Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 46 117
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 159
Не гледам много тази телевизия , но пуснах  в търсачката да видя за какво става въпрос . Изглежда интересно и свежо . Ще го загледам . И без това по това време  в момента  нищо не  ми харесва .
За който  се интересува :
https://www.btv.bg/seriali/goreshti-pari/about/


Вторник 1 май 2018 г.:
В кабинета на Бил Джъстин разказва на шефа си, че е направил това, което е поискал- със свещите и възглавниците. Той не е сигурен в действията си, но Бил е доволен - Уайът трябва да бъде убеден.
 Бил усеща, че Дж. е разстроен и обобщава , че той /Б./трябва да е със Стеф, а Лиъм – с Хоуп , където е в момента .
Уайът задава въпроси на баща си за срещата му със Стефи снощи. Бил съобщава, че е купила къщата на скалата, а после се преструва, че не иска да говори какво се е случило …. Уайът протестира, че тя е бременна с детето на Лиам ,чуди как може така ужасно да постъпват с  Лиъм .
 Бил се преструва ,че се притеснява, когато Уайът заплашва да каже на брат си, след което решава, че е най-добре да знае, че  това  между него и Стеф никога няма да приключи , за да може да продължи с Хоуп.
По-късно Джъстин се противопоставя на Бил заради това ,че използва единия си  син, за да съсипе брака на другия - това е погрешно. Бил настоява, че всичко е точно в голямата картина, но Джъстин го убеждава да се отдръпне от Ст.
Във  "Forrester Creations" Хоуп казва на майка си, че се чувства оптимистично за нея и Лиъм. Разказва как са се целували предишната вечер. Брук отбелязва, че кабинетът и    е романтичен . Тя обаче напомня , че е женен за Стеф и че тя носи детето му. Хоуп  казва , че той днес ще вземе решение ,а тя  иска той да бъде щастлив.
В кабинета на Брук Лиъм си спомня за целувките с Хоуп , а после гледа  ултразвука на бебето и си мисли за Стефи .
 Влиза Ридж , той казва ,че вижда  привличането между него и Хоуп, но му напомня, че той и Стеф скоро ще бъдат родители. Ридж  убеждава Лиам да забрави това с Бил и да се върне у дома. Лиъм признава, че обича две жени. Той знае, че ще бъде щастлив с Хоуп, но това означава да се отдръпне от Стиф и да ограби дъщеря си .
Той решава ,че иска да бъде със Стефи и  се прибира в къщи. Ридж с радост го прегръща. Лиъм разкрива, че планира изненада за Стеф. След като Ридж си тръгва, телефонира Уайът – казва му ,че  идва при него за нещо важно . Когато той пристига , Лиъм съобщава, че ще се върне при Стеф. Той вярва, че Стеф е сгрешила , било е само една нощ с Бил и иска да има щастливо семейство . Уайът  му разказва какво е видял , че  Стефи и Бил продължават да ... зад гърба на Лиъм.
Стефи е изненадана  да види Тейлър при вратата си в Малибу. Тейлър се притеснява за дъщеря си и пита как са нещата с нея и Лиъм. Стефи разказва на майка си за страшния момент при ултразвука, който са споделили . Тя все още има вяра, че той ще се прибере в къщи - ако го направи, това ще е благодарение на Бил. Стефи разкрива, че й е продал къщата. Два огромни букета с цветя пристигат - Лиъм ги е изпратил с картички, казвайки: "Това е за  прошка" и "Това е от любов". Стефи  и Тейлър плачат от радост .

Следва : Бил се хвали на Джъстин за успеха на плана му.

Последна редакция: вт, 01 май 2018, 23:33 от Ели-фен

# 91
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Привет! Крайно време и аз да се обадя, че следя ДиК от 1 епизод Simple Smile
Факт 1 - на Брук ѝ харесваше славата и бляскавия живот на Форестър от ден 1;
Факт 2 - Брук е казвала на всички мъже, че са нейната съдба/сродна душа и много ги обича, но накрая все се връща при Ридж;
Факт 3 - Стефани е правила всичко, смятайки, че това е в полза на семейството и да имало е и манипулации;
Факт 4 - Когато Брук взе 51 % от ФК се държа като истинска кучка, дори с Ерик и Ридж, да те искаха да я измамят, но тя не им прости и им го върна тъпкано поне от към 1994 - 1997 когато нае Грант за мъжката линия;
Факт 5 - Брук се държеше с децата на Тейлър като с нейни когато си мислеха, че тя е мъртва и Тейлър ѝ беше благодарна;
Факт 6 - Тейлър се държеше много приятелски с Рик и Бриджит като бяха малки, не случайно те сами я търсеха периода 1996-1998;
Факт 7 - Стефани разбра, че Масимо е бащата на Ридж през 2002 и тогава обясни, че не е подозирала, че той може да е бащата, а е вярвала, че е  Ерик - тоест не е лъгала целенасочено;
Факт 8 - Стефи когато е искала Лиъм си го сваляше направо  Simple Smile
Факт 9 - Торн и Брук скриха онова писмо за което говорите защото бяха 100% убедени, че като го прочете Каралайн ще се върне при Ридж - това ако не е супер манипулация;
сигурно има и много др. неща Simple Smile
Бил младши ме дразни много! Той изкарва баща си звяр като говори за него, а в първите серии баща му бледнее пред сегашните му манипулации.  

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Добре дошла Simple Smile

# 93
  • Мнения: 906
Радвам се да видя обективни постове в тази тема. Grinning
Съвсем бях забравил, че и Торн помагаше на Брук за писмото. Може би защото в цялостност тя е по-долната през годините представата за този сюжет се е концентрирала главно върху нея. Grinning

# 94
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Отдавна не бях писала в тази тема и др. за ДиК. Леко почва да ми писва сериала, ама пустно не се отказвам да го гледам Simple Smile Много се радвам, че се върна Хънтер Тайло. Вече я има във всички социални мрежи, все едно възкръсна. Аз лично не знаех, че е имала проблеми с последния си мъж. Явно затова беше потънала в дън земя. Дано поостане малко в сериала за разнообразие. Много жалко, че Кимбърлин Браун реши да става сенатор или там каквото беше и сега Шийла се загуби тотално, а какви надежди възлагах на нейното завръщане!

# 95
  • Мнения: 906
И аз се радвам, че Тейлър се завърна и че очевидно ще е за постоянно щом лекарят, при който ще ходи за психичните си отклонения е в Ел Ей. А Хънтър не само проблеми с мъжа си е имала, ами и ужасен здравословен проблем, заради който сега е с бастун. Дано да се оправи жената.
Дано и на Кимбърлин поне да й се получи нещо с политиката, защото иначе ще се окаже безсмислено да зарязва така ДиК след като завръщането й предизвика такъв огромен интерес.
А сериалът като цяло е мега тъп, аз затова отдавна предпочитам GH пред него. На ДиК почти няма какво да му се обсъжда на новите абсурдни епизоди, затова ще трябва да се връщаме към отминали събития и да си ги припомняме. Бях обещал да ви кача някоя и друга страничка от книгата Дързост и красота, ако я намеря днес ще го направя.

# 96
  • Мнения: 194
Здравейте. Радвам се за това си припомняте толкова стари събития от сериала. Аз лично от години се опитвам да си припомня една от второстепенните истории, които гледах когато бях малък, въртяща се около Джейк Маклейн (братът на Марго, която беше жена на Бил-старши). Спомням си, че той беше сърдит на баща си, за неща, които чичо (брат-близнак на баща му) е направил.  Но бях много малък, и не си спомням повече подробности около тази история, а в Интернет няма много писано за нея. Вие спомняте ли си нещо повече?

# 97
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Ще се радвам да помогна. Джейк е бил сексуално малтретиран като малък и го преживяваше много тежко. Не мисиля, че чичо му беше близнак на баща му, просто това се е случвало през нощта на тъмно и е бил много малък. Беше убеден, че е баща му. Той избягва от вкъщи защото майка му и сестра му - Марго не му вярват. По-късно той дойде като учител по тенис в Кънтри клуба където ходят Форестър и даже даваше уроци на Стефани. Нямаше как да избегне случката и се срещна със сестра си. Тя почна да му съчувства, даже Джейк ходеше на терапия при Тейлър, защото заради случката от детството му имаше проблем със секса. Тейлър го накара мисля да отиде и да се срещне с баща си. Баща му беше получил нещо като инфаркт и дойде да го види чичото. Така една вечер Джейк чу един дрънчащ звук (от медальона на чичото) и така всъщност разбра, че не баща му го е малтретирал сексуално, а чичото. После имаше сбиване май между Джейк и чичо му и чичото падна ли от някъде не помня, но умря. Така, че това е в общи линии.    
П.П всъщност явно чичото се самоубива Wink


тук има доста стари серии, но са на полски. Аз лично съм ги гледала, разбира се какво си казват Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 16:18 от marquise de kukundrel

# 98
  • Мнения: 906
Този Джейк го помня само като име, но определено имам спомени за доста централни истории с него.

Ето и първите обещани от мен снимки на история от книгата Дързост и красота. Нека това доказателство да го имаме черно на бяло- защо the slut from the valley е първата напаст в сериала и съответно защо Стефани се е почувствала принудена да я изрита от семейството си.



Ако на някой му се чете за някой друг сюжет от първите десет сезона- да казва. Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 18:01 от SG7

# 99
  • Мнения: 194
Ще се радвам да помогна. Джейк е бил сексуално малтретиран като малък и го преживяваше много тежко. Не мисиля, че чичо му беше близнак на баща му, просто това се е случвало през нощта на тъмно и е бил много малък. Беше убеден, че е баща му. Той избягва от вкъщи защото майка му и сестра му - Марго не му вярват. По-късно той дойде като учител по тенис в Кънтри клуба където ходят Форестър и даже даваше уроци на Стефани. Нямаше как да избегне случката и се срещна със сестра си. Тя почна да му съчувства, даже Джейк ходеше на терапия при Тейлър, защото заради случката от детството му имаше проблем със секса. Тейлър го накара мисля да отиде и да се срещне с баща си. Баща му беше получил нещо като инфаркт и дойде да го види чичото. Така една вечер Джейк чу един дрънчащ звук (от медальона на чичото) и така всъщност разбра, че не баща му го е малтретирал сексуално, а чичото. После имаше сбиване май между Джейк и чичо му и чичото падна ли от някъде не помня, но умря. Така, че това е в общи линии.    
П.П всъщност явно чичото се самоубива Wink


тук има доста стари серии, но са на полски. Аз лично съм ги гледала, разбира се какво си казват Simple Smile
Благодаря много!!!

# 100
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Брук ли тръгна след Ерик или Ерик тръгна след нея и я забремени?

# 101
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Брук ли тръгна след Ерик или Ерик тръгна след нея и я забремени?
да ти кажа тя не се дърпа много Wink избяга в Париж да маха бебето, защото мислеше, че Ерик ще се върне при Стефани. После се събра с Ридж като си мислеше, че Ерик иска да е със Стефани. На Брук не ѝ трябва много. Според мен е влюбчива лесно.

# 102
  • Мнения: 906
Или просто си е уличница, колко му е да се признае. Grinning
За да бъдем максимално точни как са започнали Брук и Ерик- ето още една снимчица. Оказва се, че горката баба Стефка е загубила Ерик само, защото е плюела по новата му изгора- по мръсницата, която се намърда в семейството им чрез измама. Както винаги очите на героите са били затворени за простотиите на Брук, а Стефани без да е направила нищо освен да казва истината е била изкарана най-злата задето не я била харесвала.

# 103
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Аз пък смятам, че се е влюбвала в мъжете си.

# 104
  • Мнения: 906
В някои може и да се е влюбвала, но тези първите няколко са ѝ били най-вече билет към света на богатите или за да дразни бабата. Наскоро бях постнал клипчето, в която тя с лукав поглед пита майка си дали има вероятност да се запознае с мъжът или синовете на Стефани. Тотална златотърсачка и интересчийка, била е готова да си легне с който и да е от тях за да се издигне, а Ридж пръв ѝ обърна внимание.

Общи условия

Активация на акаунт