
И аз се подписах!!!Ще ви подкрепям с мислите си от разстояние!!!

# 31
  • Мнения: 1 860
 И аз разписах, но си мисля не направих ли грешка че не посочих от България! newsm78

# 32
  • Мнения: 779
И аз подписах, макар да ми е пределно ясно, че файда няма да има  Sad . Ще се вдигне шум, ще се говори по медиите, някой ще обещае нещо и всичко ще потъне в небитието. Това е нашата реалност, мили майчета, за жалост...


П.П. Държа да отбележа, че по принцип съм оптимист

# 33
  • Мнения: 5 468
Пловдивчанки, къде ще е вашия протест на 1-ви? Че една майка от клуба пита, дазнам, какво да й отговоря.

# 34
  • Мнения: 94
Подпсах се. Но аз бих добавила и това майчинските да не се изплащат на работодателя, а директно на майката.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 623
Поздравления !!!
Подписах разбира се ! Крайно време е да започнем да тормозим тези с Мерцедесите, които нямат 18 000 Евро за един ренген, но за последен модел возило имат  #Cussing out #2gunfire По-добре да се вдигнем и най-накрая да разберат, че в тази държава живеят хора, а не стадо тъпи овчици !
Там ще съм - първо отивам да подам молба за ясла в Зона Б5 и оттам направо на протеста  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 5 468
Но аз бих добавила и това майчинските да не се изплащат на работодателя, а директно на майката.
Наистина, това е много добра идея.
Радвам се, че ще дойдеш и ти. Ще се съберем сговорна дружина:), пък дано повдигнем планината Sick.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 769
Подписах се.

# 38
  • Мнения: 127
Едно нещо се чудя, вижте колко са регистрираните потребителисамо в този сайт, а подписалите писмото са в пъти по-малко .... защо така се получава ..... има хора тука, които не ги интересува ли? Объркана съм..... мислех, че тук всички ни е грижа

# 39
  • Мнения: 3 091
Да питам - има ли официално разрешение от общината за протеста? или не е необходимо?

Смятам, че ще бъде хубаво да се обяви предварително в медиите - нека дойдат възможно най-много мами! не всички четат в Интернет.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз се подписах с голямата надежда да има поне малко ефект, въпреки че в България ефект има само за Богоизбраните!

# 41
  • Мнения: 148
Момичета имате и моята подкрепа.

# 42
  • Мнения: 4 978
Да питам - има ли официално разрешение от общината за протеста? или не е необходимо?

Смятам, че ще бъде хубаво да се обяви предварително в медиите - нека дойдат възможно най-много мами! не всички четат в Интернет.

В отвореното писмо, изпратено до Първанов, Станишев, Масларова и НС е написано място и време на протеста - градинката м/у НС и СУ, от 9 до 13. Ако нямаше разрешение ...

# 43
  • Мнения: 4 371
Онзи ден се обадих в радио ФМ+ и ги попитах защо нищо не говорят за протеста(попаднах на водещата). Тази вечер разбрах, че утре цял ден за това ще говорят Mr. Green

# 44
  • Мнения: 24
 Embarassed Къде и кога точно е този протест?

Общи условия

Активация на акаунт