Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 45 928
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 906
Еп. 8292 ме накефи . Най-после смачкаха гадината .
От понеделник започват интригите на другата гадина - Куин . Ще се надцакват  целувките на Ридж и Шона с тази на Брук и Бил .
Крайно време е и за Куин да има възмездие. Томас трябваше да я повлече със себе си, като взе да разправя, че с дядо му го били подкрепяли. Нали бяха съучастници.
Та тя се опита да убие Лиам и Дийкън. Не се знае и за онзи с диаманта.
Щеше да е подходящо, когато Вини се обади, по невнимание Томас да изтресе и за хапчетата. Сега и това ще го забравят.

А с тия целувка са ми абсурдни вече, като се има предвид целокупната им история.

Пуснах си част от епизода на ДиК. Томас несъмнено има психически отклонения. Дори и когато се разплака и очевидно започна да осъзнава, че нещо не му е наред, пак продължи да убеждава Хоуп, че могат да са заедно. Трябва да го пратят на лечение, а не всички да му обръщат гръб. Току-виж се оказало, че има и някакъв мозъчен проблем или тумор, често така отбиват номера в сапунките (в GH Франко си беше сериен убиец преди да го оправят по този начин и да стане един от позитивните герои).
Това го правиха вече с Пам. Какво толкова, ако просто е разглезено гадно богаташче? Ще е черната овца в семейството, Стефи вече я реабилитираха.
А и какво толкова му направиха? Ще му се сърдят един месец, после Ридж пак ще вземе да се гъне.
Къде ли ще отседне сега?
Там е въпроса- има разлика между разглезено богаташче (какъвто може да е бил в някои случаи преди) и човек с психопатски наклонности. Томас никога не е бил чак толкова нелеп, това определено говори нещо. Аз лично ще съм доволен да измислят оправдание като на Пам, но е ясно че няма да го направят и ще си остане просто зъл.

Тези дни взех да гледам и Дните. Там си имаме случай на емблематичен злодей (този дето играеше Масимо в ДиК, но почина и в истинския живот, и в Дните), който се вселява в чуждо тяло. А междувременно някак си говори на сина си от отвъдното и му дава съвети... А сега де... къде е истината? Grinning

# 601
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8293

Скрит текст:
Ридж си гледа телефона. Стефи го пита дали има нещо от Томас.

Ридж: „Не. Познаваш брат си, ще мине известно време.“
Стефи: „Дано Вини да го намери.“
Ридж: „Дано.“


Ерик: „Картър, това сигурно ти е за сефте – две булки, две сватбени рокли, никой не се ожени.“

Картър: „Да. Когато стана очевидно, че Томас ще смени булката, ми стана неприятно заради Зоуи.“
Също и на Ерик, докато не разбрал, че Зоуи участвала в плана.
Куин: „Беше смело от нейна страна, но беше наранена. Тя обичаше Томас, мислеше, че иска да се ожени за нея.“
Картър: „Някой ден ще застане пред олтара с някой, който наистина иска да е там с нея.“ (Усмихва се и поглежда към Зоуи.)


Стефи и Ридж отиват при Дъглас, Лиам и Хоуп.
Стефи: „Дъглас, искам да ти кажа, че се гордея с теб, че помогна на Хоуп.“

Дъглас: „Благодаря, лельо Стефи. Татко сигурно ми е бесен сега.“

Ридж: „Сега татко ти трябва да е бесен само на себе си.“
Хоуп: „Направихме правилното нещо, като разкрихме истината. Баща ти може да не го вижда така, но когато се успокои, възможно е да го разбере.“
Дъглас: „Дотогава ще съм с вас, нали?“
Хоуп: „Да, можеш останеш с нас, колкото искаш.“
Лиам: „Приятел, Хоуп ти е майка, нали? Можеш винаги да си с нас, ти си от семейството ни.“
Стефи: „Ти си късметлия. Имаш толкова много хора, които да наричаш семейство. Форестър, Спенсър, Лоуган, всички сме свързани. Обичам брат си и дълбоко в себе си вярвам, че е добър човек. Наскоро не е покзавал тази си страна, но някой ден ще го направи. Дотогава имаш майка, която да се грижи за теб. Ти си там, където трябва да бъдеш. Лиам, Хоуп, ти и Бет сте семейство. Наистина съм щастлива заради вас.“

Ридж не казва нищо и не изглежда щастлив.


Картър: „Как се чувстваш?“
Зоуи: „Учудващо добре. Не ме разбирай погрешно, ужасно е. Никой не иска да бъде зарязан пред олтара.“
Картър: „Изглеждаше, че ти го зарязваш.“
Зоуи: „Да, мисля, че можем да го наречем раздяла по взаимно съгласие. Надявах се, че чувствата му към мен са истински.“
Картър: „Надявах се на същото. Заради теб. Днес беше трудно, но ще дойдат по-добре дни. Сигурен съм.“



Ридж: „Не знам какво да ти кажа. ‚Съжалявам‘ не изглежда достатъчно.“
Брук: „Не е нужно да се извиняваш.“
Ридж: „Нужно е, ти ми повтаряше непрекъснато, а аз не слушах.“
На Брук й се искало да греши за Томас: „Надявам се, че го знаеш.“
Ридж: „А аз се надявам, че ще можеш да ми простиш.“
Прегръщат се.



Лиам: „По-добре ли се чувстваш в тази ролкя?“

Хоуп: „Много по-добре. Беше красива рокля, но да я нося, знаейки какво е намислил Томас ...“
Стефи: „Не те обвинявам, че си искала да я съблечеш.“
Хоуп: „Стефи, искам да ти благодаря за това, което каза по-рано.“
Лиам: „Да, беше наистина мило.“
Хоуп: „Не сме само ние четиримата. Бет и Кели имат един и същ изумителен баща. Всички сме заедно в това – едно голямо семейство.“
Стефи: „Радвам се, че го казваш след това, което напр...“ Поглежда към Дъглас и млъква. „Благодаря ви.“
Дъглас: „Кели често ще ни посещава, нали?“
Стефи: „Шегуваш ли се? Ще ти втръсне от световноизвестните  целувки на Стефи, защото непрекъснато ще виждаш мен и Кели.“
Хоуп: „Надявам се, че наистина го мислиш.“

Стефи потвърждава: „Децата ни ще растат заедно, както планирахме. Ще отида да говоря с баща си, за да видя дали е научил нещо.“ И ги оставя.

Дъглас: „Леля Стефи се тревожи за татко, нали?“
Хоуп: „Мисля, че всички се тревожим. Но не искам ти да се тревожиш. Леля Стефи беше права, когато каза, че баща ти пак ще е добър човек. И така ще бъде.“
Лиам: „Знам, че сега си разочарован от него и от всичко, което стана, защото искаше баща ти да се ожени за Хоуп, което е разбираемо. Но се надявам, че нямаш нищо против, ако помагам на Хоуп да се грижи за теб. Обещавам, че ще направя всичко, което мога, за да ти докажа, че си защитен и обичан с Хоуп и мен.“
Дъглас: „Знам, че ще го направиш. Винаги си мил с мен. Изобщо нямам против.“
Лиам го прегръща щастливо: „Благодаря, приятел.“


Куин и Ерик си вземат довиждане със Зоуи.
Ерик: „Зоуи, съжалявам, че внукът ми те използва така.“

Зоуи: „Аз също.“
Куин: „Прибери я у дома, Картър.“
Картър и Зоуи си тръгват.
Ерик предполага, че могат да освободят персонала за кетъринг.
Ридж минава покрай тях. Куин му казва, че Зоуи и Картър са си тръгнали.

Ерик: ‚Сине, ще осигурим на момчето ти помощта, от която се нуждае. Обещавам ти.“
Ерик и Куин се оттеглят.

Брук разговаря с Хоуп.
Брук: „Скъпа, толкова се притесних, когато те видях в тази рокля.“
Хоуп: „Знам, трябваше да те предупредя, но не исках да рискувам.“
Брук просто е доволна, че истината се е разкрила.
Хоуп: „Надявам се, че това означава, че ти и Ридж ...“
И Брук се надява.
Лиам и Дъглас се приближават, Лиам предполага, че е време да си тръгват.
Дъглас: „Нямам търпение да кажа на Бет, че ще остана с вас.“
Хоуп и Брук се прегръщат.


Ридж: „Държиш ли се?“
Стефи е добре, опитва се да осмисли нещата.
Лиам и Хоуп си тръгват и им казват довиждане.

Брук се приближава (към Стефи): „Благодаря ти. Впечатли ме днес. Пожела доброто на Лиам и Хоуп, не може да ти е било лесно.“
Стефи: „Не беше, но по-скоро бих направила правилното нещо, а не лесното. Хоуп и Лиам са семейство, никога не е било по-очевидно. Кели и аз винаги ще сме част от него, но мястото на Лиам не е тук. Мястото му е при Хоуп и Дъглас, и Бет. Лесно ли ми е да го кажа? Не. Но съм достатъчно силна, за да приема истината.“
Ридж и Стефи се прегръщат.


Брук пита Стефи дали планът на Хоуп е бил изненада за нея.
Стефи: „Не, бяхме заедно, когато го измисли.“
Брук: „Тя какво имаше предвид, като каза, че си й казала всичко?“
Ридж: „Да, какво всичко? Казала си за целувката?“

Стефи въздъхва: „Направих нещо, с което не се гордея. И го признах. Целувката с Лиам, която Хоуп видя, беше планирана."
Брук: „Какво имаш предвид?“
Стефи: „Не знам защо го направих, защо паднах до нивото на Томас. Предполагам, че ме хвана в момент на слабост. И ме уговори да целуна Лиам в подходящия момент.“
Ридж: „Какво значи ‚в подходящия момент‘? Когато Хоуп е можела да ви види?“
Брук: „Не разбирам. Как си могла да го направиш в точния момент?“
Стефи: „Томас я следваше. Обади ми се, каза, че ще подаде сигнал. Беше манипулация. Лиам беше хванат в капан. Вината ме измъчваше, като знаех, че щяха да изяснят нещата, че вече можеха да са женени. Томас все още беше обсебен от Хоуп и най-накрая казах истината. Чувствам се ужасно, че се подведох по Томас. Но съм доволна, че си признах. Хоуп и Лиам са заедно. Най-накрая са семейство, както трябва да бъдат.“


Стефи: „Брук не ме зашлеви. Предполагам, че това е добър знак.“
Ридж: „Тя не ти е ядосана. Ти каза истината, постъпи правилно.“

Стефи: „След като постъпих неправилно.“
Ридж: „Всички допускаме грешки. Особено когато става въпрос за любов. Трябва да си простиш.“
Стефи: „Като говорим за прошка, предвиждам известно умилкване в бъдещето ти. Брук беше права за Томас.“
Ридж: „Така е. Няма да се налага да се умилквам, защото вече ми е простила.“
Стефи: „Защо още си тук? Върви у дома и се съберете отново. Томас вече не стои между вас.“
Ридж: „Какво е това? Красивата ми дъщеря се грижи за мен? Не става така, аз се грижа за теб.“
Стефи: „Оценявам, че хубавият ми баща се грижи за мен, но съм добре. Наистина.“
Ридж: „Бащата на детето ти си тръгна оттук с друга жена, за да започне нов живот. Ако си наранена, няма проблем да го признаеш.“
Стефи: „Дали боли? Да. Тъжна ли съм? Не. Ревнувам ли? Изобщо не. Как бих могла, като знам какво преживяха Хоуп и Лиам? Ако трябва да ме боли малко, заслужава си, като знам, че са щастливи, че Дъглас и Бет най-накрая имат семейството, което заслужават.“
Ридж: „Откъде се взе такава?.“

Ридж и Стефи се прегръщат.


Лиам, Хоуп и Дъглас се прибират у дома.
Хоуп: „Амелия изглеждаше уморена.“
Лиам: „Бет я е изтощила.“
Хоуп: „Изтощили са се взаимно, защото Бет е дълбоко заспала.“
Лиам се надявал, че Бет ще е будна, за да ги види, че се прибират заедно с Дъглас.

Хоуп пита Дъглас дали иска да надникне при Бет.
Лиам: „Имаш ли против ти да го направиш? Надявах се да остана за минутка насаме с това момче.“
Дъглас: „Така ли?“
Лиам: „Да, разговор по мъжки, ако нямаш против.“
Дъглас не възразява, Хоуп ги оставя.

Дъглас: „За какво искаш да говорим?“

Лиам: „Как да направим тази нощ наистина специална за семейството ни.“ (Лиам трябва да свикне да се върти около деца, че изглежда зловещ почти като Томас. Laughing) Намига на Дъглас.


Хоуп влиза при Лиам, който нещо се суети.
Лиам обяснява, че с Дъглас са се сближили: „Той има един проект, по който искаше да поработи.“
Хоуп: „Звучи подозрително.“
Лиам: „Нали? Но той ми обеща, че харесаме това, върху каквото там работи.“

Хоуп: „Ще ми кажеш ли за какво си говорихте или е строго секретна мъжка тайна?“
Лиам: „Строго секретна мъжка тайна е.“
Влиза Дъглас.
Хоуп забелязва, че ръцете му са изцапани с маркер: „Какво си намислил, господине?“
Дъглас: „Секретен проект. Само за теб, мамо.“
Хоуп: „И кога ще видя проекта?“
Лиам: „Да, Дъглас, защо не ни покажеш върху какво работиш?“

Дъглас излиза от стаята.
Хоуп благодари на Лиам, че е поел ролята на баща за Дъглас.
Лиам: „Разбира се. Истината е, че той ти е син. И сме семейство.“
Хоуп: „Най-накрая!“
Лиам: „Най-накрая!“

Дъглас влиза и носи две тениски. На едната пише ‚Младоженец‘, а на другата ‚Булка‘.

Хоуп: „Дъглас, знам, че искаше да се омъжа за баща ти и си разочарован, но ...‘
Дъглас: „Не съм разочарован. Вече не.“
Хоуп: „Но тениските ...“
Дъглас: „Искам да се омъжиш за Лиам.“

Хоуп разбира за какво са си говорили двамата, Лиам се прави на изненадан: „Аз .. той ... аз ...“
Дъглас: „Още можеш да си булка, ако искаш, мамо.“


Тениските са разстлани на масата, Хоуп е впечатлена, не се е бавила много при Бет.
Лиам: „Той работи ефективно.“
Дъглас: „Особено когато искам нещо. Искам да си щастлива, мамо.“
Хоуп: „Сега съм щастлива, защото ти си тук, Лиам е у дома с нас.“
Дъглас: „Но ще си още по-щастлива, ако се омъжиш за Лиам. Вече не ме е страх. Знам, че не трябва да си омъжена за татко, за да си ми майка.“
Хоуп: „Така е, винаги ще съм ти майка. Никой и нищо не може да го промени. Винаги ще имаш дом при мен.“
Дъглас: „Дори ако баща ми се оправи? Това още ще е мой дом с теб, Лиам и Бет?“
Хоуп: „Разбира се, ако го искаш.“
Дъглас: „Тогава го направи официално.“
Хоуп се смее: „Какво се опиваш да кажеш?“
Дъглас: „Татко и Зоуи не се ожениха. Но вие двамата още можете.“
Хоуп: „Имаш предвид точно сега?“
Лиам: „Изслушай ме. Кога това момче  ни е подвеждало? Само казвам, че можем да го направим. Да се оженим точно тук, в тази къща, само ние четиримата. Ще бъде добър начин да започнем живота си като семейство.“
Хоуп: „Лиам, нямаме свидетелство.“
Лиам: „Утре ще се разпишем, все тая. Нуждаем се само от церемония, нали? Можем да го направим - булка, младоженец, две изключително добре изглеждащи деца. Какво ще кажеш?“
Хоуп: „Казвам ‚да‘.“
И тримата са ужасно щастливи. Лиам: „Тя каза ‚да‘, каза ‚да‘!“
Тримата се прегръщат.

Там е въпроса- има разлика между разглезено богаташче (какъвто може да е бил в някои случаи преди) и човек с психопатски наклонности. Томас никога не е бил чак толкова нелеп, това определено говори нещо. Аз лично ще съм доволен да измислят оправдание като на Пам, но е ясно че няма да го направят и ще си остане просто зъл.

Тези дни взех да гледам и Дните. Там си имаме случай на емблематичен злодей (този дето играеше Масимо в ДиК, но почина и в истинския живот, и в Дните), който се вселява в чуждо тяло. А междувременно някак си говори на сина си от отвъдното и му дава съвети... А сега де... къде е истината? Grinning
Гледа ми се нещо по-раздвижено. Още не съм се отказала, че Томас може да се представя за Вини, ама без да се вселява в него. Smiley Много спокойно се прибират по къщите, а са оставили Вини да го търси. На никой не му хрумна, че Томас може да направи среднощно посещение.

# 602
  • Мнения: 906
Тази теория, че може да се представя за Вини съм я изпуснал. Имаш в предвид да си направи операция и да се представя за него? Grinning Защото това надали ще стане, тъй като МА е подписал 3-годишен договор.

Значи все пак в семейството виждат, че Томас не е просто зъл, а има нужда от помощ. И междувременно го оставят да си зачезне някъде и си се прибират щастливи...

А Лиъм е добре да се сети, че е чичо на Дъглас. Да спре да му се прави на баща, защото той вече си има един, който след като го излекуват може отново да е надежден.

# 603
  • Мнения: 1 604
Тази теория, че може да се представя за Вини съм я изпуснал. Имаш в предвид да си направи операция и да се представя за него? Grinning Защото това надали ще стане, тъй като МА е подписал 3-годишен договор.

Значи все пак в семейството виждат, че Томас не е просто зъл, а има нужда от помощ. И междувременно го оставят да си зачезне някъде и си се прибират щастливи...

А Лиъм е добре да се сети, че е чичо на Дъглас. Да спре да му се прави на баща, защото той вече си има един, който след като го излекуват може отново да е надежден.
Не, без операции. Нещо като в "Талантливият мистър Рипли".  Не съм мислила за подробности, защото не ми се иска Томас да направи нещо на Вини. Тия глупости си ги съчинявах, когато Томас падна от скалата. Тогава кредитната му карта беше у Вини, та обратният вариант беше по-логичен.
Като им знам мисленето обаче, по-вероятно е да му спретнат някой инцидент със загуба на паметта.

Лиам по-добре да помисли за собствена къща, както му се увеличава семейството. В тая хижа или колиба са като в дядовата ръкавичка.


Не знам дали някой следи бонус епизодите, но те са доста по-интересни.
Този е преди да започне сватбата. Томас се усъмнява, че Вини може да го издаде, и го заплашва.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 14:33 от Elmindra

# 604
  • Мнения: 6 159
Сагата приключи , поне докато  Томас евентуално не отвлече Хоуп . Сигурно ще има едни 50 епизода в тюхкане и дребни интриги .
На ход е Куин .

# 605
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8294

Скрит текст:
Бил си стои на бюрото, ядно затваря лаптопа. И си мисли за целувката с Брук.

Влиза Уайат: „Сериозно? Отново?!“

Бил: „Какво искаш сега?“
Уайат: „Пак си на мили оттук.“
Бил: „Фокусиран съм върху обичайните си планове как да покоря света.“
Уайат: „Добре. Говори ли вече с Лиам за сватбата на Зоуи и Томас?
Бил: „Лиам? Лиам? Оооооооо, Лиам! Всъщност да. Оказва се, че инстинктите на Брук и Лиам за онзи загубеняк Томас са били безпогрешни през цялото време!!!“


Уайат: „Нека да се уверя, че съм го схванал. Значи, хахаха, значи Томас мисли, че Хоуп е там да спре сватбата, защото иска да се омъжи за него. И той къса със Зоуи пред Бог и всички. А Хоуп просто казва ‚Съжалявам, шегичка, не искам това.‘ “

Бил доволно се завърта на 360 градуса със стола си: „Това е по същество. Но има още, ако те интересува.“

Уайат: „Защо си мислиш, че съм тук? Да, искам да знам!“
Бил: „Имало е конспирация. Лиам, Стефи, Зоуи, Дъглас и особено Хоуп. Съставили план, за да изобличат Томас по такъв начин, че дори и той да не може да се измъкне.“
Уайат: „Томас е баща на Дъглас. Казваш, че и той е участвал?“
Бил: „Защо всички забравят, че това дете е Спенсър?! Той има моята кръв, силен е , Дъглас ще е добре. Лиам и Хоуп пак са заедно, решени са да създадат семейство за Дъглас и Бет.“


Някой чука на вратата на спалнята/будоара на Брук.

Ридж е: „Здрасти.“ (Малко му е подвита опашката.)
Брук го вкарава вътре.

Ридж: „Изглеждаш изумително.“
Брук: „Ти също.“
Ридж: „Стаята ми харесва. Харесва ми, защото ти си в нея.“
Брук: „Това е и твоя стая. Това е къщата ни като съпрузи. Добре дошъл у дома.“
Стоят и се гледат, но в крайна сметка се доближават един до друг.
Брук: „Най-накрая си тук.“
Ридж: „Може ли да останем в тази стая за цял месец? Може ли, моля те.“

Брук: „Ще е доста наваксване за изгубеното време.“
Ридж: „Изгубено заради мен. Защото не те слушах.“
Брук: „Не  е нужно да говорим за това.“
Ридж: „Трябва да говорим и да ти се извиня. Беше права за сина ми от самото начало.А аз не те слушах. Съжалявам.“

Ридж: „Мислех, че Томас е преодолял манията си по Хоуп.“
Брук: „Сега, когато всички врати към Хоуп са затворени, може би го разбира, нали?“
Ридж: „Как не го е разбирал преди?“
Брук: „Ридж, знам, че е трудно за теб.“
Ридж: „Знаеш ли какво е трудно? Да осъзная, че съм съпруг, който не слуша съпругата си. Съпруга, която очевидно е много по-умна от него.“
Брук: „Очевидно.“
Ридж: „Не е нужно да се съгласяваш с всичко, което казвам. Никога повече няма да се съмнява в теб.“

Ридж: „Как може да си по-красива сега, отколкото когато си тръгнах?“

Брук: „Ти си хубав както преди, когато те срещнах“
Ридж: „Трябва да си прегледаш очите. Помня този ден.“
Брук: „Беше началото на живота ми. Път, който доведе до теб.“
Ридж: „Да, път с много препятствия.“
Брук: „Препятствия, които преодоляхме. Защото ти си моята съдба.“
Ридж: „А ти си моята.“

Аха да се целунат и телефонът звъни. Ридж мисли, че може да е важно, а и няма закъде да се бърза, той ще е тук занапред. Отива да си вземе душ.

Брук вдига, Бил е.
Бил: „Лиам ми каза какво се е случило на сватбата. Щастлив съм заради теб.“
Брук: „Да, беше истинско облекчение. Благодаря ти, че си загрижен.“
Бил: „Брук, исках да говорим за станалото помежду ни.“
Брук: „Не искам да го обсъждам. Казах ти, него споменавай повече. Трябва да затварям.“


Ридж се връща къпан в стаята.
Брук си мечтаела отново да бъде в прегръдките му.

Ридж: „Повече няма да те пусна. Осъзнах нещо. Когато съм далеч от теб, сякаш половината ми същество е изключено или не работи правилно. Не ми харесва.“
Брук се чувства по същия начин.
Ридж: „Обичаме се от много дълго време.“
Брук: „Дори когато не бяхме заедно, не спирах да те обичам. Всеки ден съм благодарна за теб.“
Ридж: „Съжалявам, че те накарах да се почувстваш сама. Разочаровах те като съпруг. Повече няма да се случи. Не е истински живот без теб. Толкова много те обичам.“
Брук: „Обичам те толкова мнго. С цялото си сърце.“
И се прегръщат щастливо.



В колибата цари радостно оживление преди сватбата.
Лиам изтъква съдържателността на сватба, на която ще присъстват само те. Но допуска, че Хоуп би се зарадвала на нещо по-традиционно.
Хоуп: „Ще се омъжа за теб при всякаки обстоятелства. И не мога да се сетя за нещо по-значимо от изричане на клетви само в присъствие на семейството ни, за което се борихме толкова много.“
Дъглас: „Да го направим!“

Хоуп: „Не ни трябва голяма и натруфена сватба.“
Лиам: „Прекалено ги надценяват.“
Хоуп: „Точно така. Ние имаме Дъглас и Бет, те могат да са ни свидетели.“
Лиам: „Да!“
Хоуп: „Въпреки че има някой, който е много важен.“
Дъглас: „Кой, мамо?“
Лиам: „Картър.“
Хоуп обяснява, че им трябва някой, който да извърши церемонията и официално да ги обявяви за съпруг и съпруга.
Лиам има идея, слага ръце на раменете на Дъглас: „Имам идеалния кандидат.“
Дъглас: „Аз! Мога да го направя! (Към Лиам) Ще ме научиш ли как?“

И всичко е измислено – сватбата ще се състои тази вечер.
Хоуп: „Нямам търпение да си облека сватбената тениска.“


Лиам си е облякъл сватбената тениска и се занимава с Бет.
Дъглас: „Свещите са хубави."
Лиам: „От какво друго мислиш, че се нуждаем?“
Дъглас: „Само мама.“
Лиам: „Мама, добре се сети. Но докато сме тук, нека те попитам нещо. Има ли нещо за този ден или баща ти, което искаш да кажеш, за да ти олекне?“

Дъглас: „Татко пак вършеше лоши неща. Трябваше да го спрем.“
Лиам: „Да, но чуй, той все още ти е баща. И може би се чувстваш объркан понякога. Или може да искаш да говориш за това. Ако е така, обърни се към мен, ще се справим заедно, нали?“
Дъглас се съгласява.
Хоуп вика от другата стая: „Готови ли сте?“
Дъглас: „Само минутка!“ Лиам го вдига и качва на табуретка. После пуска сватбена музика от телефона, изтъпанчва се до Дъглас, който съобщава, че са готови.

Хоуп носи китка и пристъпва престорено тържествено в стаята: „Това е идеално. Хората, които обичам най-много на света. (Към Бет) Миличка, ти се събуди за това.“

Лиам: „Не би го пропуснала.“
Дъглас: „Добре дошла на сватбата си, мамо.“ Бет се смее.

Дъглас: „Мисля, че трябва да поздравя всички.“
Хоуп: „Прав си. Правил ли си го и друг път?“
Дъглас: „Здравей, Бет. Здравей, мамо. Здравей, Лиам. Готови ли сте да се ожените?“
Лиам и Хоуп потвърждават. Лиам е много, много готов.
Дъглас: „Вие се познавате от дълго време, още преди да се родя. Лиам, ти си мил с майка ми, тя се усмихва толкова широко, когато си наоколо. Знам, че съм дете. Но мога да позная кога двама души се обичат.“

Лиам: „Не грешиш.“
Хоуп: „Ние обичаме и теб, Дъглас. Също и Бет.“
Дъглас пита дали ще си кажат по нещо.
Хоуп: „Ще измислим нещо.“
Лиам: „Аз ще започна. Последната година беше предизвикателство. Случилото се на Каталина, скръбта по Бет, истината е, че можехме да я загубим завинаги. Ако не беше този страхотен млад мъж.“
Хоуп: „Никога няма да го забравим, Дъглас. Толкова сме благодарни за това, което стори за нас.“
Лиам: „И все пак позволихме външни сили да застанат отново между нас.“
Хоуп: „Но пък в резултат имаме теб (Дъглас). И сега сме едно голямо щастливо семейство!“
Дъглас: „Йеееиии! Лиам и аз ще те защитаваме. Обичаме те, мамо.“
Хоуп: „Моите герои.“


Дъглас съобщава, че е време за клетвите. Кой ще започне?
Лиам: „Традиционно е булката. Но имам да кажа няколко неща.“ Тъй като никой не възразява: „Първо, Дъглас, толкова съм благодарен, че съм част от живота ти. Не съм ти  баща, няма да го заменя, но ако имаш нужда, винаги ще те подкрепя. (Към Хоуп) Що се отнася до теб – обичам те, Хоуп. Аз съм горд и благодарен, за мен е чест да ти стана съпруг.“
Сърцето на Хоуп е препълнено, има двете си любими момчета и скъпоценното си момиченце, хората, които обича най-много на света. (Бет вдига шум.) А ти, мое малко чудо, няма ден, който да приемам за даденост с теб. Благодарна съм, че си у дома с нас. Така е заради твоя невероятно смел голям брат. (Бет сочи Дъглас.)“ Към Дъглас: „За мен е чест да се наричам твоя майка.“
Дъглас я прегръща: „Обичам те, мамо.“
Хоуп също го обича. Ред е да каже нещо на Лиам: „Ти си най-добрият мъж, когото познавам. Ти си мил, търпелив и ме караш да се чувствам толкова обичана. Никога не е имало друг за мен. Имаш сърцето ми завинаги.“
Дъглас: „И аз съм приготвил клетви. От Бет и мен. Толкова сме щастливи, че сте ни родители. Обещаваме да ви обичаме и да ви се подчиняваме. И да си изяждаме всички зеленчуци.“
Хоуп обещава, че ще запомни последното.
Дъглас: „Сега е време за пръстените.“
Хоуп мисли, че нямат, но Лиам е подготвен за всичко, измъква ги от джоба си.
Хоуп слага пръстена на ръката на Лиам: „С този пръстен обещавам да те обичам и почитам, да бъда до теб, докато смъртта ни раздели.“
Дъглас: „Сега ти, Лиам.“
Лиам: „Хоуп, с този пръстен обричам живота и сърцето си на теб. Ти си всичко за мен, ще живея живота си ръка за ръка с теб, докато смъртта ни раздели.“
Дъглас: „По силата, която ми е дадена, ви обявявам за съпруг и съпруга. Можеш да целунеш мама сега.“
Лиам и Хоуп се целуват.

Дъглас: „Женени сте!“
Хоуп (към Дъглас): „Свърши страхотна работа. Ти си нашият малък герой! Нямаше да сме тук, ако не беше ти. Ти промени живота ни с няколкото думи, които каза. Помниш ли ги?“
Дъглас: „Бет е жива!!!“

Дъглас: „Сега сме семейство – Лиам, мама, Бет и аз!“



Сагата приключи , поне докато  Томас евентуално не отвлече Хоуп . Сигурно ще има едни 50 епизода в тюхкане и дребни интриги .
На ход е Куин .
Ако Бил не оплеска нещата, Куин не разполага с много. Една целувка не е сериозен аргумент, ако и да е на видео, тя би трябвало да го знае.
Ама той явно няма да мирува. Simple Smile

# 606
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8295

Скрит текст:
Бил: „Брук беше права. А какво прави Форестър? Подкрепя откачения си син, подкрепя Томас вместо собствената си жена.“

Кейти: „Не се тревожи, свърши се. Томас е изобличен, сигурна съм, че Брук и Ридж вече са се събрали. Няма нужда да се тревожиш за нея.“

Бил: „Впрочем Лиам ме осведоми какво се е случило у Ерик, а аз казах на Уайат. Не че той се е загрижил много за Томас, напълно е фокусиран върху Сали.  Разбираемо е, тя живее с него.“
Кейти: „Да живее с Уайат е най-доброто лекарство за Сали сега.“
Бил: „Да, трябва да го призная на сина си. Пренебрегна собствения си живот, за да направи последните дни на Сали по-спокойни. Уайат е душичка. Не може да му е лесно, като се има предвид какво чувства към Фло.“
Кейти: „Фло разбира. Тя иска същото за Сали.“
Бил: „Голям жест, нали? Имам предвид, че бяха съпернички по едно време.“
Кейти би искала Сали да каже на Уайат и преструвките да спрат: „Ще бъде толкова по-лесно и за двамата.“

Бил: „Животът на Сали е толкова по-добър заради теб. Сега Уайат е в живота й, както не си го е представяла преди няколко дни. И всичко във Форестър се оправи. Не само си върна кариерата, но Ридж ще включи моделите й в колекцията за висша мода на Форестър.“
Кейти: „Това е нещо, което той не беше принуден да направи.“
Бил: „Сега трябва ли да кажа, че е добър човек?“
Кейти: „Ще те убие ли, ако го кажеш?“

Бил: „Вероятно. Но ще призная, че направи нещо добро. Но не може да се сравни с това, което направи ти. Ти направи последните дни на Сали толкова по-добри.“

Целуват се.
Кейти: „Радвам се, че най-накрая разбираш какъв удивителен човек съм.“
Бил: „Трябва да си такава, щом ме търпиш. Невинаги те улеснявам.“
Кейти: „Няма лесно нещо, за което да заслужава да се бориш. И аз не те улеснявам много. С всичките ми здравни проблеми. Любовта и подкрепата ти правят нещата различни. Както подкрепата на Уайат за Сали.“


По-късно Бил използва, че е сам, за да си спомня за целувката с Брук. Поглежда към снимка на Кейти и Уил на бюрото си.



Уайат: „Палачинки или гофрети, мис?“
Сали: „Такъв си глупчо.“
Уайат: „Не, аз съм главен готвач в Мишлен. Палачинки или гофрети, мис?“

Сали: „Палачинки.“
Уайат: „Бекон или наденички?“
Сали: „Бекон.“
Уайат: „Мляко, сок или и двете?“
Сали: „И двете.“
Уайат: „Отличен избор. Нещо друго, мис? Каквото ви е на сърцето.“
Сали: „Вече имам това. Живея тук и прекарвам толкова време с теб. Всъщност – пресни боровинки.“
Уайат: „Боровинки! Знаех, че съм забравил нещо. Ще отскоча до ресторанта, защото х;адилникът е празен. Веднага се връщам.“

Сали го спира: „Не искам пресни боровинки. Всъщност нямам нужда от нищо. Нуждая се единствено да бъда тук с теб.“

Сали се опитва да си сипе сок, но ръката й трепери. И го разлива.

Уайат й казва да не се тревожи, веднага ще го почисти: „Да ти донеса ли още нещо? Гладна мечка не рисува модели. Кога трябва да си във Форестър?“
Сали получава съобщение от д-р Ескобар, че трябва да говорят незабавно.
Уайат: „Всичко наред ли е? Нещо важно ли е?“
Сали: „Не. Беше президентът на фен клуба на Сали, за да си запише следващата среща.“

Уайат: „Може ли да те придружа?“
Сали: „Фен ли си на Сали Спектра?“
Уайат: „Аз съм суперфен.“
Сали: „Как винаги ме караш да се усмихвам?“
Уайат: „Затова съм тук, за да те карам да се усмихваш.“
Сали го прегръща.

Сали получава още едно съобщение от лекарката: „Не ме пренебрегвай. Това е важно. Обади ми се.“
Уайат: „Още хвалебствия от фен клуба на Сали Спектра?“
Сали: „Не. Нищо важно.“
Уайат: „Сигурна ли си?“
Сали: „Добре съм. Наистина, всичко е наред.“
Тогава Уайат ще вземе душ. Сали иска ли да се разходи по плажа преди да отиде на работа? Сали не казва нищо, Уайат тръгва за банята. „Ще ми кажеш, ако нещо не е наред, нали?“
Сали: „Какво би могло да не е наред? С теб съм“
Уайат отива в банята. Сали си гледа съобщението.

Телефонът на Сали звъни.
Сали: „Защо ми се обаждате?“
Д-р Ескобар не е имала избор, Сали не отговаря на съобщенията й.
Сали не вижда причина да го прави.
Д-р Ескобар твърди, че има. Казва на Сали да отиде в офиса й.
Сали: „Не.“
Д-р Ескобар настоява, че трябва да говорят: „Ако не дойдеш, ще бъда принудена да ...“

Сали: „Колко пъти трябва да казвам, че не ме интересува нищо, което имате да кажете?“
Д-р Ескобар: „Това, което правиш, не е правилно.“
Сали: „Вие сте мой лекар, а не наставник. Нямам нужда от това. Нямам нужда да ме тормозите. Всичко е под контрол. Оставете ме на мира.“ Сали затваря.



Брук се буди в леглото, но е сама.
Ридж влиза и й носи закуска в леглото.

Брук: „Продължавай така и ще закъснееш за работа, мистър Форестър.“
Ридж: „Мистър Форестър? Много официално, като се има предвид какво се случи тук тази нощ. Защо се опитваш да се отървеш от мен?“
Брук: „Ако зависеше от мен, никога нямаше да напуснем тази спалня.“
Ридж: „Тогава да останем тук цял живот.“

Брук: „Радвам се, че не подаде документите за развод.“
Ридж: „Не можах да го направя. По същия начин, както не можах да видя в Томас, което ти виждаше. Защо не можах да го направя?“
Брук: „Той ти е син, Ридж.“
Ридж знае: „Това никога повече няма да застане между нас, обещавам ти.“

Брук: „Почти бях забравила какво е да съм толкова щастлива.“
Ридж: „Това искам за теб. Щастие по всяко време на денонощието.“
Брук: „Казах ли ти, че говорих с Хоуп? Тя ми разказа за сватбата, която са си организирали. Много са развълнувани. Радвам се за тях. Но не толкова, колкото за нас. Наистина не ми хареса да сме разделени. Ти у Ерик, а аз тук сама.“
И на Ридж не му е харесало.
Брук: „Имаше някой, на който му хареса. И не говоря за Томас.“


Ридж: „Взех решение за нас. Няма да се връщаме назад, ще вървим само напред. Да не бъда с теб през последните няколко месеца беше ужасно за мен. Накара ме да осъзная, че любовта ни е по-силна от всякога. Искам да бъда с теб всеки ден. В леглото, извън леглото, не ме е грижа. Предан съм само на теб, Брук Лоуган Форестър.“

Брук: „А аз съм предана на теб. На нас.“


Ридж: „Имам малка изненада за теб. Нещо просто, но нещо, от което се нуждае всяко домакинство."

(Подава й голям пакет.) "Това е за теб, милейди. (Брук го отваря.) Ааааа? Това е дигитална рамка за снимки. Ще бъде пълна с всички спомени от живота ни заедно. Какво мислиш?“

Брук харесва рамката.
Брук: „Страхотен начин да си припомням чудесните ни моменти.“
Ридж: „Знаеш ли какво направих? Изпратих адреса на всички в семейството, така че ще могат да качват техните снимки – татко, Стефи, всички.“
Брук е сигурна, че ще имат нови спомени, които да добавят.
Ридж: „Обичам те толкова много.“
И Брук го обича толкова много.
Ридж: „Знаеш ли какво още може да прави това нещо?“ Мята рамката настрани и с Брук се отдават на по-интимни занимания.



Шона: „Томас изобщо не е подозирал?“

Куин: „Когато Хоуп се появи с роклята, на Томас буквлно му потекоха лигите. Мислеше, че тя ще се омъжи за него веднага.“
Шона: „Вместо Зоуи.“
Куин: „Ясно е, че това сега означава, че мис Света Брук знае, че е била права през цялото време. Вероятно сега, докато говорим, прави победоносни обиколки, като в същото време се потупва по рамото.“

Шона: „Ами Ридж? Трябва да е бил много разочарован да научи истината за сина си.“
Куин: „Беше.“
Шона: „Събраха ли се с Брук? Вече целунаха ли се, оправиха ли нещата?
Куин: „Кой знае дали пак са заедно.“
Шона: „Той беше ли тук през нощта?“
Куин: „Не. Но това не означава нищо. Дори ако Брук и Ридж са се сдобрили, това не означава, че е окончателно. Томас беше причината да се разделят първоначално. И сега той вече не е в картинката, но тези двамата имат дълго минало, изпълнено с раздели и сдобрявания. Ти просто трябва да печелиш време.“
Шона: „И предаността на Ридж към Брук ще се изпари? Не, Куин, знаем, че това няма да се случи. Той е изцяло отдаден на тази връзка. Проблемът е, че не знам дали Брук е.“
Куин веднага е заинтригувана.

Куин: „Хабиш си приказките, когато става въпрос за Брук. Тази жена си заработи мястото  през семейство Форестър." (Подчертава изказването с хоризонтален жест с ръка.)

"Нямаше мъж или зет под възбрана. След това дойде връзката й със съпруга на сестра й. Брук и Бил, Бил и Брук. Горката Кейти. (Ха! Куин си представяше как халосва по главата горката Кейти.) Предадена така от сестра си. Не знам как намери сили в бедното си болно сърце, за да й прости. Аз не бих могла. Трудно ми е дори да й простя, че нахълта в дома ми, за да поставя ултиматуми на съпруга ми да се отърве от мен. Добре съм, добре, съжалявам, че се разпалих.“

Шона: „Всичко е наред. Брук влудява и мен. Поставяше ултиматуми на Ридж за сина му. И непрекъснато го отблъскваше. А сега ...“
Куин: „Сега какво?“
Шона: „Видях нещо, което не мога да забравя. Нещо, което ме кара много да се тревожа за Ридж.“

На Куин й светват очичките: „Какво е направила сега мис Непоносима?“

Шона знае всички безкрайни истории за Брук Лоуган от таблоидите - момичето от долината, достигнало чрез прелъстяване до върха на модната индустрия и довело края на семейство Форестър за раздразнение на Стефани Форестър.
Куин се смее: „Раздразнение? Стефани мразеше Брук. Винаги бяха във война. Особено не понасяше, че Брук безмилостно преследваше Ридж, когато той беше щастливо женен за Тейлър. Разбира се, когато го примами, друг й хвана окото.  Миналото на тази жена е легендарно.“
Шона: „Ами Бил Спенсър и тя?“
Куин: „Какво за тях?“
Шона: „Знам версията от таблоидите. Но ти знаеш истинската история. Каза, че е предала сестра си с него."
Куин кима.

Шона: "Как точно?“

Куин: „Искаш да знаеш мръсните подробности за романса на Брук и Бил?“
Шона: „Да. Как се случи, как са се забъркали заедно? Затова ли Ридж мрази Бил толкова много?“
Куин: „Какъв е този интерес към Брук и Бил?“
Шона: „Не искам да съм жена, която разрушава брак. Не искам да заставам между съпруг и съпруга. Дори ако има основателна причина.“
Куин: „Пак ли говорим за Брук и Ридж?“
Шона: „Брук беше права за Томас. Той още беше обсебен от Хоуп. Ридж го знае и го приема, нали? Така че предполагам, че Брук и Ридж са заедно сега.“
Куин: „Но?“

Шона: „Достойна ли е за Ридж?“
Куин: „Не мисля така, сигурна съм, че и ти.“
Шона: „Ридж е възхитителн мъж. Мъж, който заслужава да бъде ценен и уважаван. Времето, което прекарахме заедно, връзката, която имахме ... Как да не се влюби човек? Как да не се влюбя в него?“
Куин: „Знам, че си влюбена в Ридж, но накъде биеш?“

Шона вади телефона от чантата си: „Бях напълно неподготвена. Още не съм сигурна защо го направих. Виж това, ще разбереш.“

Куин: „Брук и Бил се целуват?! Господи! Кога?“

Шона: „Нощта преди сватбата на Томас и Зоуи. Как може да го причини на Ридж?! Той я обича, вярва в нея и брака им. А тя се целува с мъж, от когото съпругът й се отвращава. Прави го на глупак през цялото това време. Колко е предана на Ридж, като се натиска с Бил?!“
Куин се смее на глас като злата кралица. (Или като Дядо Коледа.)

# 607
  • Мнения: 906
Да залагаме защо Томас не го показват тази седмица, а като гледам спойлерите явно и другата:
-Усамотил се е някъде и премисля държанието си, после ще се върне като нов човек.
-Депресирал се е и мисли как да се самоубие
-Крои нов голям план за отмъщение
-В стил Дик не прави нищо и по някое време ще се върне и все едно нищо не се е променило- ще убеждава Хоуп, че трябва да е с него.

# 608
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 208
Томас е в доброволна карантина 14 серии или 14 дни, което може е 114 серии, защото скоро е спал с някоя манекенка върнала се от седмицата на модата в Милано Wink

# 609
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8296

Скрит текст:
Уайат се приготвя да излиза: „Сигурна ли си, че нямаш против да отложим разходката по плажа?“
Сали: „Трябва да тръгваш за работа.“
Уайат: „Бих предпочел да остана тук и да те глезя.“
Сали: „Правиш само това, откакто се преместих. И много ми харесва. Но не искам да давам на баща ти още една причина да ме мрази.“

Уайат: „Стига, това няма да се случи.“
Сали: „Не искам да изкушавам съдбата. Така че тръгвай.“
Уайат излиза.


Уайат е в СП. Идва Фло.

Уайат: „Не знаех, че ще се отбиеш.“
Фло: „Нямах намерение, но ми липсваше.“
Целуват се.
Уайат: „И ти ми липсваше.“
Фло: „Значи е добре, че дойдох?“
Уайат: „Разбира се. Повече от добре.“
Фло не иска да прави нещата по-трудни: „Как вървят нещата? Как е Сали?“
Сядат.
Фло: „ Не ти е казала изобщо болестта си?“
Уайат би искал да го е направила: „Не искам да я притискам и да се издавам, че знам.“
Фло: „Мислиш ли, че може да подозира.“

Уайат не мисли така: „Ако подозираше, щеше да се махне. Затова трябва да съм внимателен и е толкова трудно. Не искам да се страхува да е честна с мен. Можем да се справим заедно. Искам да ми се довери, че ще бъда до нея. Но предполагам, че начинът, по който се отнесох с нея преди ... Разбирам защо не може.“
Фло: „Ти си до нея. Независимо дали го разбира или не.“
Уайат знае: „Но щеше да е толкова по-лесно, ако можехме да сме честни. Мразя, че и двамата пазим тази тайна един от друг.“

Фло: „Значи Сали просто крие симптомите си?“
Уайат: „Да. Не че ще може да крие постоянно. Тя живее с мен. Тази сутрин ръката й трепереше и разля портокалов сок. Опита да го скрие, но аз знам какво става. Не можех да я успокоя. Трябваше да се правя, че нищо не е станало.“
Фло съжалява.
Уайат: „Няма нищо. Аз взех решението, не съм размислил. Но е много по-трудно, отколкото си мислех.“
Фло: „Това, което правиш за нея, ме кара да те обичам още повече. Знам, че е трудно, но така е правилно. И е много красиво.“
Уайат: „Знаеш ли кое друго е красиво? Ти. Отношението ти, подкрепата. Толкова съм ти благодарен, че ми даде това време със Сали.“

Фло: „Разбира се.“
Прегръщат се.


Сали търси възможности да се справи с положението в интернет. Някой чука на вратата.

Д-р Ескобар е: „Не мога да те принудя да отговаряш на обажданията ми, но ще говориш с мен, Сали.“
Сали: „Не може да идваш тук.“
Д-р Ескобар: „Сама ли си?“
Сали: „Да.“
Д-р Ескобар: „Можехме да го обсъдим по телефона, но ти ми затваряш. Така че дойдох. Не можеш да се отнасяш небрежно при такава диагноза. Не може да продължаваш така. Трябва да кажеш истината на всички.“
Сали: „Показах ясно, че не искам да го обсъждам с теб. Искам да си тръгнеш.“
Д-р Ескобар: „Проблемът няма да изчезне. Нито пък аз.“
Сали: „Казах да си ходиш! Сега.“

Д-р Ескобар: „Не и преди да се справим с това.“
Сали: „Няма нищо за справяне. Искам да си тръгнеш. Затова се махай оттук. Моля те, остави ме на мира.“
Д-р Ескобар: „Няма да си тръгна, Сали, докато не сложиш край на това. Трябва да разрешиш този въпрос, преди да е станало прекалено късно. Мога да ти помогна да обясниш.“

Сали: „Не съм молила да ми помагаш.“
Д-р Ескобар: „Истината скоро ще е очевидна. По-добре е да си честна.“
Сали: „Не е твое решение. Справям се с нещата, както мисля, че е най-добре за мен.“
Д-р Ескобар: „Да, но аз също съм част от това. Наистина трябва да помислиш за това, което правиш.“
Сали: „Това е моят живот. Не се бъркай.“
Д-р Ескобар: „Много е късно, знаеш го.“
Сали: „Никой няма да знае.“
Д-р Ескобар: „Ще се разбере. Не можеш да пазиш тайна.“
Сали: „Да, мога. И ще я пазя, докато имам нужда. И ти няма да казваш нищо. Разбираш ли?“
Уайат пристига и слуша от вратата.


Уайат влиза: „Какво става? Кой е това?“
Д-р Ескобар подава ръка: „Трябва да сте Уайат. Д-р Ескобар.“

Сали: „Тя е моят лекар.“
Уайат: „Правите посещения по домовете?“
Д-р Ескобар: „Сали е специален случай. Наистина се радвам, че най-накрая се срещаме, Уайат. Заслужавате да знаете какво се случва с нея. Знам, че Сали изпитва нежелание да говори за това, но наистина мисля, че трябва да ви кажа.“
Сали: „Не! Аз ще му кажа.“
Д-р Ескобар отстъпва встрани.
Сали: „Наистина не исках да го правя. Беше толкова хубаво. От дълго време не се бях чувствала така спокойна и шастлива. Мисля, че и ти.  Не исках да развалям това. Мислех, че съм те загубила, Уайат. А ти се върна, сега сме заедно. Не искам да ме гледаш по различен начин. Но трябва да знаеш истината. Крия ужасна тайна от теб.“ И му казва за болестта с фатален край.
Уайат гледа сериозно и се преструва, че не знае.



Кейти и Брук се срещат в кабинета на Ридж.
Кейти: „Предполагам, че не е нужно да питам как се чувстваш. Трябва само да погледна красивото ти лице.“

Брук: „Не съм чувствала такова облекчение от трансплантацията ти.“
Кейти: „Облекчена и отмъстена, защото сега всички знаят истината за Томас.“
Брук започвала да си мисли, че никога няма да се случи: „Колкото и да се опитвах да покажа на Ридж, че Томас още преследва Хоуп.“
Кейти се радва за нея: „Знам колко много обичаш Ридж, колко ти липсваше. Сега пак сте заедно. Двамата можете да се наслаждавате на живота си. Трябва да си знаела, че ще се разберете. С Ридж никога не се разделяте за много дълго.“
Брук: „Но този път изглеждаше, че има повече неща за преодоляване. И Томас не беше единственият, който отваряше пропаст помежду ни. Ако знаех, че Шона е в къщата за гости, никога нямаше да пусна Ридж да отиде там. Тя беше готова да му се нахвърли.“
Кейти: „Не мога да повярвам, че Куин е окуражавала Шона да преследва Ридж.“
Брук: „Тя не ме харесва, знаеш това. Затова набеляза Ридж. Искаше тя и най-добрата й приятелка Шона да имат мъже от Форестър. А Ридж не го осъзнаваше. Мислеше, че с Шона са приятели.“
Кейти: „Но те са се целували, така че ... изглежда малко повече от приятелство.“

Брук кима замислено с глава.

Кейти: „Вече няма защо да се тревожиш за Куин и Шона.“

Брук знае: „Но не мога да спра да мисля за всичко, което преживяхме с Ридж.“
Кейти: „Нека ти дам съвет. Всичко е наред в момента, така че се фокусирай върху това и не мисли за никой и нищо друго.“
Брук: „Казва жената, която мисли за всички освен за себе си. Искам да ти благодаря, че ме подкрепяше и беше до мен. Не исках да те натоварвам. Исках да се почувстваш добре след трансплантацията и да се фокусираш върху възстановяването си.“
Кейти: „Винаги можеш да говориш с мен. За всичко.“
Брук й благодари: „Радвам се, че всичко се нареди за нас. Ти си с Бил, отглеждаш сина си. Толкова съм щастлива за теб, скъпа. Винаги съм искала това за теб.“
Прегръщат се.


Куин: „Истина ли е? Брук и Бил!“
Шона: „Целуват се.“
Куин: „Какво ти целуване, направо са се награбили! В колибата?“
Шона: „В нощта преди сватбата на Томас.“
Куин: „Знам, че Брук се е обръщала към Бил преди, но как е поела този риск? Толкова упорито се бореше за връзката си с Ридж.“
Шона: „Така изглеждаше. Но може би не е, може би не е отдадена на Ридж.“

Шона: „Бил е със сестрата на Брук. Имат малко момче.“
Куин: „Но не беше отдавана, когато връзката на Брук и Бил беше гореща. Това побърка Ридж. Прелетя половината свят, за да спре сватбата им. Ако си мислиш, че Брук те презира, това не може да се сравни с отношението на Ридж към Бил. Когато Ридж види това видео, ще е краят на връзката му с Брук.“

Шона: „Куин, няма значение как съм се сдобила с това видео, трябва да знам какво да правя с него.“
Куин: „Какво имаш предвид?“
Шона: „Мисля да го изтрия.“
Куин: „Не, не! Не смей! Ти обичаш Ридж, колко пъти ми го каза!“

Шона: „Да. А това ще го нарани много.“
Куин: „Но толкова повече ще нарани Брук! Това видео доказва, че Брук изневерява на Ридж.“

Шона: „Той беше неверен с мен.“
Куин: „Говорим за основния съперник на Ридж - съпруга на сестрата на Брук.“
Шона: „Бил и Кейти  дори не са женени.“
Куин: „Стига, Шона! Гледай голямата картина. Най-накрая имаш всичко необходимо, за да унищожиш Брук и да сложиш край на брака й с Ридж завинаги! Имаш доказателство, че Брук е уличницата от долината, както винаги е твърдяла Стефани.“

Шона: „Не останах, за да разбера дали се е случило нещо друго.“
Куин: „Не е било необходимо! Ридж ще откачи, като види жена си в прегръдките на Бил.“
Шона: „Мразя това! Знаеш ли какво правеше Ридж, преди да видя това? Казваше ми колко много я обича. И колко се надява, че сватбата на сина му със Зоуи ще оправи нещата между тях, че пак ще се съберат. Независимо от всичко Ридж е предан на Брук.“
Куин: „Ако искаш, това може да се промени!“
Шона: „Куин, аз отидох да видя Брук. За да й кажа, че не трябва да се тревожи заради мен. Че трябва да си проясни главата и да се събере със съпруга си.     Когато отидох до къщата, не я намерих. Затова отидох до колибата. и щях да почукам, но тогава видях Брук и Бил. Не знам какво си казваха, очевидно беше много интимен момент. И внезапно Брук беше в прегръдките на Бил и се целуваха. Бях толкова шокирана. Не знам защо извадих телефона си, не можах да се спра.“

Куин: „Слава Богу, че си го направила! Така Бил и Брук няма да могат да отрекат. Няма начин Брук да се изкиска и да се измъкне от това. Когато покажеш видеото на Рдиж ...“
Шона: „Това ще го убие!“
Куин: „Няма да го изненада толкова много. Брук го е разочаровала много пъти преди.“
Шона: „Това е неин проблем. Ако му покажа видеото, аз ще съм отговорна. И ще съм точно този отмъстителен и егоистичен хищник, както казва Брук. Аз съм над това, Куин. Не знаех какво да правя с видеото преди. Но сега, когато знам какво е отношението на Ридж към Бил, няма начин да позволя на Ридж да види видеото.“
Куин: „Не разбирам какво казваш.“
Шона: „Не трябваше да снимам това видео. Не мога да го покажа на Ридж.“

Куин: „Защо? Да не би да се страхуваш, че ще разстроиш Брук?“
Шона: „Аз не съм фен на Брук. Тя беше ужасна с мен.“
Куин: „Да! Беше.“

Шона: „Аз не развалям бракове. Няма да застана между Брук и Ридж.“
Куин: „Да. Но ще бъде заради Брук и Бил. Ти не си направила нищо лошо. Ридж има право да знае! Наистина ли мислиш, че Брук ще каже на Ридж? Ако имаше намерение, щеше вече да го е направила. А той щеше да е дошъл да те търси. Но не малката мис Интригантка ще го скрие. Не можеш да я оставиш да го причини на Ридж! Трябва да защитиш мъжа, когото обичаш! (Куин вижда, че не постига успех, и пробва друго.) Ами Кейти?! Кейти, която е толкова добра с Фло. Не можеш да оставиш Брук да лъже и Кейти. Тя пак се занася с бащата на детето й. Ти няма да си човекът, заради който ще се разпадне бракът на Ридж и Брук. Ти ще спасиш Ридж и Кейти от унижението, че ги лъжат отново. Стига, това е Ридж Форестър! Ако го искаш, това е твоят шанс!“
Шона: „Чувам те. Но го приемаш прекалено навътре , Куин.“
Куин: „Разбира се, че е така! Признавам, че ще се радвам да се отърва от Брук и да я разкарам от семейството. Тя иска да свали портрета ми."

Куин: "Иска да го смени с портрета на Стефани. Тя си мисли, че е матриарх на Форестър. Но не е. Не и когато се промъква с Бил зад гърбовете на Ридж и сестра си. Вие с Ридж наистина имате нещо специално, Шона.“
Шона: „Знам, но той е женен, Куин. Как мога да заклеймя Брук, че е целувала Бил, когато аз целувах Ридж.“
Куин: „Различно е! Брук и Бил имат минало. И заради Ридж и Кейти не искам това да се повтори. Трябва да го направиш.“
Шона: „Не искам да съм такава жена.“
Куин: „Трябва да покажеш на Ридж това видео. Той би искал да знае истината.“
Шона я гледа с упрек.

Куин: „Добре!!! Добре. Може ли да го видя още веднъж, преди да го изтриеш? Налей си питие и се отпусни.“

Шона изпълнява. Налива си питие с гръб към Куин, която си изпраща видеото.

Шона си приказва: „Не става въпрос за видеото или направеното от Брук. Става въпрос за мен, толкова е неправилно.  Не мога да го направя. Не мога да рискувам щастието на Ридж.“
Шона е решителна и си иска телефона обратно.
Куин й подава телефона: „Добре.“
Шона й подава чашата си: „Ти го допий. Знам, че си разочарована. Но не мога да позволя видеото да е причината за падението на Брук. Не мога. И не мога да причиня такава болка на Ридж.“
Шона натиска Delete.


Брук се заглежда в снимка с Кейти на полицата, сяда и си мисли за целувката с Бил.


Куин си пуска видеото, което е получила от телефона на Шона. Усмихва се: „Хванах те, кучко.“


Да залагаме защо Томас не го показват тази седмица, а като гледам спойлерите явно и другата:
-Усамотил се е някъде и премисля държанието си, после ще се върне като нов човек.
-Депресирал се е и мисли как да се самоубие
-Крои нов голям план за отмъщение
-В стил Дик не прави нищо и по някое време ще се върне и все едно нищо не се е променило- ще убеждава Хоуп, че трябва да е с него.
Т.е. няма да се представя за Вини? Laughing
3) Крои план.
Вариантът с депресията има 0 % вероятност да се случи.
SG7, не си посочил твоя залог.  Simple Smile

# 610
  • Мнения: 906
И Вини е опция, за който го иска. Grinning
Според мен ще е последната опция. Томос ще се върне и ще убеждава Хоуп да е с него. Най-много в добавка към нея в последствие Томас да измъдри и някой план, стига на сценаристите да им се мисли толкова.
Друг е въпроса, че ми се иска да е първата опция. Време е за градация за персонажа, стига едно и също.

# 611
  • Мнения: 1 604
И Вини е опция, за който го иска. Grinning
Според мен ще е последната опция, най-много в добавка към нея в последствие Томас да измъдри и някой план, стига на сценаристите да им се мисли толкова.
Друг е въпроса, че ми се иска да е първата опция. Време е за градация за персонажа, стига едно и също.
Като спомена за градация, имаме неочаквана деградация. Не че е нещо ново. Още не мога да преценя дали ми харесва.
Бърз спойлър, че нямам търпение до утре:
Скрит текст:
На Сали й няма нищо. А лекарката се казва Пени.

# 612
  • Мнения: 906
Очаквах това да се случи. Харесва ми да е така. Дано да я хванат с Томас.

# 613
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8297

Скрит текст:
Шона: „Харесва ми да живеем заедно и да сме отново съквартрантки.“
Фло: „Не е като имението на Форестър.“
Шона: „Дори е по-добре.“

Фло предлага вечерта да прекарат време заедно, за да си отвлече мислите от ставащото.
Шона: „Трябва да е толкова трудно за теб, скъпа. Сали да живее с Уайат, а ти си тук със старата си майка. Сигурна ли си, че нямаш против това?“
Фло: „Очевидно не е лесно, гаджето ми ми липсва много. Но Сали не трябва да е сама сега. Надявам се най-накрая да каже на Уайат за болестта си.“
Шона: „За Сали ще става все по-трудно да крие истината. Защо просто не си признае и да се свърже с подходящите хора? Тя се нуждае от подкрепа.“
Фло няма представа защо Сали крие: „Но е ясно, че не иска никой да знае. Особено Уайат.“
Шона: „Сега не е времето да бъде герой. Всеки се нуждае от помощ особено хора в нейното положение.“
Фло се радва, че Уайат е до нея.

Фло: „Не се тревожа заради Сали. Не и както може би си мислиш ти.“

Шона: „Ти си човек, скъпа, няма страшно, ако си малко притеснена, че живее в къщата на Уайат.‘
Фло: „Не съм притеснена, мамо. Не съм заплашена от това, че прекарват време заедно. Не се тревожа, че са насаме. Знаеш ли защо? Защото напълно вярвам на Уайат.“
Шона вдига рамене: „Никога не се знае. Сали и Уайат имат минало. Просто не искам да те видя наранена. Понякога хората могат да те изненадат.“

Фло: „Добре ли си? За Ридж ли става въпрос?“
Шона: „Не е моя работа.“
Фло: „Определено е за Ридж.“
Шона: „Нима не съм способна да мисля за нещо друго?“
Фло: „Горе-долу.“
Шона: „Не че има голяма полза.“
Фло: „Пак ли са заедно? Знам, че Томас беше единствената причина да са разделени.“

Шона: „Да, пак са заедно. Но се оказва, че Томас може да не е единственият проблем.“

Фло: „Какъв е проблемът?“
Шона не иска да причинява проблеми между Брук и Ридж.
Фло: „Причиняваш ли им проблеми?“
Шона: „Не, вече не. И не планирам да го правя. Ридж очаква събирането с Брук от дълго време. Само се надявам Брук да го иска също толкова много.“



Сали: „Истина е, Уайат.“
Уайат: „Толкова съжалявам.“
Сали: „Не си ли изненадан? Знаел си, нали?“
Уайат кима.
Сали: „Кейти ти е казала.“
Уайат: „Да. Моля те, не й се ядосвай. Сали, знам, че не искаш другите да знаят за болестта ти. Но се радвам, че излезе наяве. Сега няма нужда да се преструваме.“

Сали: „Това ли беше за теб? Преструвка? Всичкото внимание и привързаност, раздялата с Фло, преместването ми тук, защото си се чувствал задължен?“
Уайат: „Не, Сали!“
Сали: „Трябва да знам. Моля те, кажи ми истината.“
Уайат: „Не трябва повече да криеш и да се преструваш, че не си болна. Защото искам да съм до теб. Дори само да ти държа ръката, каквото и да е. Искам да съм тук. Не знаеш колко трудно беше да не мога да ти кажа нищо. Чувствах се ужасно.“

Сали: „Защото си ме съжалявал.“
Уайат: „Не е така.“
Сали: „Тогава е истина. Държиш на мен, както твърдиш. Защото така ми каза. Направил си грешка, като си се събрал отново с Фло, и вместо това искаш да бъдеш с мен.“
Уайат: „Аз ... аз преувеличих малко за мен и Фло. Защото ти не ме допускаше. Не можех да те оставя сама.“

Сали: „Значи и тя участва.“
Уайат: „Тя не участва в нищо! Тя знае, да! Но не е като да заговорничи или аплодира!“

Сали: „Защото съм благотворителна кауза.“
Уайат: „Не говори така!“
Сали: „Накара ме да мисля, че съм ти липсвала, че ме искаш обратно в живота си, обратно в дома си!“
Уайат чувствал тези неща.
Сали възразява, че е знаел какво се случва с нея: „Това е причината, нали? С Фло изобщо не сте късали, нали?“

Уайат мълчи продължително, но няма как да отрече: „Не.“
Сали: „И просто ще се събереш с нея, когато ме няма?“
Уайат: „Не е честно.“

Сали: „Сега знам защо нещата между нас не се задълбочиха. Не мога да го направя! Приключих!“

Уайат: „Сали.“
Д-р Ескобар: „Не мислиш ли, че трябва да останеш?“
Сали: „Не! Нямам какво повече да кажа! Благодаря! Тръгвам си!“
Уайат: „Не може ли да почакаш за секунда?“
Сали: „Не, не! Не мога да повярвам, че бях толкова глупава, за да си мисля, че това е истина! Че наистина държиш на мен. Просто си се чувствал зле заради мен! Това е! Не мога така! Трябва да си тръгна!“
Сали се спъва и пада на прага.
Уайат се втурва към нея: „Сали! Добре ли си?“

Сали: „Да. По-добре съм сега.“
Уайат: „Сигурна ли си?“
Сали е сигурна: „За миг се замаях и загубих баланс. Но съм добре.“
Д-р Ескобар: „Мисля, че фасадата, която си изградила заради Уайат, започва да ти се отразява. Това ти причинява огромен стрес.“

Уайат: „Това беше наистина плашещо. Можеше да си удариш главата. Знаеш ли какво, това решава нещата. Всичко се знае вече, ти оставаш тук, никъде няма да ходиш!“
Сали шепти: „Не мога.“
Уайат иска тя да го чуе: „Няма да те оставя да го преживееш сама. Искам да съм до теб поради важните причини.“
Сали: „Наистина ли го мислиш?“
Уайат: „Разбира се, че го мисля.“
Сали въздъхва: „Д-р Ескобар тъкмо ми казваше каква късметлийка съм, че те имам. И е права. Наистина те оценявам.“
Уайат: „Не ми благодари. Трябва да се бориш. Не може да се предадеш. Ще се опитаме да победим това.“
Сали: „Тя непрекъснато ми казва да си променя нагласата и подхода.“
Уайат е съгласен и умолява Сали да го направи.

Уайат е настанил Сали на дивана: ‚Удобно ли ти е? Искаш ли още вода?“
Сали е добре. Благодари му, че се грижи за нея.
Уайат пак се радва, че Сали е казала истината, иска да споделя тези моменти с нея. За Уайат означава много, че тя е него. Иска да прекарва възможно повече време с нея. И го мисли, предан е на нея. Ще е с нея, докато тя го иска: „Щеше да говориш с лекаря си за нещо. Не искам да ви прекъсвам. (Към д-р Ескобар) Ще можете ли да я вразумите, за да промени подхода си към ситуацията?“

Д-р Ескобар: „Затова съм тук. Мисля, че трябва да останете и да чуете това, което имам да кажа на Сали.“
Сали (към д-р Ескобар): „Не. Искам да говоря с теб насаме.“
Уайат излиза, за да говорят спокойно.
Сали скача от дивана: „По дяволите! Какво си мислиш, че правиш?!“

Д-р Ескобар: „Какво правя ли? Ти какво правиш? Този мъж държи на теб, а ти си играеш с чувствата му.“

Сали: „Не ми изнасяй лекции, Пени! Наистина не искам да слушам!“
Пени: „Приключих, повече няма да го правя.“
Сали: „Какво искаш да направя? Да призная пред Уайат? Искаш да хукна след него? И какво? Да му кажа, че всичко е било измама? Че съм го лъгала през цялото време? Искаш ли да му кажа, че имам дълъг живот пред себе си и съм напълно добре? Искаш ли да му кажа истината, ‚д-р Ескобар‘? Искаш да кажа на Уайат, че не умирам.“



Брук и Ерик си говорят за сватбата на Лиам и Хоуп.
Ерик намира церемонията за много мила.

Брук: „Много е символично. Чудесно начало за Хоуп и новото й семейство. Най-накрая може да приключи тази грозна история с Томас.“
Ерик: „Също и ти. Тези месеци бяха много трудни за теб и Ридж.“
Брук: „Беше предизвикателство за брака ни, но Ридж се върна у дома снощи. И официално пак сме заедно.“
Ерик се радва да го чуе: „Стисках ви палци.“
Брук му благодари, с Ридж го оценяват.
Ерик: „Мисля, че този път е завинаги.“
И Брук мисли така.

Брук: „Слава Богу, че Ридж не подаде документите за развод. Още съм му съпруга и винаги ще бъда.“
Ерик: „Значи всичко е наред със света.“
Брук: „Благодарна съм, че се имаме един друг. Беше толкова хубаво снощи. Просто да прекарваме време заедно, да сме сами. Той ми направи подарък. Дигитална рамка за снимки. Можеш да добавяш всичките си спомени вътре.“

Ерик знае: „Кой да предположи, че може да е толкова сантиментален. Нямаше търпение да ти го даде. Вече даде адреса, за да споделяме снимки. Едва чакам да ти ги пратя.“
Брук също няма търпение да види какво ще бъде качено.
Ерик ще качи няколко снимки още днес. Много е щастлив за Ридж и нея.
Брук му благодари, че ги е подкрепял: ‚Дори когато жена ти не искаше да го правиш. Не е тайна, че Куин не ми е фен.“
Ерик не очаква с Брук да са най-добри приятелки.
Брук: „Разбира се, че не. Тя си има Шона. Най-добрата й приятелка от пустинята.“
Ерик се смее: „Звучиш като Стефани.“

Брук го приема като комплимент.
Ерик: „Понякога се чудя дали двете щяха да се разбират.“
Брук: „Куин и Стефани? Да са се избили досега.“

Ерик пак се смее: „Мисля, че си права.“
Брук: „Ще се опитам да се държа любезно заради теб. Но мога да обещая само това.“
Ерик го оценява: „Може и да не ми повярваш, но Куин иска само най-доброто за семейството ни. Иска всички да са щастливи. Може да не повярваш и на това, но тя много подкрепя теб и Ридж.“
На Брук нещо не й се вярва: „Наистина?! Сигурен ли си?“



Куин се е изтегнала на дивана, гледа видеото и е доволна като котка.

Влиза Ридж.
Куин: „Добро утро.“
Ридж: „Добро утро. Ъъъъ, добър ден. Загубил съм представа за времето.“

Куин: „Нещо задържа ли те снощи?“
Ридж: „Нещо или някой. Ще прибера някои неща, защото се връщам при Брук.“
Куин: „Оууу. Сигурен ли си, че искаш да го направиш? Сигурен ли си, че пак искаш да се преместиш при Брук?“

Ридж: „Знам накъде биеш и не искам да го чувам. Няма да ти позволя да ми развалиш деня. Какво ти има? Защо не можеш да видиш радостта? Не разбираш ли колко е невероятно, че с Брук пак сме заедно? Въпреки всички неща с Томас. (Куин стиска телефона.) Томас ми е син и ще бъда до него, но никога повече няма да застане между нас.“

Куин: „Никой не иска намеса в брака си. Аз не искам. Но понякога се случват неща, които не са под наш контрол. Не е ли по-добре да си наясно с какво си имаш работа?“
Ридж: „Брук се е доказала много пъти. Тя е страхотна с децата си, предана е на мен, тя е лоялен човек.“

Куин: „Извинявай, ‚лоялна‘ ли каза?“
Ридж така е казал и го повтаря: „Тя е лоялна към мен. Имам късмет, че ми даде още един шанс.“
Куин: „Да. Голям късметлия си.“
Ридж: „Какво правиш? Изпитваш някакво негодувание, какво има?“
Куин: „Не е точно негодувание, което тая ...“
Ридж: „Каквото и да таиш, забрави го. Знаеш ли какво, няма значение. Ще си взема някои неща и ще се връщам при жена си, където ми е мястото.“

Куин: „Ридж, аз ...“
Ридж: „Оу, оууу! Моля те! Ако не се отнася до работата, а аз дори не знам за какво се отнася, нека да го отложим за друг път.“

Куин: „Да. Бързаш, за да се прибереш при Брук, така че друг път е по-добре.“
Ридж се качва по стълбите, Куин го гледа хитро.


Ерик се е прибрал.
Куин: „Липсвах ли ти?“
Ерик: „Защо си мислиш, че се прибрах толкова рано?“

Куин: „Стана ли време за мартини?“
Ерик: „Време е за мартини, когато аз кажа.“
Куин се смее шумно, харесва стила му.
Ерик: „Случи ли се нещо, докато ме нямаше, нещо интересно?“
Куин: „Не. Нищо интересно. Но денят не е свършил още. Ами ти?“
Ерик имал приятен разговор с Брук.
Куин: „Оу, колко забавно.“
Ерик: „Тя и Ридж се събират отново, Ридж се връща в къщата при нея!“
Куин знае, Ридж е бил тук по-рано, за да си вземе някои неща.
Ерик: „Харесва ми, когато синът ми е щастлив и лудо влюбен.“

Ерик: „Купил е специален подарък за Брук. Една от онези дигитални рамки за снимки. И иска да я запълня със спомени, които може да им харесат. Затова сега качвам снимки.“
Куин: „И те отиват директно в тяхната рамка за снимки?“
Ерик потвърждава и й демонстрира със снимка на Ар Джей, докато Куин си мисли тя с какво да запълни рамката.

Ерик: „Ами мартинитата?“
Куин: „Разбира се."


Ридж се прибира при Брук с багажа, по-късно ще донесе останалите си неща, ако има място в гардероба.
Брук е развълнувана, че той е у дома, в гардероба има свободно място, знаела е, че той се връща.

Ридж: „Върнах се и повече няма да си тръгвам.“
Брук: „А аз повече няма да те гоня оттук.“
Ридж: „Това е мило. Обещаваш ли?
Брук обещава.
Ридж: „Я, сложила си рамката за снимки. Работи!“
Двамата се обръщат и се радват на рамката. Брук е качила няколко снимки. Ридж е сигурен, че и баща му също, пратил му е всички необходими линкове.

Двамата са съгласни, че са имали страхотно пътешествие дотук. Ридж е развълнуван за това, което предстои. Брук също.
Целуват се и вече не забелязват рамката, където се появява видеото от Куин.


Промото:
Скрит текст:

Очаквах това да се случи. Харесва ми да е така. Дано да я хванат с Томас.
Аз си мислех, че първо ще я излекуват, а после ще дойде другото.
Харесва ми, че стана така, но никак не ми харесва какво ще стане после. Хвалебствията за Фло няма да ги издържа. Smile

# 614
  • Мнения: 906
Като каза, че на Сали й няма нищо си помислих, че ще се окаже, че й няма нищо, а не че през цялото време е лъгала. Не ми харесва и на мен значи. Тези сценаристи продължават да измислят все по-големи глупости само защото на момента им е щъкнало така.
Поне като я разобличат с Томас могат да са като Бони и Клайд- злодейската, но привлекателна двойка на сериала хихи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт