Всичко за всички марки гел лакове 18

  • 68 748
  • 760
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • София
  • Мнения: 3 414
черната гел боя на еми пътува към мен,хепи съм....

# 362
# 363
  • София
  • Мнения: 3 414



Това са моите фрезички.

# 364
  • Мнения: 28
Muuu, в кои магазини на Лили си срещала цветните ув лакове на флормар? Аз се убих да търся вчера, но никъде не намерих. До потвърдя само, нали за тази серия става въпрос

https://goo.gl/images/VcPLiW
Да, точно за нея. В Лили в Младост до метростанция Балан ги има. В Лили в дъ мол ги няма . Иначе ги има и в Пловдив в мол Марково тепе и в магазините на Елитис. А явно и на доста други места... Simple Smile Благодаря момичета, ще ходя утре след работа във Фантастико в Бизнес парк да търся Simple Smile

# 365
  • Мнения: 214
Да се похваля с днешните ми абитюрентки


# 366
  • Мнения: 13 936
Не им ли е рано на абитуриентките?!

# 367
  • Мнения: 378
Ками, Съни, Кукле, страхотни нокти отново! Браво!
Аз това сътворих днес

# 368
  • Мнения: 5 892
Първото много ми хареса  Peace

# 369
  • Мнения: 378
Номер, изпълваш ми очитеее, това пък са моите.
Скрит текст:




# 370
  • Мнения: 5 892
Аз ползвам 4, всичко останало съм махнала- за сваляне на гел лак на крака, за сваляне на гел и гел лак на ръце, игла за повдигане на кожи и топче за страничните кожи. И без това бюрото ми е претупано, взе не ми стига мястото.

# 371
  • Мнения: 2 179
Завиждам ви за колекцията...
Какво става с форума не знам ,но 3 -ти пътен мога да си пусна отговора ...
Та пускам по-качествена снимка и ще се повторя колко е смотан пигмента ...

Последна редакция: пн, 14 май 2018, 23:48 от Обичах

# 372
  • Мнения: 214
Не им ли е рано на абитуриентките?!

Е как да им е рано пред баловете отдавна започнаха,а баловете другата седмица

# 373
  • Paris, France
  • Мнения: 14 038
съни н, веднага казвай кой е оранжевия неон! Опирам виртуален пистолет на свободния край на нокътя с магнитното сиво. Сивото не ми се вързва с толсова весело червения маникюр.

Номер и Пашън, просто е класота подледбата на борчетата. Отивам да търся полиращите.

И аз съм насъбрала боклуци, които даже не намирам. И за разлика от Кам всичко си ми трябва.

# 374
  • Мнения: 378
Eee, Обичах, никак не съм съгласна, страхотни нокти и снимка, пигмента може и да е кофти, но на твоите нокти стои чудесно. Може да им направиш реклама.

Общи условия

Активация на акаунт